Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
301 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz MLKS ORZEŁ KCYNIA
302 Przemysław Wodzień 1977 Poznań
303 Radek Grzelak 1977 Łochowo
304 Radek Jagieło 1978 Inowrocław
305 Radek Schulz 1971 Lusówko 3:33 TEAM
306 Radosław ŁUCZAK 1979 TORUŃ PARK RUN TORUŃ
307 Radosław Żabiński 1986 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek
308 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
309 Radosław Róg 2000 Balin BBL lNOWROCŁAW
310 Radosław Janiszewski 1970 Bydgoszcz -
311 Rafał Welchowski 1982 Inowrocław dzikiBalczewo
312 Rafał Moritz 1976 Barcin #Ślimaki barcin
313 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
314 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
315 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz
316 Rafał Półgęsek 1972 Solec Kujawski
317 Rafał Andrzejczak 1986 Grudziądz
318 Rafał Kozłowski 1977 Konin
319 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Pruchnikone Tri Life
320 Rafał Stępień 1977 Mogilno
321 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Szybkie Rysie
322 Rafał Pokora 1970 Szpetal Górny GKS FABIANKI
323 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
324 Rafał Mokrzycki 1975 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo
325 Regina Pydyn 1962 Złotów
326 Remigiusz Rybak 1977 Biale Błota Bike U Up
327 Remigiusz Paszkiet 1978 Barcin #slimakibarcin
328 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna
329 Robert Kozaczyński 1973 Janikowo Janikowo na sportowo
330 ROBERT CZYŻEWSKI 1975 Inowrocław
331 Robert Baczewski 1971 Tczew
332 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna
333 Robert Jarzabek 1973 Strzalkowo ŚGB
334 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Running Team
335 ROGER KUJAWA 1972 BARCIN #slimakibarcin
336 Roman Kąkolewski 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
337 Roman Berebecki 1951 Rypin KB LECH RYPIN
338 Ryszard Szymański 1970 Dąbrówka
339 Ryszard Kadow 1972 Bydgoszcz
340 Sebastian Kapeliński 1991 Bydgoszcz RODOS Team
341 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie
342 Sebastian Siuda 1973 Bydgoszcz Soleccy Biegacze
343 Sebastian Nowak 1978 Inowrocław
344 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team
345 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo
346 Stanisław Pawlik 1965 Osielsko
347 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony
348 Sylwia Jaworska Kaczmarek 1978 Toruń #4Fajter
349 Szymon Belzyt 1991 Sztum LKS Zantyr Sztum
350 Szymon Broda 1994 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
351 Szymon Rząd 2001 Toruń TSŻ TORUŃ
352 SZYMON KORDYLA 1992 Inowrocław BBL Inowrocław
353 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
354 Sławomir Foremski 1968 Torun
355 Sławomir Szymeczko 1978 Kowalewo Pomorskie
356 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM
357 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo
358 Sławomir Adamski 1961 Wiktorowo
359 Sławomir Kosmalski 1970 Kąkolewo
360 Sławomir Winiecki 1984 Gąsawa
361 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski
362 TERESA KAMIŃSKA 1976 GÓRZNO KB LECH RYPIN
363 Tomasz Barczak 1971 Bydgoszcz
364 Tomasz Szaprowski 1994 Bielice Tato! Biegnij
365 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
366 Tomasz Słuniecki 1975 Toruń Parkrun Toruń
367 Tomasz Stolarski 1966 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
368 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL
369 Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski
370 Tomasz Jaszcz 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
371 Tomasz Kosiarski 1974 Bygdoszcz
372 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team
373 Tomasz Kamiński 1982 Kowalewo Pomorskie KS Perun
374 Tomasz Mokos 1986 Inowrocław
375 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
376 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo
377 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Pałuki Running Team
378 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin
379 Vanessa Andryszak 2001 Nowa Wieś Wielka
380 viktoria Porazińska 1976 BYDGOSZCZ Bydgoszcz na Start
381 Violetta Mróz 1976 Drewno
382 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B
383 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo Kuropatwa Team
384 WIOLETA BOROWIEC 1985 SZUBIN BBL SZUBIN
385 Wojciech Bielec 1981 Bydgoszcz
386 Wojciech Gawlik 1981 Bydgoszcz
387 Wojciech Konecki 1972 Łochowo
388 Wojciech Adamski 1977 Gowino Janusze Joggingu
389 Zbigniew Łąkowski 1975 Koziegłowy
390 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiąża Szlachecka Pałuki Running Team
391 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
392 Łukasz Stawicki 1978 Bydgoszcz
393 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B
394 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód RehaBalance Team
395 Łukasz Kujawa 1991 Janikowo
396 Łukasz Typek 1982 Toruń