Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
301 Marcin Grylewicz 1980 Mogilno
302 Angelika Grobelna 1975 Niemcz Bydgoszcz na Start
303 Błażej Gregor 1986 Piechcin Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych Poznań
304 Marek Graczykowski 1982 Bydgoszcz
305 Alicja Graczyk 1989 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
306 Marlena Gołkowska 1973 Brodnica Brodnica Biega
307 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
308 Piotr Gołębiewski 1975 Bydgoszcz
309 Bartosz Górski 1983 Bydgoszcz Toruń Multisport Team
310 Krzesztof Górny 1956 Jankowo Dolne
311 Krzysztof Golis 1998 Mogilno
312 Artur Gliwka 1980 Inowrocław 1 BLWL
313 Piotr Gawryszewski 1973 Toruń
314 Mateusz Gawroński 1991 Barcin
315 Wojciech Gawlik 1981 Bydgoszcz
316 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie
317 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
318 Marek Fredyk 1982 Kołodziejewo Mogilno Team
319 Marek Frąckowiak 1976 Rogowo
320 Sławomir Foremski 1968 Torun
321 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
322 Marcin Fertykowski 1980 Strzelno
323 Paweł FERENS 1972 Inowrocław
324 Michał Falkowski 1985 Kowalewo pomorskie #zaliniamety
325 JUSTYNA FALKOWSKA 1982 KOWALEWO POMORSKIE
326 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód RehaBalance Team
327 Aleksandra Dzierzkowska 1962 Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
328 Piotr Dziedzic 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
329 Andrzej Durałek 1976 Pruszcz
330 Krzysztof Dumowski 1966 Łochowice Ból To Ściema
331 Jarosław Dudek 1987 Piechcin PAKOŚĆ BIEGA
332 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły
333 Maja Drabik 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners
334 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz Run Pasja Bydgoszcz
335 Henryk Dobrzyński 1962 Barczewko Kuropatwa Team
336 Emilia Dobruchowska 1966 Inowroclaw
337 Damian Degner 1995 PŁOCK Active Runners Płock
338 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Sołtys
339 ROBERT CZYŻEWSKI 1975 Inowrocław
340 HONORATA CZYŻEWSKA 1979 Inowrocław
341 Marek CZUK 1953 Toruń
342 Krzysztof Czołgoszewski 1973 Inowrocław
343 Andrzej Czechorowski 1975 Kazimierz Biskupi Marathon Team Konin
344 Marek Czarnecki 1975 Chełmno
345 Mariusz Czapliński 1967 Gniezno Altom Gniezno
346 Dawid Cyl 1980 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
347 Adrian Ciesielski 2003 Nakło
348 Przemysław Ciesielski 1977 Gdynia Janusze Joggingu
349 Agnieszka Ciesielska 1981 Naklo nad Notecia
350 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux-Gniezno
351 Patryk Chyliński 1986 Komorniki
352 Adam Chudzicki 1987 Luboń Ronin Running
353 Edyta Cała 1978 Mogilno Mogilno Team
354 Katarzyna Błochowicz 1979 Strzelno Strzelno Biega
355 Grzegorz Byrtek 1975 Bydgoszcz
356 Michał Butowski 1973 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
357 Krzysztof Bukowski 1966 INowrocław Stowarzyszenie krwiodawców'' Fara'' Inowrocław
358 Karol Bujak 1973 Janikowo
359 Adam Brzykcy 1987 Żnin
360 Jacek Brzykcy 1981 Toruń AGB HD Runners
361 Jarosław Brzozowski 1964 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
362 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin #slimakibarcin
363 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku
364 Szymon Broda 1994 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
365 Józef Brandenburg 1955 Dopiewo SIM DOPIEWO
366 WIOLETA BOROWIEC 1985 SZUBIN BBL SZUBIN
367 Daniel Biskup 1977 Turek KB Maraton Turek
368 Marcin Biniszkiewicz 1978 Tczew
369 Patryk Bińczasrki 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
370 Magdalena Biernat 1981 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
371 Wojciech Bielec 1981 Bydgoszcz
372 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Renegat Inowrocław
373 Krzysztof Białous 1960 Bydgoszcz brak
374 olga białoskórska 1965 Gostyń
375 Mateusz Bernaciak 1991 Mogilno Klub Mogilno Team
376 Roman Berebecki 1951 Rypin KB LECH RYPIN
377 Adam Beneturski 1986 Pakość
378 Paulina Beneturska 1988 Poznań
379 Szymon Belzyt 1991 Sztum LKS Zantyr Sztum
380 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B
381 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B
382 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
383 Bogusia Barwikowska 1974 Solec kujawski
384 Joanna Bartkowska 1979 Brzozówka KM UMK Toruń
385 Piotr Barszcz 1993 Ostrowo
386 Tomasz Barczak 1971 Bydgoszcz
387 Katarzyna Banaszkiewicz 1968 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
388 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa 33. BLTr Powidz
389 Robert Baczewski 1971 Tczew
390 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega
391 Rafał Andrzejczak 1986 Grudziądz
392 Vanessa Andryszak 2001 Nowa Wieś Wielka
393 JAKUB ADRJAŃCZYK 1988 KUTNO Kutno Biega
394 Wojciech Adamski 1977 Gowino Janusze Joggingu
395 Sławomir Adamski 1961 Wiktorowo
396 Karolina Adamska 1979 Mogilno Mogilno Team