Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
201 Magdalena Biernat 1981 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
202 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
203 Magdalena Majchrzak 1986 Kcynia
204 Maja Drabik 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners
205 Marcin Janczarski 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
206 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
207 Marcin Opaska 1980 Bydgoszcz
208 Marcin Łatka 1975 Bydgoszcz
209 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz
210 Marcin Pieczątkiewicz 1983 Witkowo Altom Gniezno
211 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
212 Marcin Fertykowski 1980 Strzelno
213 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa 33. BLTr Powidz
214 Marcin Stefanowicz 1979 Szubin Victoria Kołaczkowo
215 Marcin Biniszkiewicz 1978 Tczew
216 Marcin Jaworski 1974 SOLEC KUJAWSKI FIDAL
217 Marcin Grylewicz 1980 Mogilno
218 MARCIN KODRANC 1985 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
219 Marek Fredyk 1982 Kołodziejewo Mogilno Team
220 Marek Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
221 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Złotów
222 Marek Graczykowski 1982 Bydgoszcz
223 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota
224 MAREK MARCHEWKA 1973 TORUŃ ANIRO RUN TEAM
225 Marek CZUK 1953 Toruń
226 Marek Czarnecki 1975 Chełmno
227 MAREK PAWLIK 1960 PRUSZCZ TAEM FARMVITA
228 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno
229 Marek Frąckowiak 1976 Rogowo
230 Maria Walerowska 1978 Niepruszewo
231 Mariusz Kaczmarek 1976 Witkowo Witkowo Biega
232 Mariusz Podolski 1973 Łazieniec
233 Mariusz Czapliński 1967 Gniezno Altom Gniezno
234 Mariusz Prątnicki 1972 Inowrocław
235 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław
236 Marlena Gołkowska 1973 Brodnica Brodnica Biega
237 Marta Witke Orlikowska 1984 Poznań
238 Marta Piskorska 1981 Solec Kujawski
239 Mateusz Gawroński 1991 Barcin
240 Mateusz Bernaciak 1991 Mogilno Klub Mogilno Team
241 Michalina Walczak-Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
242 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team
243 Michał Falkowski 1985 Kowalewo pomorskie #zaliniamety
244 Michał Morzyk 1979 Osielsko
245 Michał Butowski 1973 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
246 Michał Kmitta 1986 Inowrocław Janusze Joggingu
247 Michał PAŚ 1977 Gniezno
248 Michał Ślot 1974 Toruń Polkrys Team
249 Michał Ziemkiewicz 1980 Kleczew OSiR Kleczew
250 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team
251 Michał Sołecki 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
252 Michał Zurel 1979 Rypin KB LECH RYPIN
253 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux-Gniezno
254 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
255 MIROSŁAW KORDYLA 1966 Inowrocław BBL Inowrocław
256 Mirosław Maśliński 1965 Szubin
257 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz
258 Mirosława Krygier 1965 Drewno
259 Monika Kuczek 1980 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
260 Monika Kubera 1979 Chełmża
261 Monika Witkowska 1986 Bydgoszcz
262 olga białoskórska 1965 Gostyń
263 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno
264 Patryk Chyliński 1986 Komorniki
265 Patryk Sopata 1995 Drezdenko TurboDymoMan
266 Patryk Bińczasrki 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
267 Paulina Skibińska 1989 Bydgoszcz
268 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo BBL SZUBIN
269 Paulina Beneturska 1988 Poznań
270 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie
271 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team
272 Paweł Migdalski 1980 Aleksandrów Kujawski
273 Paweł Świątkowski 1981 Jastrzębowo TEAMOCHAL
274 Paweł FERENS 1972 Inowrocław
275 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
276 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo
277 Piotr Prus 1970 Kleczew OSiR Kleczew
278 Piotr Wesołowski 1976 Inowrocław Barbell Squad Inowrocław
279 Piotr Krupa 1981 Bydgoszcz Woodrunners
280 Piotr Barszcz 1993 Ostrowo
281 Piotr Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
282 Piotr Olczak 1993 Poznań
283 Piotr Migdalski 1984 Ciechocinek
284 Piotr Szymański 1976 Kleczew Sekcja Biegowa Kleczew
285 Piotr Kasprzyk 1969 Toruń ANIRO RUN TEAM
286 Piotr Koniec 1977 Bydgoszcz IRONTATA
287 Piotr Jurek 1967 Szubin BBL SZUBIN
288 Piotr Kubowicz 1966 Bydgoszcz
289 Piotr Gołębiewski 1975 Bydgoszcz
290 Piotr Krawczak 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega
291 Piotr Gawryszewski 1973 Toruń
292 Piotr Dziedzic 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
293 Piotr Kuczek 1978 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
294 Piotr Leszek ŚLÓSAREK 1956 Toruń Studio Nieruchomości Toruń
295 Przemysław Włodek 1980 Bydgoszcz
296 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz MLKS ORZEŁ KCYNIA
297 Przemysław Wodzień 1977 Poznań
298 Przemysław Ciesielski 1977 Gdynia Janusze Joggingu
299 Przemysław Zieliński 1976 Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM/Team Jana
300 Przemysław Ślusarski 1984 Bydgoszcz RUN PASJA