Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 ADAM OLSZEWSKI 1963 NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN
2 Adam Żarski 1972 Goślinowo / Żydowo ESKADA TECHNICZNA POWIDZ
3 Adam Kaczmarek 1980 Toruń
4 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
5 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew
6 Agnieszka Astukiewicz 1968 Bydgoszcz
7 Agnieszka Filipiak 1976 Gniezno
8 Agnieszka Ślebioda 1979 Kleczew OSiR Kleczew
9 Agnieszka Woszczyk 1991 Bydgoszcz
10 Agnieszka Kłopotek 1969 Śliwice
11 Agnieszka Balcerzak 1983 Barcin
12 Agnieszka Nowak 1981 Strzelno
13 Agnieszka Lewandowska 1985 Sędowo AKTYWNE MOGILNO
14 Aleksander Wilski 1995 Dąbrowa
15 Aleksandra Krawczuk 1990 Bydgoszcz
16 Alicja Konieczna 1994 Bydgoszcz
17 Andrzej Hłond 1962 Ojrzanowo Łabiszyn Runners
18 Andrzej Bereźnicki 1983 Barcin Morsy Barcin
19 Andrzej Olszewski 1964 Aleksandrów Kujawski Modrzejewski Team
20 Aneta Piekut 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
21 Anna Barczak - Sroczyńska 1988 Padniewko AKTYWNE MOGILNO
22 Anna Kochowicz 1971 Zielonka Wataha Bydgoszcz
23 Anna Kaczmarek 1982 Bydgoszcz
24 Anna Polgert 1993 Poznań Morsy Barcin
25 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław
26 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate
27 Anna Białkowska 1990 Barcin
28 Anna Durałek 1976 Pruszcz
29 Anna Halczak 1981 Dąbrowa
30 Antoni Okręglicki 1948 Bydgoszcz RUN PASJA
31 Arkadiusz Sitko 1977 Kołodziejewo Szybkie Rysie Team
32 Arleta Samulska 1987 Krzekotowo
33 Arleta Domagalska 1981 Budzisław koscielny
34 Artur Lorczak 1972 Mogilno
35 Artur Dzielak 1971 Inowrocław SAPER TEAM
36 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno
37 Barbara Okręglicka 1966 Bydgoszcz RUN PASJA
38 Bartosz Pawlak 1990 Padniewko WKS Grunwald Poznań
39 Bartosz Wiśniewski 1992 Murowana Goślina Smashing Pąpkins
40 Beata Perera 1986 Sędowo
41 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN MOGILNO TEAM
42 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
43 Bogusława Fabjan 1959 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
44 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
45 Bożena Gawrońska 1963 Barcin
46 Dagmara Fydrych 1999 Dąbrowa
47 Damian Aptowicz 1994 Bydgoszcz
48 Damian Woźniak 1988 Mogilno
49 Damian Abramowski 1991 Żnin
50 Daniel Kedzierski 1975 Mogilno Mogilno Team
51 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin
52 Danuta Kowalik 1981 Dąbrowa Chełmińska
53 Daria Sikora 1991 Dobrzyków
54 Daria Paczkowska 2002 Buk Pomorski ABiC Jabłonowo Pomorskie
55 Daria Rolka 1994 Bydgoszcz
56 Dariusz Wasiak 1972 Kazimierz Biskupi
57 Dawid Kędzierski 2001 Tuczno
58 Dominik Krygier 2001 Dąbrowa
59 Dominik Tomaszewski 1978 Piła
60 Dominika Konieczna 2003 Jeziora Wielkie
61 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
62 Emilian Rosiński 2000 Sędowo
63 Eryk Pollak 1995 MOGILNO
64 Ewa Giza 1987 Wągrowiec Serpol Team
65 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL Inowrocław
66 Ewelina Paulina Lis 1973 Grudziądz
67 Gracjana Domalska 1987 Barcin #slimakibarcin
68 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno Mogilno Team
69 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
70 Hanna Wójcik - Kłos 1985 Janikowo KS Strefa Mogilno
71 Hubert Wójcik 2004 Janikowo
72 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno
73 Igor Kubicki 1991 Poznań
74 Iwona Czarnecka 1975 Chełmno
75 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega
76 Jacek Piotrowicz 1972 Inowrocław SAPER TEAM
77 Jacek Heidrych 1995 Mogilno
78 Jagoda Milczek 1984 Jastrzębowo
79 Jaku Centka 1998 Złotów
80 Jakub Kirsz 2000 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
81 Jakub Malendowicz 1991 Dąbrowa
82 Jakub Kmitta 1995 Inowrocław Janusze Joggingu
83 JAN KĘDZIERSKI 2004 Mogilno Mogilno Team
84 Jan Bernaciak 1987 Trzemeszno
85 JANUSZ Lenc 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
86 Jarosław Orłowski 1973 Sędowo
87 Jędrzej Wolski 2004 Mogilno Mogilno Team
88 Jędrzej Kazimierz Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team
89 Joanna Grabowska 1975 Toruń spc/KM UMK
90 Joanna Rucinska 1983 Strzelno Strzelno Biega
91 Julianna Zielińska 2001 Józefowo Carsekt Finanse
92 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza
93 Justyna Ostrowska 1988 Barcin
94 Justyna Szymańska 1982 Gniezno
95 Kacper Socha 1995 Trzemeszno
96 Karolina Bogdanów 1989 Bydgoszcz
97 Karolina Stawska 1996 Pakość
98 Karolina Oświecińska 1994 Mogilno
99 Karolina Moritz 1980 Barcin
100 Kasia Nawrocka 1982 Mogilno