Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
2 Krystian Górski 2001 Agnieszkowo PTT DELTA Płock
3 Andrzej Olszewski 1964 Aleksandrów Kujawski Modrzejewski Team
4 Monika Moritz 1981 Barcin
5 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin
6 Karolina Moritz 1980 Barcin
7 Anna Białkowska 1990 Barcin
8 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin
9 Sławomir Nowak 1991 Barcin Morsy Barcin
10 Gracjana Domalska 1987 Barcin #slimakibarcin
11 Maja Wojciechowska 2004 Barcin
12 Oliwia Wróblewska 2004 Barcin
13 Krzysztof Nowak 1970 Barcin Morsy Barcin
14 Justyna Ostrowska 1988 Barcin
15 Agnieszka Balcerzak 1983 Barcin
16 Magdalena Gawrońska 1994 Barcin
17 Andrzej Bereźnicki 1983 Barcin Morsy Barcin
18 Bożena Gawrońska 1963 Barcin
19 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza
20 Krzysztof Gerka 1957 Brzuze KB LECH RYPIN
21 Mateusz Polaszyk 1987 Budzisław koscielny
22 Arleta Domagalska 1981 Budzisław koscielny
23 Daria Paczkowska 2002 Buk Pomorski ABiC Jabłonowo Pomorskie
24 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
25 Barbara Okręglicka 1966 Bydgoszcz RUN PASJA
26 STANISŁAW ANDRUSZKIEWICZ 1963 Bydgoszcz Fordon Team
27 Jędrzej Kazimierz Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team
28 Antoni Okręglicki 1948 Bydgoszcz RUN PASJA
29 Marzena Tews 1974 Bydgoszcz
30 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
31 Damian Aptowicz 1994 Bydgoszcz
32 Agnieszka Astukiewicz 1968 Bydgoszcz
33 Waldemar Maciński 1982 Bydgoszcz
34 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
35 Tomasz Astukiewicz 1970 Bydgoszcz
36 Karolina Bogdanów 1989 Bydgoszcz
37 Krzysztof Bojarowski 1985 Bydgoszcz
38 Piotr Wiśniewski 1989 Bydgoszcz
39 Monika Chmara 1981 Bydgoszcz
40 Anna Kaczmarek 1982 Bydgoszcz
41 Aleksandra Krawczuk 1990 Bydgoszcz
42 Agnieszka Woszczyk 1991 Bydgoszcz
43 Alicja Konieczna 1994 Bydgoszcz
44 JANUSZ Lenc 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
45 Patryk Kłopotek 1989 Bydgoszcz WRB
46 Daria Rolka 1994 Bydgoszcz
47 Iwona Czarnecka 1975 Chełmno
48 Anna Halczak 1981 Dąbrowa
49 Dominik Krygier 2001 Dąbrowa
50 Dagmara Fydrych 1999 Dąbrowa
51 Roma Sośnicka 1993 Dąbrowa Sosna TEAM
52 Katarzyna Kulpińska 1996 Dąbrowa
53 Marta Stawicka 2002 Dąbrowa
54 Jakub Malendowicz 1991 Dąbrowa
55 Aleksander Wilski 1995 Dąbrowa
56 Lucyna Zielińska 1985 Dąbrowa Biskupia Team PASJA Inowrocław
57 Danuta Kowalik 1981 Dąbrowa Chełmińska
58 Marta Wiśniewska-Krotecka 1989 Dąbrówka Smashing Pąpkins
59 Daria Sikora 1991 Dobrzyków
60 Paweł Kawczyński 1990 Gąsawa
61 Przemysław Stefański 1984 Gębice Stefan Biega
62 Miłosz Kowalski 2001 Gniewkowo
63 Paweł Loba 1971 Gniezno
64 Justyna Szymańska 1982 Gniezno
65 Agnieszka Filipiak 1976 Gniezno
66 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER
67 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno
68 Paulina Bernaciak 1990 Gniezno
69 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
70 Adam Żarski 1972 Goślinowo / Żydowo ESKADA TECHNICZNA POWIDZ
71 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse
72 Ewelina Paulina Lis 1973 Grudziądz
73 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse
74 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL Inowrocław
75 Krzysztof Sarnecki 1978 Inowrocław
76 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
77 Marek Karólewski 1955 Inowrocław dechatlon team inowrocław
78 Mariusz Albiński 1986 Inowrocław
79 Roman Kwiatkowski 2003 Inowrocław
80 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
81 Jakub Kmitta 1995 Inowrocław Janusze Joggingu
82 Mariusz Kwiatkowski 1971 Inowrocław
83 Jacek Piotrowicz 1972 Inowrocław SAPER TEAM
84 Marika Wójcik 1992 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
85 Leszek Drozdowicz 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
86 SYLWIA NAWROCKA 1989 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
87 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław
88 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega
89 Wojciech "RYCHU" Rychlewski 1987 Inowrocław
90 Artur Dzielak 1971 Inowrocław SAPER TEAM
91 Jakub Kirsz 2000 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
92 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate
93 Mateusz Kozaczyński 2002 Janikowo Janikowo na sportowo
94 Sławomir Sarnecki 1976 Janikowo
95 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo
96 Hanna Wójcik - Kłos 1985 Janikowo KS Strefa Mogilno
97 Tadeusz Frąszczak 1955 Janikowo REMBIS Janikowo
98 Hubert Wójcik 2004 Janikowo
99 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
100 Jagoda Milczek 1984 Jastrzębowo