Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
2 Antoni Okręglicki 1948 Bydgoszcz RUN PASJA
3 JANUSZ Lenc 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
4 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate
5 Marek Karólewski 1955 Inowrocław dechatlon team inowrocław
6 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER
7 Tadeusz Frąszczak 1955 Janikowo REMBIS Janikowo
8 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
9 Krzysztof Gerka 1957 Brzuze KB LECH RYPIN
10 Marek Lisiecki 1957 Mogilno
11 Waldemar Mazurkiewicz 1959 Niestronno Lisy
12 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
13 Bogusława Fabjan 1959 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
14 Wiesław Fabjan 1960 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
15 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno Mogilno Team
16 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL Inowrocław
17 Andrzej Hłond 1962 Ojrzanowo Łabiszyn Runners
18 Piotr Koch 1962 Mogilno
19 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse
20 Bożena Gawrońska 1963 Barcin
21 STANISŁAW ANDRUSZKIEWICZ 1963 Bydgoszcz Fordon Team
22 ADAM OLSZEWSKI 1963 NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN
23 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno
24 Andrzej Olszewski 1964 Aleksandrów Kujawski Modrzejewski Team
25 Zenon Byczkowski 1965 Murowaniec indywidualnie
26 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo
27 ZUZANNA HAJDRYCH 1966 KLECZEW OSiR Kleczew
28 Barbara Okręglicka 1966 Bydgoszcz RUN PASJA
29 TOMASZ SZCZEPANIAK 1966 STRZELNO
30 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
31 Paweł Kubicki 1968 Mogilno
32 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią
33 Agnieszka Astukiewicz 1968 Bydgoszcz
34 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo #Wkurw_Team
35 Mirosław Kaźmierski 1969 Kołodziejewo Janikowo na sportowo
36 Agnieszka Kłopotek 1969 Śliwice
37 Marek Jaskólski 1969 Kleczew
38 Krzysztof Nowak 1970 Barcin Morsy Barcin
39 Tomasz Astukiewicz 1970 Bydgoszcz
40 Mariusz Kwiatkowski 1971 Inowrocław
41 Paweł Loba 1971 Gniezno
42 Anna Kochowicz 1971 Zielonka Wataha Bydgoszcz
43 Piotr Nawrocki 1971 Mogolno SAPER TEAM
44 Artur Dzielak 1971 Inowrocław SAPER TEAM
45 Tomasz Uklejewski 1971 Jeziorki
46 Jacek Piotrowicz 1972 Inowrocław SAPER TEAM
47 Adam Żarski 1972 Goślinowo / Żydowo ESKADA TECHNICZNA POWIDZ
48 Krzysztof Jastrzębski 1972 Toruń
49 Małgorzata Nowacka 1972 Koło NO NAME TEAM
50 Artur Lorczak 1972 Mogilno
51 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega
52 Dariusz Wasiak 1972 Kazimierz Biskupi
53 Małgorzata Bobrowska 1973 Kazimierz Biskupi
54 Ewelina Paulina Lis 1973 Grudziądz
55 Jarosław Orłowski 1973 Sędowo
56 Katarzyna Żywica 1974 Mogilno Mogilno Team
57 Aneta Piekut 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
58 Marzena Tews 1974 Bydgoszcz
59 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
60 Daniel Kedzierski 1975 Mogilno Mogilno Team
61 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
62 Joanna Grabowska 1975 Toruń spc/KM UMK
63 Leszek Drozdowicz 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
64 Iwona Czarnecka 1975 Chełmno
65 Małgorzata Furtak-Ratajczak 1975 Mogino Mogilno Team
66 MONIKA KRZEWIŃSKA 1975 MOGILNO
67 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team
68 Agnieszka Filipiak 1976 Gniezno
69 Anna Durałek 1976 Pruszcz
70 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse
71 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners
72 Sławomir Sarnecki 1976 Janikowo
73 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN MOGILNO TEAM
74 Arkadiusz Sitko 1977 Kołodziejewo Szybkie Rysie Team
75 Lidia Piątek 1977 Przyłęki
76 PAWEŁ KRZEWIŃSKI 1977 Mogilno
77 Tomasz Włodarczyk 1977 Witkowo Lakers Powidz
78 Paweł Dobuszyński 1977 Toruń
79 Maciej BLIM 1978 Wtórek Zmasakrowani
80 Krzysztof Sarnecki 1978 Inowrocław
81 Piotr Ruciński 1978 Strzelno Strzelno Biega
82 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin
83 Dominik Tomaszewski 1978 Piła
84 Magdalena Tomaszewska 1978 Piła
85 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team
86 Agnieszka Ślebioda 1979 Kleczew OSiR Kleczew
87 NORBERT HOŁDERNY 1980 WITKOWO Altom Gniexno
88 Karolina Moritz 1980 Barcin
89 Marcin Nawrocki 1980 Mogilno Mogilno Team
90 Monika Sobczak-Waliś 1980 Lisków
91 Katarzyna Przybylski 1980 Mogilno Stawiska Squad
92 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team
93 Adam Kaczmarek 1980 Toruń
94 SYLWIA BLIM 1980 Wtórek Zmasakrowani
95 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew
96 Monika Moritz 1981 Barcin
97 Monika Chmara 1981 Bydgoszcz
98 Łukasz Ficek 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
99 Paulina Erber-Fryska 1981 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
100 Monika Bińczarska 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek