Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
301 Marcin Fertykowski 1980 Strzelno
302 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Sołtys
303 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las CHMIELARZ TEAM
304 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
305 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
306 jarosław storozum 1981 śWIERKÓWIEC
307 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły
308 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo
309 Rafał Pokora 1970 Szpetal Górny GKS FABIANKI
310 Szymon Belzyt 1991 Sztum LKS Zantyr Sztum
311 WIOLETA BOROWIEC 1985 SZUBIN BBL SZUBIN
312 Mirosław Maśliński 1965 Szubin
313 Angelika Masłowska 1984 Szubin BblSzubin
314 Daria Wodzińska 1991 Szubin BBL SZUBIN
315 Marcin Stefanowicz 1979 Szubin Victoria Kołaczkowo
316 Piotr Jurek 1967 Szubin BBL SZUBIN
317 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca PTTK Witkowo
318 Kazimierz Janiak 1954 Słupca PTTK Witkowo
319 Marcin Biniszkiewicz 1978 Tczew
320 Robert Baczewski 1971 Tczew
321 Artur Trzciński 1978 Tokarki Drugie OSP
322 Piotr Gawryszewski 1973 Toruń
323 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Pruchnikone Tri Life
324 Jacek Brzykcy 1981 Toruń AGB HD Runners
325 Sylwia Jaworska Kaczmarek 1978 Toruń #4Fajter
326 Anna Król-Górniak 1992 Toruń
327 Szymon Rząd 2001 Toruń TSŻ TORUŃ
328 Marcin Janczarski 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
329 Łukasz Typek 1982 Toruń
330 Dawid Jeziorek 1987 Toruń TSŻ TORUŃ
331 ALEKSANDER WIŚNIEWSKI 1977 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY
332 Radosław ŁUCZAK 1979 TORUŃ PARK RUN TORUŃ
333 Agnieszka Sójka 1982 Toruń
334 Sławomir Foremski 1968 Torun
335 Piotr Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
336 Michał Ślot 1974 Toruń Polkrys Team
337 Piotr Leszek ŚLÓSAREK 1956 Toruń Studio Nieruchomości Toruń
338 Michał Sołecki 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
339 Piotr Kasprzyk 1969 Toruń ANIRO RUN TEAM
340 MAREK MARCHEWKA 1973 TORUŃ ANIRO RUN TEAM
341 Marek CZUK 1953 Toruń
342 Dariusz Nowakowski 1975 Toruń
343 Tomasz Słuniecki 1975 Toruń Parkrun Toruń
344 MARCIN KODRANC 1985 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
345 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B
346 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B
347 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Szybkie Rysie
348 Krzysztof Tomaszewski 1967 Turek KB Maraton Turek
349 Daniel Biskup 1977 Turek KB Maraton Turek
350 Jerzy Urbańczyk 1964 Turek KB Maraton Turek
351 Andrzej Nowinowski 1976 Turek KB Maraton Turek
352 Damian Mikołajczyk 1994 Uniejów KB Geotermia Uniejów
353 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team
354 Sławomir Adamski 1961 Wiktorowo
355 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team
356 Mariusz Kaczmarek 1976 Witkowo Witkowo Biega
357 Marcin Pieczątkiewicz 1983 Witkowo Altom Gniezno
358 Hilary Jasiński 1961 Witkowo
359 Dorota Jasińska 1984 Września Night Runners
360 Aniela Zapiec 1957 Wysoka
361 Jarek Seweryn 1978 Wysoka Powolny
362 Justyna Sztypka 1980 WŁOCŁAWEK WKB
363 Jerzy Wypijewski 1975 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
364 Danuta Stolarska 1957 Włocławek
365 Patryk Bińczasrki 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
366 Janusz Stolarski 1955 Włocławek
367 Dariusz Wilmański 1974 Włocławek
368 Radosław Żabiński 1986 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek
369 Damian Ostrzycki 1978 Włocławek WKB Maratończyk
370 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM
371 Ewa Seroczyńska 1984 Włocławek
372 Konrad Sztypka 1981 WŁOCŁAWEK WKB
373 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku
374 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo
375 Edmund Szulc 1964 Zielonka
376 Adam Brzykcy 1987 Żnin
377 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team
378 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin Pałuki Running Team
379 Leszek Popiołek 1979 Żnin
380 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Pałuki Running Team
381 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Pałuki Running Team
382 Agata Wiewióra 1979 Żnin
383 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin
384 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Running Team
385 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Pałuki Running Team
386 Adam Krajewski 1977 ŻNIN Pałuki Running Team
387 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Pałuki Ranning Team
388 Przemysław Głuchowski 1976 Żuchlin
389 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Złotów
390 Regina Pydyn 1962 Złotów
391 Maja Drabik 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners
392 Mariusz Podolski 1973 Łazieniec
393 Krzysztof Dumowski 1966 Łochowice Ból To Ściema
394 Radek Grzelak 1977 Łochowo
395 Maciej Szylman 1980 Łochowo
396 Wojciech Konecki 1972 Łochowo