Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Łukasz Trudziński 1988 Mogilno
2 Łukasz Ficek 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
3 Łukasz Szpulecki 1989 JEZIORA WIELKIE Zmasakrowani
4 Łukasz Gapiński 1987 Palędzie Dolne Carsekt Finanse
5 ZUZANNA HAJDRYCH 1966 KLECZEW OSiR Kleczew
6 Zuzanna Lorczak 2003 Mogilno
7 Zenon Byczkowski 1965 Murowaniec indywidualnie
8 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse
9 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
10 Wojciech "RYCHU" Rychlewski 1987 Inowrocław
11 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team
12 Wojciech Gill 1985 Koronowo
13 Wojciech Napierała 1995 Przedbojewice Janusze Joggingu
14 Wiktor Nowak 2004 Markowice
15 Wiesław Fabjan 1960 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
16 Waldemar Maciński 1982 Bydgoszcz
17 Waldemar Mazurkiewicz 1959 Niestronno Lisy
18 Tomasz Uklejewski 1971 Jeziorki
19 Tomasz Astukiewicz 1970 Bydgoszcz
20 TOMASZ SZCZEPANIAK 1966 STRZELNO
21 Tomasz Głowski 1983 Mogilno
22 Tomasz Włodarczyk 1977 Witkowo Lakers Powidz
23 Tadeusz Frąszczak 1955 Janikowo REMBIS Janikowo
24 Sławomir Damas 1988 Mogilno Mogilno Team
25 Sławomir Sarnecki 1976 Janikowo
26 Sławomir Nowak 1991 Barcin Morsy Barcin
27 SZYMON KUFEL 1990 ŚWIECIE endureteam
28 Sylwia Wełniak 1984 Mogilno
29 SYLWIA NAWROCKA 1989 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
30 SYLWIA BLIM 1980 Wtórek Zmasakrowani
31 STANISŁAW ANDRUSZKIEWICZ 1963 Bydgoszcz Fordon Team
32 Sebastian Szczepaniak 1989 PADNIEWO Carsekt Finanse
33 Sandra Król 1988 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
34 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
35 Roman Kwiatkowski 2003 Inowrocław
36 Roma Sośnicka 1993 Dąbrowa Sosna TEAM
37 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo #Wkurw_Team
38 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
39 Remigiusz Prussak 1992 Mogilno Wodny Świat
40 Rafał Michalczyk 1985 Kruszwica
41 Radek Nowak 1982 Mogilno Duet NiN - Konferansjerzy
42 Przemysław Stefański 1984 Gębice Stefan Biega
43 Przemysław Wojtasik 1985 Strzelno
44 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las
45 Przemysław Kurek 2001 Szczepanowo
46 Piotr Koch 1962 Mogilno
47 Piotr Dobrzyński 1985 Mogilno Orlik Dąbrowa
48 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno Strzelno Biega
49 Piotr Nawrocki 1971 Mogolno SAPER TEAM
50 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team
51 Piotr Wiśniewski 1989 Bydgoszcz
52 Piotr Wysocki 1989 Żnin
53 Piotr Ruciński 1978 Strzelno Strzelno Biega
54 Piotr Podolski 2003 Łazieniec
55 Paweł Marchel 1989 Solec Kujawski
56 Paweł Kawczyński 1990 Gąsawa
57 Paweł Kołodziejczyk 1983 Piła
58 PAWEŁ KRZEWIŃSKI 1977 Mogilno
59 Paweł Lewandowski 1993 Żnin Czarne Dziki
60 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team
61 Paweł Maciejewski 1983 Poznan
62 Paweł Dobuszyński 1977 Toruń
63 Paweł Loba 1971 Gniezno
64 Paweł Kubicki 1968 Mogilno
65 Paulina Karwasz 1992 Lubiewo CHMIELARZ TEAM
66 Paulina Stępień 1996 Pakość
67 Paulina Bernaciak 1990 Gniezno
68 Paulina Erber-Fryska 1981 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
69 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
70 Patryk Kłopotek 1989 Bydgoszcz WRB
71 Patryk Włodarczyk 2003 Witkowo Lakers Powidz
72 Oliwia Wróblewska 2004 Barcin
73 Olga Mazurkiewicz 1992 Padniewko Lisy
74 Norbert Hope 1987 Wągrowiec Serpol Team
75 NORBERT HOŁDERNY 1980 WITKOWO Altom Gniexno
76 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team
77 Natalia Żywczewska 1989 Mogilno
78 Monika Chmara 1981 Bydgoszcz
79 MONIKA KRZEWIŃSKA 1975 MOGILNO
80 Monika Siminska 1982 Słońsko #BBKTS
81 Monika Chylińska 1989 Komorniki
82 Monika Sobczak-Waliś 1980 Lisków
83 Monika Moritz 1981 Barcin
84 Monika Bińczarska 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
85 Miłosz Kowalski 2001 Gniewkowo
86 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners
87 Mirosław Kaźmierski 1969 Kołodziejewo Janikowo na sportowo
88 Milena Gaida 1985 Szczepanowo
89 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo
90 Michał Mazurkiewicz 1990 Padniewko Lisy
91 Michał Libner 2002 PADNIEWO Carsekt Finanse
92 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team
93 Michał Podolski 2002 Łazieniec
94 Michał Kala 1984 Łabiszyn
95 Małgorzata Furtak-Ratajczak 1975 Mogino Mogilno Team
96 Małgorzata Nowacka 1972 Koło NO NAME TEAM
97 Małgorzata Bobrowska 1973 Kazimierz Biskupi
98 Mateusz Polaszyk 1987 Budzisław koscielny
99 Mateusz Kozaczyński 2002 Janikowo Janikowo na sportowo
100 MARZENA SIWIŃSKA 1984 Witkowo Witkowo Biega