Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
201 Paweł Migdalski 1980 Aleksandrów Kujawski
202 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo Kuropatwa Team
203 Piotr Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
204 Krzysztof Meller 1983 Mogilno
205 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz
206 Angelika Masłowska 1984 Szubin BblSzubin
207 Mirosław Maśliński 1965 Szubin
208 MAREK MARCHEWKA 1973 TORUŃ ANIRO RUN TEAM
209 Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski
210 Karol Malec 1976 BYDGOSZCZ BIUEL TEAM BYDGOSZCZ
211 Danuta Makowska 1977 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
212 Magdalena Majchrzak 1986 Kcynia
213 Maciej Maćkowski 1986 Bydgoszcz UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHAL
214 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #Ślimaki barcin
215 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz
216 Magdalena Luzak 1991 Bydgoszcz
217 Jan Lewandowski 1975 Mogilno Mogilno Team
218 Katarzyna Kuzera 1983 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
219 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Pałuki Running Team
220 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo
221 Łukasz Kujawa 1991 Janikowo
222 ROGER KUJAWA 1972 BARCIN #slimakibarcin
223 Piotr Kuczek 1978 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
224 Monika Kuczek 1980 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
225 Adam Kuchczyński 1967 Bydgoszcz Ból To Ściema
226 Piotr Kubowicz 1966 Bydgoszcz
227 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
228 Monika Kubera 1979 Chełmża
229 Mirosława Krygier 1965 Drewno
230 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz
231 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna
232 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna
233 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
234 Piotr Krupa 1981 Bydgoszcz Woodrunners
235 Andrzej Królikowski 1960 Lipka
236 Anna Król-Górniak 1992 Toruń
237 Piotr Krawczak 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega
238 Adam Krajewski 1977 ŻNIN Pałuki Running Team
239 Klaudiusz Kozłowski 1971 GNIEZNO Altom Gniezno
240 Rafał Kozłowski 1977 Konin
241 Robert Kozaczyński 1973 Janikowo Janikowo na sportowo
242 Agnieszka Kozaczyńska 1978 Janikowo Janikowo na sportowo
243 Krzysztof Kowalski 1980 Kruszyn Krajeński OCELOTY Kruszyn Krajeński
244 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław
245 Sławomir Kosmalski 1970 Kąkolewo
246 Tomasz Kosiarski 1974 Bygdoszcz
247 MIROSŁAW KORDYLA 1966 Inowrocław BBL Inowrocław
248 SZYMON KORDYLA 1992 Inowrocław BBL Inowrocław
249 Piotr Koniec 1977 Bydgoszcz IRONTATA
250 Wojciech Konecki 1972 Łochowo
251 MARCIN KODRANC 1985 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
252 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
253 Michał Kmitta 1986 Inowrocław Janusze Joggingu
254 Leszek Kmitta 1988 Inowroclaw Janusze Joggingu
255 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiąża Szlachecka Pałuki Running Team
256 Arkadiusz Kaźmierczak 1976 Inowrocław
257 Piotr Kasprzyk 1969 Toruń ANIRO RUN TEAM
258 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca PTTK Witkowo
259 Sebastian Kapeliński 1991 Bydgoszcz RODOS Team
260 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin
261 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony
262 Tomasz Kamiński 1982 Kowalewo Pomorskie KS Perun
263 TERESA KAMIŃSKA 1976 GÓRZNO KB LECH RYPIN
264 Roman Kąkolewski 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
265 Ryszard Kadow 1972 Bydgoszcz
266 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
267 Mariusz Kaczmarek 1976 Witkowo Witkowo Biega
268 Daniel Kaczmarczyk 1975 Gębocin ANIRO RUN TEAM
269 Piotr Jurek 1967 Szubin BBL SZUBIN
270 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team
271 Dawid Jeziorek 1987 Toruń TSŻ TORUŃ
272 Agnieszka Jeleń-Kotlarek 1984 Bydgoszcz Vege Runners
273 Marcin Jaworski 1974 SOLEC KUJAWSKI FIDAL
274 Sylwia Jaworska Kaczmarek 1978 Toruń #4Fajter
275 Tomasz Jaszcz 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
276 Hilary Jasiński 1961 Witkowo
277 Dorota Jasińska 1984 Września Night Runners
278 Robert Jarzabek 1973 Strzalkowo ŚGB
279 Radosław Janiszewski 1970 Bydgoszcz -
280 Kazimierz Janiak 1954 Słupca PTTK Witkowo
281 Agnieszka Janczewska 1979 Pawłówek
282 Marcin Janczarski 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
283 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team
284 Radek Jagieło 1978 Inowrocław
285 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Running Team
286 Bogdan Hałasa 1960 Kruszwica
287 Izabela Hańska 1990 Inowrocław
288 Przemysław Głuchowski 1976 Żuchlin
289 Krzysztof Głogowski 1977 Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO
290 Maciej Gumienny 1976 Bydgoszcz
291 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team
292 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las CHMIELARZ TEAM
293 Radek Grzelak 1977 Łochowo
294 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz
295 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno
296 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin Pałuki Running Team
297 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Pałuki Running Team
298 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Pałuki Running Team
299 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo BBL SZUBIN
300 Grażyna Grylewicz 1981 Mogilno