Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 Tomasz Astukiewicz 1970 Bydgoszcz
2 Lidia Piątek 1977 Przyłęki
3 Karolina Bogdanów 1989 Bydgoszcz
4 Daria Sikora 1991 Dobrzyków
5 Dagmara Fydrych 1999 Dąbrowa
6 Karolina Stawska 1996 Pakość
7 Jaku Centka 1998 Złotów
8 Igor Kubicki 1991 Poznań
9 Mateusz Polaszyk 1987 Budzisław koscielny
10 TOMASZ SZCZEPANIAK 1966 STRZELNO
11 Maja Wojciechowska 2004 Barcin
12 Paweł Kawczyński 1990 Gąsawa
13 Krzysztof Bojarowski 1985 Bydgoszcz
14 Agnieszka Filipiak 1976 Gniezno
15 Iwona Czarnecka 1975 Chełmno
16 Sławomir Sarnecki 1976 Janikowo
17 Piotr Wysocki 1989 Żnin
18 Monika Chmara 1981 Bydgoszcz
19 Oliwia Wróblewska 2004 Barcin
20 Jagoda Milczek 1984 Jastrzębowo
21 Marcin Kujawski 1989 Łochowo
22 Piotr Wiśniewski 1989 Bydgoszcz
23 Paweł Kołodziejczyk 1983 Piła
24 Dawid Kędzierski 2001 Tuczno
25 Marcin Hurysz 1982 Mogilno
26 Sylwia Wełniak 1984 Mogilno
27 Łukasz Trudziński 1988 Mogilno
28 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
29 Kasia Nawrocka 1982 Mogilno
30 Katarzyna Kulpińska 1996 Dąbrowa
31 Marcin Łuczak 1994 Mogilno
32 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
33 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią
34 Anna Kaczmarek 1982 Bydgoszcz
35 Przemysław Wojtasik 1985 Strzelno
36 Karolina Oświecińska 1994 Mogilno
37 Arleta Samulska 1987 Krzekotowo
38 Miłosz Kowalski 2001 Gniewkowo
39 MONIKA KRZEWIŃSKA 1975 MOGILNO
40 Paulina Stępień 1996 Pakość
41 Jacek Heidrych 1995 Mogilno
42 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo
43 Ewelina Paulina Lis 1973 Grudziądz
44 Marek Lisiecki 1957 Mogilno
45 Danuta Kowalik 1981 Dąbrowa Chełmińska
46 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza
47 Wojciech Gill 1985 Koronowo
48 PAWEŁ KRZEWIŃSKI 1977 Mogilno
49 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław
50 Milena Gaida 1985 Szczepanowo
51 Katarzyna Krzewińska 2001 Mogilno
52 Kacper Socha 1995 Trzemeszno
53 Aleksandra Krawczuk 1990 Bydgoszcz
54 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las
55 Beata Perera 1986 Sędowo
56 Marta Stawicka 2002 Dąbrowa
57 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń
58 Justyna Ostrowska 1988 Barcin
59 Alicja Konieczna 1994 Bydgoszcz
60 Eryk Pollak 1995 MOGILNO
61 Agnieszka Woszczyk 1991 Bydgoszcz
62 Damian Woźniak 1988 Mogilno
63 Przemysław Kurek 2001 Szczepanowo
64 Paweł Maciejewski 1983 Poznan
65 Agnieszka Kłopotek 1969 Śliwice
66 Agnieszka Balcerzak 1983 Barcin
67 Arleta Domagalska 1981 Budzisław koscielny
68 Jan Bernaciak 1987 Trzemeszno
69 Hubert Wójcik 2004 Janikowo
70 Wojciech "RYCHU" Rychlewski 1987 Inowrocław
71 Wiktor Nowak 2004 Markowice
72 Magdalena Gawrońska 1994 Barcin
73 Aleksander Wilski 1995 Dąbrowa
74 Michał Podolski 2002 Łazieniec
75 Paulina Bernaciak 1990 Gniezno
76 Jakub Malendowicz 1991 Dąbrowa
77 Jarosław Orłowski 1973 Sędowo
78 Artur Lorczak 1972 Mogilno
79 Monika Chylińska 1989 Komorniki
80 Krzysztof Jastrzębski 1972 Toruń
81 Małgorzata Bobrowska 1973 Kazimierz Biskupi
82 Bożena Gawrońska 1963 Barcin
83 Rafał Michalczyk 1985 Kruszwica
84 Agnieszka Nowak 1981 Strzelno
85 Piotr Podolski 2003 Łazieniec
86 Daria Rolka 1994 Bydgoszcz
87 Zuzanna Lorczak 2003 Mogilno
88 Dariusz Wasiak 1972 Kazimierz Biskupi
89 Magdalena Tomaszewska 1978 Piła
90 Adam Kaczmarek 1980 Toruń
91 Paweł Dobuszyński 1977 Toruń
92 Emilian Rosiński 2000 Sędowo
93 Monika Moritz 1981 Barcin
94 Monika Sobczak-Waliś 1980 Lisków
95 Tomasz Głowski 1983 Mogilno
96 Paweł Loba 1971 Gniezno
97 Karolina Moritz 1980 Barcin
98 Roman Kwiatkowski 2003 Inowrocław
99 Krzysztof Sarnecki 1978 Inowrocław
100 Dominik Tomaszewski 1978 Piła