Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
1 Marcin Kujawski 1989 Łochowo
2 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team
3 Michał Podolski 2002 Łazieniec
4 Piotr Podolski 2003 Łazieniec
5 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners
6 Michał Kala 1984 Łabiszyn
7 Jaku Centka 1998 Złotów
8 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
9 Piotr Wysocki 1989 Żnin
10 Paweł Lewandowski 1993 Żnin Czarne Dziki
11 Damian Abramowski 1991 Żnin
12 Anna Kochowicz 1971 Zielonka Wataha Bydgoszcz
13 Monika Bińczarska 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
14 Maciej BLIM 1978 Wtórek Zmasakrowani
15 SYLWIA BLIM 1980 Wtórek Zmasakrowani
16 NORBERT HOŁDERNY 1980 WITKOWO Altom Gniexno
17 Tomasz Włodarczyk 1977 Witkowo Lakers Powidz
18 MARZENA SIWIŃSKA 1984 Witkowo Witkowo Biega
19 Patryk Włodarczyk 2003 Witkowo Lakers Powidz
20 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN MOGILNO TEAM
21 Ewa Giza 1987 Wągrowiec Serpol Team
22 Norbert Hope 1987 Wągrowiec Serpol Team
23 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
24 Dawid Kędzierski 2001 Tuczno
25 Kacper Socha 1995 Trzemeszno
26 Jan Bernaciak 1987 Trzemeszno
27 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno
28 Joanna Grabowska 1975 Toruń spc/KM UMK
29 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń
30 Krzysztof Jastrzębski 1972 Toruń
31 Adam Kaczmarek 1980 Toruń
32 Paweł Dobuszyński 1977 Toruń
33 Monika Siminska 1982 Słońsko #BBKTS
34 Milena Gaida 1985 Szczepanowo
35 Przemysław Kurek 2001 Szczepanowo
36 SZYMON KUFEL 1990 ŚWIECIE endureteam
37 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las
38 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno Strzelno Biega
39 TOMASZ SZCZEPANIAK 1966 STRZELNO
40 Przemysław Wojtasik 1985 Strzelno
41 Joanna Rucinska 1983 Strzelno Strzelno Biega
42 Piotr Ruciński 1978 Strzelno Strzelno Biega
43 Agnieszka Nowak 1981 Strzelno
44 Paweł Marchel 1989 Solec Kujawski
45 Agnieszka Kłopotek 1969 Śliwice
46 Beata Perera 1986 Sędowo
47 Jarosław Orłowski 1973 Sędowo
48 Agnieszka Lewandowska 1985 Sędowo AKTYWNE MOGILNO
49 Emilian Rosiński 2000 Sędowo
50 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo #Wkurw_Team
51 Lidia Piątek 1977 Przyłęki
52 Wojciech Napierała 1995 Przedbojewice Janusze Joggingu
53 Anna Durałek 1976 Pruszcz
54 Igor Kubicki 1991 Poznań
55 Anna Polgert 1993 Poznań Morsy Barcin
56 Paweł Maciejewski 1983 Poznan
57 Paweł Kołodziejczyk 1983 Piła
58 Magdalena Tomaszewska 1978 Piła
59 Dominik Tomaszewski 1978 Piła
60 Łukasz Gapiński 1987 Palędzie Dolne Carsekt Finanse
61 Karolina Stawska 1996 Pakość
62 Marek Ziętara 1982 Pakość Stowarzyszenie Psi Głos
63 Paulina Stępień 1996 Pakość
64 Michał Libner 2002 PADNIEWO Carsekt Finanse
65 Sebastian Szczepaniak 1989 PADNIEWO Carsekt Finanse
66 Anna Barczak - Sroczyńska 1988 Padniewko AKTYWNE MOGILNO
67 Michał Mazurkiewicz 1990 Padniewko Lisy
68 Olga Mazurkiewicz 1992 Padniewko Lisy
69 Bartosz Pawlak 1990 Padniewko WKS Grunwald Poznań
70 Wiesław Fabjan 1960 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
71 Bogusława Fabjan 1959 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
72 Andrzej Hłond 1962 Ojrzanowo Łabiszyn Runners
73 ADAM OLSZEWSKI 1963 NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN
74 Waldemar Mazurkiewicz 1959 Niestronno Lisy
75 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią
76 Zenon Byczkowski 1965 Murowaniec indywidualnie
77 Bartosz Wiśniewski 1992 Murowana Goślina Smashing Pąpkins
78 Piotr Nawrocki 1971 Mogolno SAPER TEAM
79 Małgorzata Furtak-Ratajczak 1975 Mogino Mogilno Team
80 Jędrzej Wolski 2004 Mogilno Mogilno Team
81 Piotr Dobrzyński 1985 Mogilno Orlik Dąbrowa
82 Piotr Koch 1962 Mogilno
83 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno Mogilno Team
84 Sandra Król 1988 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
85 Radek Nowak 1982 Mogilno Duet NiN - Konferansjerzy
86 Katarzyna Przybylski 1980 Mogilno Stawiska Squad
87 Remigiusz Prussak 1992 Mogilno Wodny Świat
88 Marcin Nawrocki 1980 Mogilno Mogilno Team
89 Sławomir Damas 1988 Mogilno Mogilno Team
90 Marcin Hurysz 1982 Mogilno
91 Aneta Piekut 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
92 Kasia Nawrocka 1982 Mogilno
93 Sylwia Wełniak 1984 Mogilno
94 Łukasz Trudziński 1988 Mogilno
95 Marcin Łuczak 1994 Mogilno
96 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
97 Karolina Oświecińska 1994 Mogilno
98 Jacek Heidrych 1995 Mogilno
99 Marek Lisiecki 1957 Mogilno
100 MONIKA KRZEWIŃSKA 1975 MOGILNO