Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
301 ALEKSANDER WIŚNIEWSKI 1977 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY
302 Arkadiusz Szafkowski 1974 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
303 Piotr Leszek ŚLÓSAREK 1956 Toruń Studio Nieruchomości Toruń
304 Honorata Szablińska 1981 Kołaczkowo BBL SZUBIN
305 Angelika Masłowska 1984 Szubin BblSzubin
306 ADAM TUŃSKI 1978 Gniezno
307 Ewa Seroczyńska 1984 Włocławek
308 Andrzej Święcicki 1973 Bydgoszcz
309 Katarzyna Błochowicz 1979 Strzelno Strzelno Biega
310 Monika Witkowska 1986 Bydgoszcz
311 Michał Ślot 1974 Toruń Polkrys Team
312 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno Strzelno Biega
313 Zbigniew Łąkowski 1975 Koziegłowy
314 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo
315 Dorota Jasińska 1984 Września Night Runners
316 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux-Gniezno
317 Monika Kubera 1979 Chełmża
318 Jerzy Wypijewski 1975 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
319 Jacek Brzykcy 1981 Toruń AGB HD Runners
320 Adam Róg 1973 Balin BBL INOWROCŁAW
321 Maciej Maćkowski 1986 Bydgoszcz UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHAL
322 Dawid Wenda 1990 Bydgoszcz Szkoła Jazdy TOMAS
323 Rafał Andrzejczak 1986 Grudziądz
324 Piotr Gołębiewski 1975 Bydgoszcz
325 jarosław storozum 1981 śWIERKÓWIEC
326 Krzysztof Sobierański 1982 Kutno Kutno Biega
327 Sławomir Kosmalski 1970 Kąkolewo
328 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Sołtys
329 Damian Mikołajczyk 1994 Uniejów KB Geotermia Uniejów
330 Aleksander Puszczykowski 1986 Inowrocław BBL Inowroclaw
331 Joanna Bartkowska 1979 Brzozówka KM UMK Toruń
332 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
333 Justyna NALEWALSKA 1989 Bydgoszcz Serce Tybetu/ wkurw_team
334 Agnieszka Jeleń-Kotlarek 1984 Bydgoszcz Vege Runners
335 Jerzy Urbańczyk 1964 Turek KB Maraton Turek
336 Sylwia Jaworska Kaczmarek 1978 Toruń #4Fajter
337 Rafał Pokora 1970 Szpetal Górny GKS FABIANKI
338 Ewa Szadkowska 1979 Strzelno Strzelno Biega
339 Michał Falkowski 1985 Kowalewo pomorskie #zaliniamety
340 WIOLETA BOROWIEC 1985 SZUBIN BBL SZUBIN
341 Monika Kuczek 1980 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
342 Agnieszka Sójka 1982 Toruń
343 Joanna Pieczyńska 1983 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
344 Konrad Strzelecki 1973 Kruszyn WKB Maratończyk Włocławek
345 Jakub Szlinger 1986 Bydgoszcz #TEAMOCHAL
346 Sławomir Foremski 1968 Torun
347 Angelika Grobelna 1975 Niemcz Bydgoszcz na Start
348 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin
349 Katarzyna Banaszkiewicz 1968 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
350 Daniel Wilk 1972 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
351 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz MLKS ORZEŁ KCYNIA
352 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Running Team
353 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo
354 Jacek Orlikowski 1976 Poznań
355 Michał Kmitta 1986 Inowrocław Janusze Joggingu
356 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin #slimakibarcin
357 Marlena Gołkowska 1973 Brodnica Brodnica Biega
358 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
359 Rafał Stępień 1977 Mogilno
360 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław
361 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo
362 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
363 Aleksandra Dzierzkowska 1962 Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
364 Remigiusz Paszkiet 1978 Barcin #slimakibarcin
365 Jarek Seweryn 1978 Wysoka Powolny
366 HONORATA CZYŻEWSKA 1979 Inowrocław
367 ROBERT CZYŻEWSKI 1975 Inowrocław
368 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku
369 Tomasz Słuniecki 1975 Toruń Parkrun Toruń
370 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód RehaBalance Team
371 Przemysław Głuchowski 1976 Żuchlin
372 Roman Kąkolewski 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
373 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL
374 Krzysztof Nowosielski 1976 Dąbie MKS Run Team Dąbie
375 JUSTYNA FALKOWSKA 1982 KOWALEWO POMORSKIE
376 Arkadiusz Wilczyński 1984 Bydgoszcz biegam sam
377 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
378 Karolina Wysmolińska 1979 Biernatki
379 Radek Schulz 1971 Lusówko 3:33 TEAM
380 Beata Schulz 1969 Lusówko 3:33 TEAM
381 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz
382 MIROSŁAW KORDYLA 1966 Inowrocław BBL Inowrocław
383 SZYMON KORDYLA 1992 Inowrocław BBL Inowrocław
384 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
385 Tomasz Szaprowski 1994 Bielice Tato! Biegnij
386 Arkadiusz Kaźmierczak 1976 Inowrocław
387 Rafał Kozłowski 1977 Konin
388 Leszek Popiołek 1979 Żnin
389 Marek Frąckowiak 1976 Rogowo
390 Mateusz Gawroński 1991 Barcin
391 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski
392 Karol Malec 1976 BYDGOSZCZ BIUEL TEAM BYDGOSZCZ
393 Marcin Łatka 1975 Bydgoszcz
394 Tomasz Barczak 1971 Bydgoszcz
395 Piotr Krupa 1981 Bydgoszcz Woodrunners
396 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team