Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
301 Krzysztof Sobierański 1982 Kutno Kutno Biega
302 Aleksandra Sobolewska 1994 Bydgoszcz ReebokRunCrew Bydgoszcz
303 Agnieszka Sójka 1982 Toruń
304 Dariusz Sójkowski 1987 Gniewkowo
305 Patryk Sopata 1995 Drezdenko TurboDymoMan
306 Michał Sołecki 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
307 Łukasz Stawicki 1978 Bydgoszcz
308 Edmund Steckiewicz 1973 Rypin KB LECH RYPIN
309 Przemysław Stęclik 1979 Poznań Parkieciarze Team
310 Marcin Stefanowicz 1979 Szubin Victoria Kołaczkowo
311 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław
312 Rafał Stępień 1977 Mogilno
313 Danuta Stolarska 1957 Włocławek
314 Tomasz Stolarski 1966 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
315 Janusz Stolarski 1955 Włocławek
316 jarosław storozum 1981 śWIERKÓWIEC
317 Konrad Strzelecki 1973 Kruszyn WKB Maratończyk Włocławek
318 Paweł Świątkowski 1981 Jastrzębowo TEAMOCHAL
319 Andrzej Święcicki 1973 Bydgoszcz
320 Honorata Szablińska 1981 Kołaczkowo BBL SZUBIN
321 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław BBL Inowroclaw
322 Ewa Szadkowska 1979 Strzelno Strzelno Biega
323 Arkadiusz Szafkowski 1974 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
324 Tomasz Szaprowski 1994 Bielice Tato! Biegnij
325 Józef Szatkowski 1956 Grudziądz Morsy z Grudziądza
326 Jakub Szlinger 1986 Bydgoszcz #TEAMOCHAL
327 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno Strzelno Biega
328 Konrad Sztypka 1981 WŁOCŁAWEK WKB
329 Justyna Sztypka 1980 WŁOCŁAWEK WKB
330 Edmund Szulc 1964 Zielonka
331 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno
332 Anna Szygenda 1980 Budzisław Kościelny OSiR Kleczew
333 Maciej Szylman 1980 Łochowo
334 Ryszard Szymański 1970 Dąbrówka
335 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 KLECZEW OSiR Kleczew
336 Piotr Szymański 1976 Kleczew Sekcja Biegowa Kleczew
337 Sławomir Szymeczko 1978 Kowalewo Pomorskie
338 Agnieszka Szyszkowska 1973 Mogilno Mogilno Team
339 Jacek Szyszkowski 1970 Mogilno Mogilno Team
340 Tomasz Słuniecki 1975 Toruń Parkrun Toruń
341 Krzysztof Tomaszewski 1967 Turek KB Maraton Turek
342 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Szybkie Rysie
343 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM
344 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM
345 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Złotów
346 Joanna Truszczyńska 1970 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
347 Artur Trzciński 1978 Tokarki Drugie OSP
348 ADAM TUŃSKI 1978 Gniezno
349 Łukasz Typek 1982 Toruń
350 Jerzy Urbańczyk 1964 Turek KB Maraton Turek
351 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski
352 Michalina Walczak-Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
353 Maria Walerowska 1978 Niepruszewo
354 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno
355 Rafał Welchowski 1982 Inowrocław dzikiBalczewo
356 Dawid Wenda 1990 Bydgoszcz Szkoła Jazdy TOMAS
357 Piotr Wesołowski 1976 Inowrocław Barbell Squad Inowrocław
358 Bogusław Wełniak 1980 Mogilno Mogilno Team
359 Justyna Wieczorek 1975 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
360 Agata Wiewióra 1979 Żnin
361 Arkadiusz Wilczyński 1984 Bydgoszcz biegam sam
362 Daniel Wilk 1972 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
363 Dariusz Wilmański 1974 Włocławek
364 Sławomir Winiecki 1984 Gąsawa
365 Krzysztof Wiśniewski 1977 Inowrocław
366 Leszek Wiśniewski 1969 Brzoza Brzoza Brzoza
367 ALEKSANDER WIŚNIEWSKI 1977 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY
368 Marta Witke Orlikowska 1984 Poznań
369 Monika Witkowska 1986 Bydgoszcz
370 Przemysław Wodzień 1977 Poznań
371 Daria Wodzińska 1991 Szubin BBL SZUBIN
372 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
373 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team
374 Joanna Wronka 1983 Nakło nad Notecią
375 Jerzy Wypijewski 1975 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
376 Karolina Wysmolińska 1979 Biernatki
377 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
378 Przemysław Włodek 1980 Bydgoszcz
379 Radosław Żabiński 1986 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek
380 Aniela Zapiec 1957 Wysoka
381 Krystian Zasada 1973 Barcin #slimakibarcin
382 Dawid Zborała 1990 Bydgoszcz
383 Agnieszka Zielińska 1991 Bydgoszcz
384 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski
385 Przemysław Zieliński 1976 Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM/Team Jana
386 Bartłomiej Zieliński 1983 Mogilno Mogilno Team
387 Michał Ziemkiewicz 1980 Kleczew OSiR Kleczew
388 Beniamin Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
389 Dariusz Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
390 Arkadiusz Zmuda 1977 Janikowo Janikowo na sportowo
391 Michał Zurel 1979 Rypin KB LECH RYPIN
392 Karolina Łaganowska 1974 Janikowo
393 Zbigniew Łąkowski 1975 Koziegłowy
394 Marcin Łatka 1975 Bydgoszcz
395 Krzysztof Łobocki 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
396 Radosław ŁUCZAK 1979 TORUŃ PARK RUN TORUŃ