Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
1 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN MOGILNO TEAM
2 Marek Ziętara 1982 Pakość Stowarzyszenie Psi Głos
3 Remigiusz Prussak 1992 Mogilno Wodny Świat
4 Przemysław Stefański 1984 Gębice Stefan Biega
5 Patryk Kłopotek 1989 Bydgoszcz WRB
6 Leszek Drozdowicz 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
7 Radek Nowak 1982 Mogilno Duet NiN - Konferansjerzy
8 Jakub Kirsz 2000 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
9 Daria Paczkowska 2002 Buk Pomorski ABiC Jabłonowo Pomorskie
10 Krystian Górski 2001 Agnieszkowo PTT DELTA Płock
11 Krzysztof Nowak 1970 Barcin Morsy Barcin
12 Anna Polgert 1993 Poznań Morsy Barcin
13 Andrzej Bereźnicki 1983 Barcin Morsy Barcin
14 Sławomir Nowak 1991 Barcin Morsy Barcin
15 Katarzyna Przybylski 1980 Mogilno Stawiska Squad
16 Paweł Lewandowski 1993 Żnin Czarne Dziki
17 Tomasz Włodarczyk 1977 Witkowo Lakers Powidz
18 Patryk Włodarczyk 2003 Witkowo Lakers Powidz
19 NORBERT HOŁDERNY 1980 WITKOWO Altom Gniexno
20 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
21 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
22 Marika Wójcik 1992 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
23 SYLWIA NAWROCKA 1989 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
24 Lucyna Zielińska 1985 Dąbrowa Biskupia Team PASJA Inowrocław
25 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
26 Roma Sośnicka 1993 Dąbrowa Sosna TEAM
27 SZYMON KUFEL 1990 ŚWIECIE endureteam
28 Andrzej Olszewski 1964 Aleksandrów Kujawski Modrzejewski Team
29 Anna Kochowicz 1971 Zielonka Wataha Bydgoszcz
30 Michał Mazurkiewicz 1990 Padniewko Lisy
31 Olga Mazurkiewicz 1992 Padniewko Lisy
32 Waldemar Mazurkiewicz 1959 Niestronno Lisy
33 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team
34 Ewa Giza 1987 Wągrowiec Serpol Team
35 Norbert Hope 1987 Wągrowiec Serpol Team
36 Łukasz Ficek 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
37 STANISŁAW ANDRUSZKIEWICZ 1963 Bydgoszcz Fordon Team
38 Jędrzej Kazimierz Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team
39 Marek Karólewski 1955 Inowrocław dechatlon team inowrocław
40 Anna Barczak - Sroczyńska 1988 Padniewko AKTYWNE MOGILNO
41 Sandra Król 1988 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
42 Aneta Piekut 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
43 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
44 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
45 Agnieszka Lewandowska 1985 Sędowo AKTYWNE MOGILNO
46 Hanna Wójcik - Kłos 1985 Janikowo KS Strefa Mogilno
47 Adam Żarski 1972 Goślinowo / Żydowo ESKADA TECHNICZNA POWIDZ
48 Andrzej Hłond 1962 Ojrzanowo Łabiszyn Runners
49 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners
50 Michał Libner 2002 PADNIEWO Carsekt Finanse
51 Julianna Zielińska 2001 Józefowo Carsekt Finanse
52 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse
53 Łukasz Gapiński 1987 Palędzie Dolne Carsekt Finanse
54 Sebastian Szczepaniak 1989 PADNIEWO Carsekt Finanse
55 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse
56 Paulina Karwasz 1992 Lubiewo CHMIELARZ TEAM
57 Krzysztof Chmielarz 1992 Kruszwica CHMIELARZ TEAM
58 Maciej BLIM 1978 Wtórek Zmasakrowani
59 Łukasz Szpulecki 1989 JEZIORA WIELKIE Zmasakrowani
60 SYLWIA BLIM 1980 Wtórek Zmasakrowani
61 Katarzyna Studzinska 1983 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
62 Paulina Erber-Fryska 1981 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
63 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate
64 Monika Siminska 1982 Słońsko #BBKTS
65 Joanna Grabowska 1975 Toruń spc/KM UMK
66 Bartosz Pawlak 1990 Padniewko WKS Grunwald Poznań
67 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo #Wkurw_Team
68 Arkadiusz Sitko 1977 Kołodziejewo Szybkie Rysie Team
69 Piotr Dobrzyński 1985 Mogilno Orlik Dąbrowa
70 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
71 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL Inowrocław
72 Jacek Piotrowicz 1972 Inowrocław SAPER TEAM
73 Piotr Nawrocki 1971 Mogolno SAPER TEAM
74 Artur Dzielak 1971 Inowrocław SAPER TEAM
75 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno Strzelno Biega
76 Joanna Rucinska 1983 Strzelno Strzelno Biega
77 Piotr Ruciński 1978 Strzelno Strzelno Biega
78 Wiesław Fabjan 1960 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
79 Bogusława Fabjan 1959 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
80 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew
81 ZUZANNA HAJDRYCH 1966 KLECZEW OSiR Kleczew
82 Agnieszka Ślebioda 1979 Kleczew OSiR Kleczew
83 Barbara Okręglicka 1966 Bydgoszcz RUN PASJA
84 Antoni Okręglicki 1948 Bydgoszcz RUN PASJA
85 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega
86 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER
87 Małgorzata Nowacka 1972 Koło NO NAME TEAM
88 Jędrzej Wolski 2004 Mogilno Mogilno Team
89 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno Mogilno Team
90 Małgorzata Furtak-Ratajczak 1975 Mogino Mogilno Team
91 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team
92 Sławomir Damas 1988 Mogilno Mogilno Team
93 Marcin Nawrocki 1980 Mogilno Mogilno Team
94 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team
95 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team
96 Daniel Kedzierski 1975 Mogilno Mogilno Team
97 JAN KĘDZIERSKI 2004 Mogilno Mogilno Team
98 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team
99 Katarzyna Żywica 1974 Mogilno Mogilno Team
100 Gracjana Domalska 1987 Barcin #slimakibarcin