Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
201 Przemysław Zieliński 1976 Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM/Team Jana
202 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo
203 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Pałuki Running Team
204 Violetta Mróz 1976 Drewno
205 Krzysztof Raczyński 1960 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
206 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno
207 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team
208 Bogusia Barwikowska 1974 Solec kujawski
209 Agnieszka Janczewska 1979 Pawłówek
210 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team
211 Krzysztof Głogowski 1977 Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO
212 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo
213 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
214 Patryk Bińczasrki 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
215 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno
216 Ryszard Kadow 1972 Bydgoszcz
217 Tomasz Stolarski 1966 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
218 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Pałuki Ranning Team
219 Jarosław Brzozowski 1964 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
220 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM
221 Marcin Fertykowski 1980 Strzelno
222 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota
223 Mirosława Krygier 1965 Drewno
224 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #Ślimaki barcin
225 Łukasz Stawicki 1978 Bydgoszcz
226 Dariusz Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
227 Damian Degner 1995 PŁOCK Active Runners Płock
228 Mateusz Gawroński 1991 Barcin
229 Marek Frąckowiak 1976 Rogowo
230 Leszek Popiołek 1979 Żnin
231 Rafał Kozłowski 1977 Konin
232 Arkadiusz Kaźmierczak 1976 Inowrocław
233 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL
234 Roman Kąkolewski 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
235 Przemysław Głuchowski 1976 Żuchlin
236 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
237 Marlena Gołkowska 1973 Brodnica Brodnica Biega
238 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin #slimakibarcin
239 Michał Kmitta 1986 Inowrocław Janusze Joggingu
240 Jacek Orlikowski 1976 Poznań
241 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo
242 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Running Team
243 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz MLKS ORZEŁ KCYNIA
244 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski
245 Karol Malec 1976 BYDGOSZCZ BIUEL TEAM BYDGOSZCZ
246 Marcin Łatka 1975 Bydgoszcz
247 Angelika Grobelna 1975 Niemcz Bydgoszcz na Start
248 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team
249 SZYMON KORDYLA 1992 Inowrocław BBL Inowrocław
250 MIROSŁAW KORDYLA 1966 Inowrocław BBL Inowrocław
251 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz
252 Beata Schulz 1969 Lusówko 3:33 TEAM
253 Radek Schulz 1971 Lusówko 3:33 TEAM
254 Karolina Wysmolińska 1979 Biernatki
255 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
256 Arkadiusz Wilczyński 1984 Bydgoszcz biegam sam
257 JUSTYNA FALKOWSKA 1982 KOWALEWO POMORSKIE
258 Krzysztof Nowosielski 1976 Dąbie MKS Run Team Dąbie
259 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
260 Tomasz Szaprowski 1994 Bielice Tato! Biegnij
261 Piotr Krupa 1981 Bydgoszcz Woodrunners
262 Tomasz Barczak 1971 Bydgoszcz
263 Daniel Wilk 1972 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
264 Katarzyna Banaszkiewicz 1968 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
265 Rafał Stępień 1977 Mogilno
266 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo BBL SZUBIN
267 Krzysztof Wiśniewski 1977 Inowrocław
268 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM
269 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM
270 Marta Witke Orlikowska 1984 Poznań
271 Przemysław Ciesielski 1977 Gdynia Janusze Joggingu
272 Radosław ŁUCZAK 1979 TORUŃ PARK RUN TORUŃ
273 Krzysztof Kowalski 1980 Kruszyn Krajeński OCELOTY Kruszyn Krajeński
274 Justyna Wieczorek 1975 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
275 Krzysztof Łobocki 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
276 Leszek Kmitta 1988 Inowroclaw Janusze Joggingu
277 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław
278 MARCIN KODRANC 1985 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
279 Andrzej Czechorowski 1975 Kazimierz Biskupi Marathon Team Konin
280 Agnieszka Zielińska 1991 Bydgoszcz
281 Tomasz Kosiarski 1974 Bygdoszcz
282 Konrad Sztypka 1981 WŁOCŁAWEK WKB
283 Justyna Sztypka 1980 WŁOCŁAWEK WKB
284 Józef Brandenburg 1955 Dopiewo SIM DOPIEWO
285 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław
286 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód RehaBalance Team
287 Tomasz Słuniecki 1975 Toruń Parkrun Toruń
288 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku
289 ROBERT CZYŻEWSKI 1975 Inowrocław
290 HONORATA CZYŻEWSKA 1979 Inowrocław
291 Jarek Seweryn 1978 Wysoka Powolny
292 Remigiusz Paszkiet 1978 Barcin #slimakibarcin
293 Aleksandra Dzierzkowska 1962 Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
294 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
295 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo
296 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin
297 Edmund Szulc 1964 Zielonka
298 Mariusz Kaczmarek 1976 Witkowo Witkowo Biega
299 Aniela Zapiec 1957 Wysoka
300 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska