Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
201 Daniel Biskup 1977 Turek KB Maraton Turek
202 Jacek Rusin 1973 Brudzew KB Maraton Turek
203 Jerzy Urbańczyk 1964 Turek KB Maraton Turek
204 Andrzej Nowinowski 1976 Turek KB Maraton Turek
205 Krzysztof Tomaszewski 1967 Turek KB Maraton Turek
206 Agnieszka Jeleń-Kotlarek 1984 Bydgoszcz Vege Runners
207 Monika Kuczek 1980 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
208 Piotr Kuczek 1978 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
209 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
210 Andrzej Czechorowski 1975 Kazimierz Biskupi Marathon Team Konin
211 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
212 Jarosław Dudek 1987 Piechcin PAKOŚĆ BIEGA
213 Katarzyna Kuzera 1983 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
214 Alicja Graczyk 1989 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
215 Joanna Bartkowska 1979 Brzozówka KM UMK Toruń
216 Justyna Wieczorek 1975 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
217 Adam Róg 1973 Balin BBL INOWROCŁAW
218 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
219 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota
220 Krzysztof Kowalski 1980 Kruszyn Krajeński OCELOTY Kruszyn Krajeński
221 Krzysztof Łobocki 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
222 Mariusz Kaczmarek 1976 Witkowo Witkowo Biega
223 Jarosław Brzozowski 1964 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
224 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega
225 Marlena Gołkowska 1973 Brodnica Brodnica Biega
226 Arkadiusz Szafkowski 1974 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
227 Sebastian Siuda 1973 Bydgoszcz Soleccy Biegacze
228 Szymon Belzyt 1991 Sztum LKS Zantyr Sztum
229 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Pałuki Ranning Team
230 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux-Gniezno
231 Józef Szatkowski 1956 Grudziądz Morsy z Grudziądza
232 Michał Zurel 1979 Rypin KB LECH RYPIN
233 TERESA KAMIŃSKA 1976 GÓRZNO KB LECH RYPIN
234 Roman Berebecki 1951 Rypin KB LECH RYPIN
235 Edmund Steckiewicz 1973 Rypin KB LECH RYPIN
236 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz Run Pasja Bydgoszcz
237 Przemysław Ciesielski 1977 Gdynia Janusze Joggingu
238 Michał Kmitta 1986 Inowrocław Janusze Joggingu
239 Beniamin Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
240 Dariusz Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
241 Wojciech Adamski 1977 Gowino Janusze Joggingu
242 Leszek Kmitta 1988 Inowroclaw Janusze Joggingu
243 Krzysztof Nowosielski 1976 Dąbie MKS Run Team Dąbie
244 Sebastian Kapeliński 1991 Bydgoszcz RODOS Team
245 ALEKSANDER WIŚNIEWSKI 1977 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY
246 Adam Kuchczyński 1967 Bydgoszcz Ból To Ściema
247 Krzysztof Dumowski 1966 Łochowice Ból To Ściema
248 WIOLETA BOROWIEC 1985 SZUBIN BBL SZUBIN
249 Honorata Szablińska 1981 Kołaczkowo BBL SZUBIN
250 Daria Wodzińska 1991 Szubin BBL SZUBIN
251 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo BBL SZUBIN
252 Piotr Jurek 1967 Szubin BBL SZUBIN
253 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca PTTK Witkowo
254 Kazimierz Janiak 1954 Słupca PTTK Witkowo
255 Michał Sołecki 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
256 MAREK MARCHEWKA 1973 TORUŃ ANIRO RUN TEAM
257 Piotr Kasprzyk 1969 Toruń ANIRO RUN TEAM
258 Daniel Kaczmarczyk 1975 Gębocin ANIRO RUN TEAM
259 Marcin Janczarski 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
260 Józef Brandenburg 1955 Dopiewo SIM DOPIEWO
261 Krzysztof Głogowski 1977 Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO
262 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Złotów
263 Rafał Pokora 1970 Szpetal Górny GKS FABIANKI
264 Robert Jarzabek 1973 Strzalkowo ŚGB
265 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
266 Aleksandra Dzierzkowska 1962 Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
267 Katarzyna Banaszkiewicz 1968 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
268 Daniel Wilk 1972 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
269 Dawid Cyl 1980 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
270 Angelika Grobelna 1975 Niemcz Bydgoszcz na Start
271 viktoria Porazińska 1976 BYDGOSZCZ Bydgoszcz na Start
272 Michał Butowski 1973 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
273 Joanna Pieczyńska 1983 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
274 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz
275 Krystian Zasada 1973 Barcin #slimakibarcin
276 Remigiusz Paszkiet 1978 Barcin #slimakibarcin
277 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin #slimakibarcin
278 ROGER KUJAWA 1972 BARCIN #slimakibarcin
279 Bogusław Wełniak 1980 Mogilno Mogilno Team
280 Marek Fredyk 1982 Kołodziejewo Mogilno Team
281 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team
282 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team
283 Jacek Szyszkowski 1970 Mogilno Mogilno Team
284 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team
285 Agnieszka Szyszkowska 1973 Mogilno Mogilno Team
286 Leszek Ratajczak 1973 MOGILNO Mogilno Team
287 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team
288 Karolina Adamska 1979 Mogilno Mogilno Team
289 Bartłomiej Zieliński 1983 Mogilno Mogilno Team
290 Edyta Cała 1978 Mogilno Mogilno Team
291 Jan Lewandowski 1975 Mogilno Mogilno Team
292 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
293 Krzysztof Nowacki 1973 Koło NO NAME TEAM
294 Marek Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
295 Michalina Walczak-Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
296 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód RehaBalance Team
297 Damian Mikołajczyk 1994 Uniejów KB Geotermia Uniejów
298 JÓZEF NOWAK 1955 SKÓRZEWO BBC SKÓRZEWO
299 Piotr Krawczak 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega
300 Przemysław Ślusarski 1984 Bydgoszcz RUN PASJA