Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 JAN KĘDZIERSKI 2004 Mogilno Mogilno Team
2 Oliwia Wróblewska 2004 Barcin
3 Wiktor Nowak 2004 Markowice
4 Hubert Wójcik 2004 Janikowo
5 Maja Wojciechowska 2004 Barcin
6 Jędrzej Wolski 2004 Mogilno Mogilno Team
7 Roman Kwiatkowski 2003 Inowrocław
8 Dominika Konieczna 2003 Jeziora Wielkie
9 Zuzanna Lorczak 2003 Mogilno
10 Patryk Włodarczyk 2003 Witkowo Lakers Powidz
11 Piotr Podolski 2003 Łazieniec
12 Mateusz Kozaczyński 2002 Janikowo Janikowo na sportowo
13 Marta Stawicka 2002 Dąbrowa
14 Daria Paczkowska 2002 Buk Pomorski ABiC Jabłonowo Pomorskie
15 Michał Podolski 2002 Łazieniec
16 Michał Libner 2002 PADNIEWO Carsekt Finanse
17 Miłosz Kowalski 2001 Gniewkowo
18 Dawid Kędzierski 2001 Tuczno
19 Katarzyna Krzewińska 2001 Mogilno
20 Przemysław Kurek 2001 Szczepanowo
21 Julianna Zielińska 2001 Józefowo Carsekt Finanse
22 Krystian Górski 2001 Agnieszkowo PTT DELTA Płock
23 Dominik Krygier 2001 Dąbrowa
24 Emilian Rosiński 2000 Sędowo
25 Jakub Kirsz 2000 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
26 Dagmara Fydrych 1999 Dąbrowa
27 Jaku Centka 1998 Złotów
28 Katarzyna Kulpińska 1996 Dąbrowa
29 Marcel Konieczny 1996 Jeziora Wielkie
30 Karolina Stawska 1996 Pakość
31 Paulina Stępień 1996 Pakość
32 Wojciech Napierała 1995 Przedbojewice Janusze Joggingu
33 Aleksander Wilski 1995 Dąbrowa
34 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin
35 Jakub Kmitta 1995 Inowrocław Janusze Joggingu
36 Kacper Socha 1995 Trzemeszno
37 Eryk Pollak 1995 MOGILNO
38 Jacek Heidrych 1995 Mogilno
39 Daria Rolka 1994 Bydgoszcz
40 Karolina Oświecińska 1994 Mogilno
41 Marcin Łuczak 1994 Mogilno
42 Damian Aptowicz 1994 Bydgoszcz
43 Magdalena Gawrońska 1994 Barcin
44 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
45 Alicja Konieczna 1994 Bydgoszcz
46 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
47 Roma Sośnicka 1993 Dąbrowa Sosna TEAM
48 Paweł Lewandowski 1993 Żnin Czarne Dziki
49 Anna Polgert 1993 Poznań Morsy Barcin
50 Paulina Karwasz 1992 Lubiewo CHMIELARZ TEAM
51 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las
52 Remigiusz Prussak 1992 Mogilno Wodny Świat
53 Olga Mazurkiewicz 1992 Padniewko Lisy
54 Marika Wójcik 1992 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
55 Krzysztof Chmielarz 1992 Kruszwica CHMIELARZ TEAM
56 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
57 Bartosz Wiśniewski 1992 Murowana Goślina Smashing Pąpkins
58 Damian Abramowski 1991 Żnin
59 Igor Kubicki 1991 Poznań
60 Daria Sikora 1991 Dobrzyków
61 Sławomir Nowak 1991 Barcin Morsy Barcin
62 Jakub Malendowicz 1991 Dąbrowa
63 Agnieszka Woszczyk 1991 Bydgoszcz
64 Paweł Kawczyński 1990 Gąsawa
65 Michał Mazurkiewicz 1990 Padniewko Lisy
66 Anna Białkowska 1990 Barcin
67 Paulina Bernaciak 1990 Gniezno
68 Bartosz Pawlak 1990 Padniewko WKS Grunwald Poznań
69 SZYMON KUFEL 1990 ŚWIECIE endureteam
70 Aleksandra Krawczuk 1990 Bydgoszcz
71 Patryk Kłopotek 1989 Bydgoszcz WRB
72 Sebastian Szczepaniak 1989 PADNIEWO Carsekt Finanse
73 Piotr Wysocki 1989 Żnin
74 Marcin Kujawski 1989 Łochowo
75 Łukasz Szpulecki 1989 JEZIORA WIELKIE Zmasakrowani
76 Marta Wiśniewska-Krotecka 1989 Dąbrówka Smashing Pąpkins
77 SYLWIA NAWROCKA 1989 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
78 Karolina Bogdanów 1989 Bydgoszcz
79 Natalia Żywczewska 1989 Mogilno
80 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno Strzelno Biega
81 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
82 Piotr Wiśniewski 1989 Bydgoszcz
83 Monika Chylińska 1989 Komorniki
84 Paweł Marchel 1989 Solec Kujawski
85 Jędrzej Kazimierz Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team
86 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team
87 Justyna Ostrowska 1988 Barcin
88 Sławomir Damas 1988 Mogilno Mogilno Team
89 Łukasz Trudziński 1988 Mogilno
90 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
91 Damian Woźniak 1988 Mogilno
92 Sandra Król 1988 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
93 Anna Barczak - Sroczyńska 1988 Padniewko AKTYWNE MOGILNO
94 Norbert Hope 1987 Wągrowiec Serpol Team
95 Gracjana Domalska 1987 Barcin #slimakibarcin
96 Łukasz Gapiński 1987 Palędzie Dolne Carsekt Finanse
97 Ewa Giza 1987 Wągrowiec Serpol Team
98 Wojciech "RYCHU" Rychlewski 1987 Inowrocław
99 Jan Bernaciak 1987 Trzemeszno
100 Mateusz Polaszyk 1987 Budzisław koscielny