Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Damian Abramowski 1991 Żnin
2 Mariusz Albiński 1986 Inowrocław
3 STANISŁAW ANDRUSZKIEWICZ 1963 Bydgoszcz Fordon Team
4 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
5 Damian Aptowicz 1994 Bydgoszcz
6 Agnieszka Astukiewicz 1968 Bydgoszcz
7 Tomasz Astukiewicz 1970 Bydgoszcz
8 Agnieszka Balcerzak 1983 Barcin
9 Anna Barczak - Sroczyńska 1988 Padniewko AKTYWNE MOGILNO
10 Andrzej Bereźnicki 1983 Barcin Morsy Barcin
11 Jan Bernaciak 1987 Trzemeszno
12 Paulina Bernaciak 1990 Gniezno
13 Anna Białkowska 1990 Barcin
14 Monika Bińczarska 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
15 Maciej BLIM 1978 Wtórek Zmasakrowani
16 SYLWIA BLIM 1980 Wtórek Zmasakrowani
17 Małgorzata Bobrowska 1973 Kazimierz Biskupi
18 Karolina Bogdanów 1989 Bydgoszcz
19 Krzysztof Bojarowski 1985 Bydgoszcz
20 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team
21 Zenon Byczkowski 1965 Murowaniec indywidualnie
22 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin
23 Jaku Centka 1998 Złotów
24 Monika Chmara 1981 Bydgoszcz
25 Krzysztof Chmielarz 1992 Kruszwica CHMIELARZ TEAM
26 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
27 Monika Chylińska 1989 Komorniki
28 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER
29 Iwona Czarnecka 1975 Chełmno
30 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza
31 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin
32 Sławomir Damas 1988 Mogilno Mogilno Team
33 Piotr Dobrzyński 1985 Mogilno Orlik Dąbrowa
34 Paweł Dobuszyński 1977 Toruń
35 Arleta Domagalska 1981 Budzisław koscielny
36 Gracjana Domalska 1987 Barcin #slimakibarcin
37 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
38 Leszek Drozdowicz 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
39 Anna Durałek 1976 Pruszcz
40 Artur Dzielak 1971 Inowrocław SAPER TEAM
41 Paulina Erber-Fryska 1981 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
42 Wiesław Fabjan 1960 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
43 Bogusława Fabjan 1959 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
44 Łukasz Ficek 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
45 Agnieszka Filipiak 1976 Gniezno
46 Tadeusz Frąszczak 1955 Janikowo REMBIS Janikowo
47 Małgorzata Furtak-Ratajczak 1975 Mogino Mogilno Team
48 Dagmara Fydrych 1999 Dąbrowa
49 Milena Gaida 1985 Szczepanowo
50 Łukasz Gapiński 1987 Palędzie Dolne Carsekt Finanse
51 Magdalena Gawrońska 1994 Barcin
52 Bożena Gawrońska 1963 Barcin
53 Krzysztof Gerka 1957 Brzuze KB LECH RYPIN
54 Wojciech Gill 1985 Koronowo
55 Ewa Giza 1987 Wągrowiec Serpol Team
56 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
57 Krystian Górski 2001 Agnieszkowo PTT DELTA Płock
58 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL Inowrocław
59 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
60 Joanna Grabowska 1975 Toruń spc/KM UMK
61 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław
62 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno Strzelno Biega
63 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las
64 Tomasz Głowski 1983 Mogilno
65 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate
66 ZUZANNA HAJDRYCH 1966 KLECZEW OSiR Kleczew
67 Anna Halczak 1981 Dąbrowa
68 Jacek Heidrych 1995 Mogilno
69 Norbert Hope 1987 Wągrowiec Serpol Team
70 NORBERT HOŁDERNY 1980 WITKOWO Altom Gniexno
71 Marcin Hurysz 1982 Mogilno
72 Andrzej Hłond 1962 Ojrzanowo Łabiszyn Runners
73 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
74 Marek Jaskólski 1969 Kleczew
75 Krzysztof Jastrzębski 1972 Toruń
76 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN MOGILNO TEAM
77 Anna Kaczmarek 1982 Bydgoszcz
78 Adam Kaczmarek 1980 Toruń
79 Michał Kala 1984 Łabiszyn
80 Marek Karólewski 1955 Inowrocław dechatlon team inowrocław
81 Paulina Karwasz 1992 Lubiewo CHMIELARZ TEAM
82 Paweł Kawczyński 1990 Gąsawa
83 Mirosław Kaźmierski 1969 Kołodziejewo Janikowo na sportowo
84 Dawid Kędzierski 2001 Tuczno
85 JAN KĘDZIERSKI 2004 Mogilno Mogilno Team
86 Daniel Kedzierski 1975 Mogilno Mogilno Team
87 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
88 Jakub Kirsz 2000 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
89 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno
90 Jakub Kmitta 1995 Inowrocław Janusze Joggingu
91 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team
92 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią
93 Piotr Koch 1962 Mogilno
94 Anna Kochowicz 1971 Zielonka Wataha Bydgoszcz
95 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega
96 Dominika Konieczna 2003 Jeziora Wielkie
97 Alicja Konieczna 1994 Bydgoszcz
98 Marcel Konieczny 1996 Jeziora Wielkie
99 Danuta Kowalik 1981 Dąbrowa Chełmińska
100 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team