Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
301 Aleksandra Pękała 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
302 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM
303 Anna Szygenda 1980 Budzisław Kościelny OSiR Kleczew
304 Piotr Prus 1970 Kleczew OSiR Kleczew
305 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 KLECZEW OSiR Kleczew
306 Michał Ziemkiewicz 1980 Kleczew OSiR Kleczew
307 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew
308 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa 33. BLTr Powidz
309 Aleksander Puszczykowski 1986 Inowrocław BBL Inowroclaw
310 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław BBL Inowroclaw
311 Justyna Salwa 1987 Rożno-Parcele Polkrys Team
312 Michał Ślot 1974 Toruń Polkrys Team
313 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
314 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
315 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
316 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
317 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław KrzysieKN
318 Katarzyna Błochowicz 1979 Strzelno Strzelno Biega
319 Ewa Szadkowska 1979 Strzelno Strzelno Biega
320 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno Strzelno Biega
321 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Szybkie Rysie
322 Arkadiusz Wilczyński 1984 Bydgoszcz biegam sam
323 MIROSŁAW KORDYLA 1966 Inowrocław BBL Inowrocław
324 SZYMON KORDYLA 1992 Inowrocław BBL Inowrocław
325 Joanna Sak 1989 Inowrocław BBL Inowrocław
326 Bartosz Górski 1983 Bydgoszcz Toruń Multisport Team
327 Rafał Mokrzycki 1975 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo
328 Krzysztof Bukowski 1966 INowrocław Stowarzyszenie krwiodawców'' Fara'' Inowrocław
329 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Dzikie kuny
330 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las CHMIELARZ TEAM
331 Marcin Stefanowicz 1979 Szubin Victoria Kołaczkowo
332 Patryk Sopata 1995 Drezdenko TurboDymoMan
333 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team
334 Jakub Piszczek 1979 Poznań DotykMaroka.pl
335 ARTUR PRZYGODA 1975 BYDGOSZCZ Kobylarnia S.A.
336 Tomasz Stolarski 1966 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
337 Maja Drabik 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners
338 Dawid Jeziorek 1987 Toruń TSŻ TORUŃ
339 Szymon Rząd 2001 Toruń TSŻ TORUŃ
340 Artur Gliwka 1980 Inowrocław 1 BLWL
341 Przemysław Zieliński 1976 Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM/Team Jana
342 Justyna NALEWALSKA 1989 Bydgoszcz Serce Tybetu/ wkurw_team
343 Jarosław Nurkiewicz 1971 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
344 Aleksandra Sobolewska 1994 Bydgoszcz ReebokRunCrew Bydgoszcz
345 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
346 Damian Ostrzycki 1978 Włocławek WKB Maratończyk
347 Maciej Modrak 1969 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ
348 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Renegat Inowrocław
349 JAKUB ADRJAŃCZYK 1988 KUTNO Kutno Biega
350 Krzysztof Sobierański 1982 Kutno Kutno Biega
351 Michał Falkowski 1985 Kowalewo pomorskie #zaliniamety
352 Jarek Seweryn 1978 Wysoka Powolny
353 Błażej Gregor 1986 Piechcin Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych Poznań
354 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B
355 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B
356 Krzysztof Raczyński 1960 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
357 Piotr Szymański 1976 Kleczew Sekcja Biegowa Kleczew
358 Artur Trzciński 1978 Tokarki Drugie OSP
359 Karol Malec 1976 BYDGOSZCZ BIUEL TEAM BYDGOSZCZ
360 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
361 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #Ślimaki barcin
362 Rafał Moritz 1976 Barcin #Ślimaki barcin
363 Remigiusz Rybak 1977 Biale Błota Bike U Up
364 Jakub Szlinger 1986 Bydgoszcz #TEAMOCHAL
365 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Pruchnikone Tri Life
366 Leszek Wiśniewski 1969 Brzoza Brzoza Brzoza
367 Piotr Krupa 1981 Bydgoszcz Woodrunners
368 Angelika Masłowska 1984 Szubin BblSzubin
369 Konrad Sztypka 1981 WŁOCŁAWEK WKB
370 Justyna Sztypka 1980 WŁOCŁAWEK WKB
371 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz MLKS ORZEŁ KCYNIA
372 Tomasz Szaprowski 1994 Bielice Tato! Biegnij
373 Damian Degner 1995 PŁOCK Active Runners Płock
374 Piotr Koniec 1977 Bydgoszcz IRONTATA
375 Jacek Brzykcy 1981 Toruń AGB HD Runners
376 Piotr Leszek ŚLÓSAREK 1956 Toruń Studio Nieruchomości Toruń
377 Maciej Maćkowski 1986 Bydgoszcz UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHAL
378 Dawid Wenda 1990 Bydgoszcz Szkoła Jazdy TOMAS
379 Sylwia Jaworska Kaczmarek 1978 Toruń #4Fajter
380 MAREK PAWLIK 1960 PRUSZCZ TAEM FARMVITA
381 Szymon Broda 1994 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
382 Danuta Makowska 1977 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
383 Marcin Jaworski 1974 SOLEC KUJAWSKI FIDAL
384 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie
385 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie
386 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo Kuropatwa Team
387 Henryk Dobrzyński 1962 Barczewko Kuropatwa Team
388 Przemysław Stęclik 1979 Poznań Parkieciarze Team
389 Radosław Żabiński 1986 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek
390 Joanna Truszczyńska 1970 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
391 Piotr Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
392 Radosław Róg 2000 Balin BBL lNOWROCŁAW
393 Rafał Welchowski 1982 Inowrocław dzikiBalczewo
394 Tomasz Kamiński 1982 Kowalewo Pomorskie KS Perun
395 Radosław ŁUCZAK 1979 TORUŃ PARK RUN TORUŃ
396 Mateusz Bernaciak 1991 Mogilno Klub Mogilno Team