Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
201 Aleksandra Dzierzkowska 1962 Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
202 Zbigniew Łąkowski 1975 Koziegłowy
203 Honorata Szablińska 1981 Kołaczkowo BBL SZUBIN
204 Krzysztof Nowacki 1973 Koło NO NAME TEAM
205 Marek Fredyk 1982 Kołodziejewo Mogilno Team
206 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo BBL SZUBIN
207 Bogdan Hałasa 1960 Kruszwica
208 Konrad Strzelecki 1973 Kruszyn WKB Maratończyk Włocławek
209 Krzysztof Kowalski 1980 Kruszyn Krajeński OCELOTY Kruszyn Krajeński
210 JAKUB ADRJAŃCZYK 1988 KUTNO Kutno Biega
211 Krzysztof Sobierański 1982 Kutno Kutno Biega
212 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team
213 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota
214 Andrzej Królikowski 1960 Lipka
215 Adam Chudzicki 1987 Luboń Ronin Running
216 Beata Schulz 1969 Lusówko 3:33 TEAM
217 Radek Schulz 1971 Lusówko 3:33 TEAM
218 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód RehaBalance Team
219 Rafał Stępień 1977 Mogilno
220 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno
221 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team
222 Bogusław Wełniak 1980 Mogilno Mogilno Team
223 Jacek Szyszkowski 1970 Mogilno Mogilno Team
224 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team
225 Agnieszka Szyszkowska 1973 Mogilno Mogilno Team
226 Krzysztof Golis 1998 Mogilno
227 Karolina Adamska 1979 Mogilno Mogilno Team
228 Leszek Ratajczak 1973 MOGILNO Mogilno Team
229 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team
230 Bartłomiej Zieliński 1983 Mogilno Mogilno Team
231 Edyta Cała 1978 Mogilno Mogilno Team
232 Mateusz Bernaciak 1991 Mogilno Klub Mogilno Team
233 Jan Lewandowski 1975 Mogilno Mogilno Team
234 Krzysztof Meller 1983 Mogilno
235 Grażyna Grylewicz 1981 Mogilno
236 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno
237 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
238 Marcin Grylewicz 1980 Mogilno
239 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo Kuropatwa Team
240 Agnieszka Ciesielska 1981 Naklo nad Notecia
241 Adrian Ciesielski 2003 Nakło
242 Ewa Sak 1981 Nakło
243 Joanna Wronka 1983 Nakło nad Notecią
244 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią
245 Angelika Grobelna 1975 Niemcz Bydgoszcz na Start
246 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz
247 Maria Walerowska 1978 Niepruszewo
248 Vanessa Andryszak 2001 Nowa Wieś Wielka
249 Przemysław Zieliński 1976 Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM/Team Jana
250 Michał Morzyk 1979 Osielsko
251 Stanisław Pawlik 1965 Osielsko
252 Piotr Barszcz 1993 Ostrowo
253 Janina Rosińska 1936 PABIANICE
254 Alicja Graczyk 1989 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
255 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
256 Adam Beneturski 1986 Pakość
257 Katarzyna Kuzera 1983 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
258 Agnieszka Janczewska 1979 Pawłówek
259 Błażej Gregor 1986 Piechcin Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych Poznań
260 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin #slimakibarcin
261 Jarosław Dudek 1987 Piechcin PAKOŚĆ BIEGA
262 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie
263 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie
264 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
265 Przemysław Wodzień 1977 Poznań
266 Jakub Piszczek 1979 Poznań DotykMaroka.pl
267 Ewa Olczak 1992 Poznań
268 Jacek Orlikowski 1976 Poznań
269 Piotr Olczak 1993 Poznań
270 Marta Witke Orlikowska 1984 Poznań
271 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM
272 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM
273 Paulina Beneturska 1988 Poznań
274 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
275 Przemysław Stęclik 1979 Poznań Parkieciarze Team
276 Andrzej Durałek 1976 Pruszcz
277 MAREK PAWLIK 1960 PRUSZCZ TAEM FARMVITA
278 Damian Degner 1995 PŁOCK Active Runners Płock
279 Piotr Kuczek 1978 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
280 Monika Kuczek 1980 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
281 Marek Frąckowiak 1976 Rogowo
282 Justyna Salwa 1987 Rożno-Parcele Polkrys Team
283 Edmund Steckiewicz 1973 Rypin KB LECH RYPIN
284 Michał Zurel 1979 Rypin KB LECH RYPIN
285 Roman Berebecki 1951 Rypin KB LECH RYPIN
286 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo
287 JÓZEF NOWAK 1955 SKÓRZEWO BBC SKÓRZEWO
288 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski
289 Marta Piskorska 1981 Solec Kujawski
290 Bogusia Barwikowska 1974 Solec kujawski
291 Arkadiusz Szafkowski 1974 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
292 Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski
293 Marcin Jaworski 1974 SOLEC KUJAWSKI FIDAL
294 Rafał Półgęsek 1972 Solec Kujawski
295 Robert Jarzabek 1973 Strzalkowo ŚGB
296 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
297 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo
298 Katarzyna Błochowicz 1979 Strzelno Strzelno Biega
299 Ewa Szadkowska 1979 Strzelno Strzelno Biega
300 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno Strzelno Biega