Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
201 Agnieszka Kozaczyńska 1978 Janikowo Janikowo na sportowo
202 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin #slimakibarcin
203 Edyta Cała 1978 Mogilno Mogilno Team
204 Radek Jagieło 1978 Inowrocław
205 Łukasz Stawicki 1978 Bydgoszcz
206 Damian Ostrzycki 1978 Włocławek WKB Maratończyk
207 Jarek Seweryn 1978 Wysoka Powolny
208 Maria Walerowska 1978 Niepruszewo
209 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna
210 Marcin Biniszkiewicz 1978 Tczew
211 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM
212 Piotr Kuczek 1978 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
213 Sylwia Jaworska Kaczmarek 1978 Toruń #4Fajter
214 Monika Kubera 1979 Chełmża
215 Jakub Piszczek 1979 Poznań DotykMaroka.pl
216 Joanna Bartkowska 1979 Brzozówka KM UMK Toruń
217 Agnieszka Janczewska 1979 Pawłówek
218 Radosław ŁUCZAK 1979 TORUŃ PARK RUN TORUŃ
219 Katarzyna Błochowicz 1979 Strzelno Strzelno Biega
220 Leszek Popiołek 1979 Żnin
221 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
222 Michał Morzyk 1979 Osielsko
223 Adam Płuciennik 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
224 Karolina Adamska 1979 Mogilno Mogilno Team
225 Agata Wiewióra 1979 Żnin
226 Ewa Szadkowska 1979 Strzelno Strzelno Biega
227 Michał Zurel 1979 Rypin KB LECH RYPIN
228 Karolina Wysmolińska 1979 Biernatki
229 Przemysław Stęclik 1979 Poznań Parkieciarze Team
230 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
231 Marcin Stefanowicz 1979 Szubin Victoria Kołaczkowo
232 HONORATA CZYŻEWSKA 1979 Inowrocław
233 Bogusław Wełniak 1980 Mogilno Mogilno Team
234 Monika Kuczek 1980 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
235 Dawid Cyl 1980 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
236 Michał Ziemkiewicz 1980 Kleczew OSiR Kleczew
237 Maciej Szylman 1980 Łochowo
238 Artur Gliwka 1980 Inowrocław 1 BLWL
239 Kuba Nowaczyk 1980 Bydgoszcz
240 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Pruchnikone Tri Life
241 Marcin Fertykowski 1980 Strzelno
242 Marcin Opaska 1980 Bydgoszcz
243 Marcin Grylewicz 1980 Mogilno
244 Justyna Sztypka 1980 WŁOCŁAWEK WKB
245 Krzysztof Kowalski 1980 Kruszyn Krajeński OCELOTY Kruszyn Krajeński
246 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz Run Pasja Bydgoszcz
247 Marcin Janczarski 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
248 Przemysław Włodek 1980 Bydgoszcz
249 Anna Szygenda 1980 Budzisław Kościelny OSiR Kleczew
250 Michał Sołecki 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
251 Paweł Migdalski 1980 Aleksandrów Kujawski
252 Wojciech Gawlik 1981 Bydgoszcz
253 Paweł Świątkowski 1981 Jastrzębowo TEAMOCHAL
254 Marta Piskorska 1981 Solec Kujawski
255 Ewa Sak 1981 Nakło
256 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski
257 Jacek Brzykcy 1981 Toruń AGB HD Runners
258 Konrad Sztypka 1981 WŁOCŁAWEK WKB
259 Wojciech Bielec 1981 Bydgoszcz
260 jarosław storozum 1981 śWIERKÓWIEC
261 Agnieszka Ciesielska 1981 Naklo nad Notecia
262 Patryk Bińczasrki 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
263 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team
264 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie
265 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team
266 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL
267 Grażyna Grylewicz 1981 Mogilno
268 Magdalena Biernat 1981 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
269 Honorata Szablińska 1981 Kołaczkowo BBL SZUBIN
270 Piotr Krupa 1981 Bydgoszcz Woodrunners
271 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo
272 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux-Gniezno
273 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
274 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #Ślimaki barcin
275 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo
276 Krzysztof Sobierański 1982 Kutno Kutno Biega
277 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Renegat Inowrocław
278 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno
279 JUSTYNA FALKOWSKA 1982 KOWALEWO POMORSKIE
280 Agnieszka Sójka 1982 Toruń
281 Łukasz Typek 1982 Toruń
282 Tomasz Kamiński 1982 Kowalewo Pomorskie KS Perun
283 Rafał Welchowski 1982 Inowrocław dzikiBalczewo
284 Marek Fredyk 1982 Kołodziejewo Mogilno Team
285 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team
286 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo BBL SZUBIN
287 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie
288 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią
289 Marek Graczykowski 1982 Bydgoszcz
290 Joanna Pieczyńska 1983 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
291 Katarzyna Kuzera 1983 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
292 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
293 Krzysztof Meller 1983 Mogilno
294 Joanna Wronka 1983 Nakło nad Notecią
295 Bartłomiej Zieliński 1983 Mogilno Mogilno Team
296 Bartosz Górski 1983 Bydgoszcz Toruń Multisport Team
297 Marcin Pieczątkiewicz 1983 Witkowo Altom Gniezno
298 Krzysztof Łobocki 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
299 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna
300 Sławomir Winiecki 1984 Gąsawa