Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
301 Piotr Migdalski 1984 Ciechocinek
302 Angelika Masłowska 1984 Szubin BblSzubin
303 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota
304 Marta Witke Orlikowska 1984 Poznań
305 Ewa Seroczyńska 1984 Włocławek
306 Przemysław Ślusarski 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
307 Agnieszka Jeleń-Kotlarek 1984 Bydgoszcz Vege Runners
308 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Dzikie kuny
309 Dorota Jasińska 1984 Września Night Runners
310 Marek Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
311 Arkadiusz Wilczyński 1984 Bydgoszcz biegam sam
312 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz
313 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo Kuropatwa Team
314 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
315 Michalina Walczak-Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
316 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo
317 Aleksandra Pękała 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
318 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team
319 Piotr Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
320 MARCIN KODRANC 1985 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
321 WIOLETA BOROWIEC 1985 SZUBIN BBL SZUBIN
322 Michał Falkowski 1985 Kowalewo pomorskie #zaliniamety
323 Błażej Gregor 1986 Piechcin Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych Poznań
324 Patryk Chyliński 1986 Komorniki
325 Tomasz Mokos 1986 Inowrocław
326 Maciej Maćkowski 1986 Bydgoszcz UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHAL
327 Piotr Krawczak 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega
328 Magdalena Majchrzak 1986 Kcynia
329 Monika Witkowska 1986 Bydgoszcz
330 Rafał Andrzejczak 1986 Grudziądz
331 Michał Kmitta 1986 Inowrocław Janusze Joggingu
332 Radosław Żabiński 1986 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek
333 Jakub Szlinger 1986 Bydgoszcz #TEAMOCHAL
334 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
335 Adam Beneturski 1986 Pakość
336 Aleksander Puszczykowski 1986 Inowrocław BBL Inowroclaw
337 Justyna Salwa 1987 Rożno-Parcele Polkrys Team
338 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Pałuki Running Team
339 Adam Brzykcy 1987 Żnin
340 Jarosław Dudek 1987 Piechcin PAKOŚĆ BIEGA
341 Adam Chudzicki 1987 Luboń Ronin Running
342 Dawid Jeziorek 1987 Toruń TSŻ TORUŃ
343 Dariusz Sójkowski 1987 Gniewkowo
344 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski
345 Paulina Beneturska 1988 Poznań
346 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team
347 Leszek Kmitta 1988 Inowroclaw Janusze Joggingu
348 JAKUB ADRJAŃCZYK 1988 KUTNO Kutno Biega
349 Alicja Graczyk 1989 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
350 Justyna NALEWALSKA 1989 Bydgoszcz Serce Tybetu/ wkurw_team
351 Paulina Skibińska 1989 Bydgoszcz
352 Joanna Sak 1989 Inowrocław BBL Inowrocław
353 Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski
354 Izabela Hańska 1990 Inowrocław
355 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
356 Dawid Zborała 1990 Bydgoszcz
357 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team
358 Dawid Wenda 1990 Bydgoszcz Szkoła Jazdy TOMAS
359 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno
360 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiąża Szlachecka Pałuki Running Team
361 Sebastian Kapeliński 1991 Bydgoszcz RODOS Team
362 Mateusz Bernaciak 1991 Mogilno Klub Mogilno Team
363 Mateusz Gawroński 1991 Barcin
364 Agnieszka Zielińska 1991 Bydgoszcz
365 Magdalena Luzak 1991 Bydgoszcz
366 Daria Wodzińska 1991 Szubin BBL SZUBIN
367 Łukasz Kujawa 1991 Janikowo
368 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Pałuki Ranning Team
369 Szymon Belzyt 1991 Sztum LKS Zantyr Sztum
370 Anna Król-Górniak 1992 Toruń
371 SZYMON KORDYLA 1992 Inowrocław BBL Inowrocław
372 Ewa Olczak 1992 Poznań
373 Maja Drabik 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners
374 Piotr Barszcz 1993 Ostrowo
375 Piotr Olczak 1993 Poznań
376 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno Strzelno Biega
377 Beniamin Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
378 Dariusz Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
379 Szymon Broda 1994 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
380 Damian Mikołajczyk 1994 Uniejów KB Geotermia Uniejów
381 Tomasz Szaprowski 1994 Bielice Tato! Biegnij
382 Aleksandra Sobolewska 1994 Bydgoszcz ReebokRunCrew Bydgoszcz
383 Damian Degner 1995 PŁOCK Active Runners Płock
384 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno
385 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód RehaBalance Team
386 Patryk Sopata 1995 Drezdenko TurboDymoMan
387 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław
388 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin Pałuki Running Team
389 Krzysztof Golis 1998 Mogilno
390 Radosław Róg 2000 Balin BBL lNOWROCŁAW
391 Arkadiusz Nowak 2001 Janikowo
392 Vanessa Andryszak 2001 Nowa Wieś Wielka
393 Szymon Rząd 2001 Toruń TSŻ TORUŃ
394 Arkadiusz Pietruszewski 2003 Dąbrowa
395 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo
396 Adrian Ciesielski 2003 Nakło