Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
201 Rafał Mokrzycki 1975 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo
202 Rafał Moritz 1976 Barcin #Ślimaki barcin
203 Michał Morzyk 1979 Osielsko
204 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo
205 Violetta Mróz 1976 Drewno
206 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Dzikie kuny
207 Justyna NALEWALSKA 1989 Bydgoszcz Serce Tybetu/ wkurw_team
208 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław KrzysieKN
209 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo
210 Krzysztof Nowacki 1973 Koło NO NAME TEAM
211 Kuba Nowaczyk 1980 Bydgoszcz
212 Arkadiusz Nowak 2001 Janikowo
213 JÓZEF NOWAK 1955 SKÓRZEWO BBC SKÓRZEWO
214 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL
215 Sebastian Nowak 1978 Inowrocław
216 Dariusz Nowakowski 1975 Toruń
217 LESZEK NOWICKI 1961 INOWROCŁAW
218 Andrzej Nowinowski 1976 Turek KB Maraton Turek
219 Krzysztof Nowosielski 1976 Dąbie MKS Run Team Dąbie
220 Jarosław Nurkiewicz 1971 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
221 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
222 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo
223 Ewa Olczak 1992 Poznań
224 Piotr Olczak 1993 Poznań
225 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
226 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team
227 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
228 Marcin Opaska 1980 Bydgoszcz
229 Jacek Orlikowski 1976 Poznań
230 Damian Ostrzycki 1978 Włocławek WKB Maratończyk
231 Michał PAŚ 1977 Gniezno
232 KATARZYNA PAŚ 1972 Gniezno Charty Szelejewo
233 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
234 Remigiusz Paszkiet 1978 Barcin #slimakibarcin
235 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią
236 Stanisław Pawlik 1965 Osielsko
237 MAREK PAWLIK 1960 PRUSZCZ TAEM FARMVITA
238 Marek Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
239 Aleksandra Pękała 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
240 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz
241 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota
242 Marcin Pieczątkiewicz 1983 Witkowo Altom Gniezno
243 Joanna Pieczyńska 1983 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
244 Arkadiusz Pietruszewski 2003 Dąbrowa
245 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Pałuki Ranning Team
246 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team
247 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team
248 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz
249 Marta Piskorska 1981 Solec Kujawski
250 Jakub Piszczek 1979 Poznań DotykMaroka.pl
251 Mariusz Podolski 1973 Łazieniec
252 Rafał Pokora 1970 Szpetal Górny GKS FABIANKI
253 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM
254 Leszek Popiołek 1979 Żnin
255 viktoria Porazińska 1976 BYDGOSZCZ Bydgoszcz na Start
256 Rafał Półgęsek 1972 Solec Kujawski
257 Mariusz Prątnicki 1972 Inowrocław
258 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Pruchnikone Tri Life
259 Piotr Prus 1970 Kleczew OSiR Kleczew
260 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
261 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
262 ARTUR PRZYGODA 1975 BYDGOSZCZ Kobylarnia S.A.
263 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz
264 Elżbieta Puchalska 1977 Kleczew
265 Aleksander Puszczykowski 1986 Inowrocław BBL Inowroclaw
266 Regina Pydyn 1962 Złotów
267 Grzegorz Płuciennik 1971 Janikowo Janikowo na sportowo
268 Adam Płuciennik 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
269 Krzysztof Raczyński 1960 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
270 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz MLKS ORZEŁ KCYNIA
271 Leszek Ratajczak 1973 MOGILNO Mogilno Team
272 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
273 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno
274 Adam Róg 1973 Balin BBL INOWROCŁAW
275 Radosław Róg 2000 Balin BBL lNOWROCŁAW
276 Janina Rosińska 1936 PABIANICE
277 Jacek Rusin 1973 Brudzew KB Maraton Turek
278 Remigiusz Rybak 1977 Biale Błota Bike U Up
279 Szymon Rząd 2001 Toruń TSŻ TORUŃ
280 Ewa Sak 1981 Nakło
281 Joanna Sak 1989 Inowrocław BBL Inowrocław
282 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
283 Justyna Salwa 1987 Rożno-Parcele Polkrys Team
284 Radek Schulz 1971 Lusówko 3:33 TEAM
285 Beata Schulz 1969 Lusówko 3:33 TEAM
286 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team
287 Ewa Seroczyńska 1984 Włocławek
288 Jarek Seweryn 1978 Wysoka Powolny
289 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie
290 Antoni Sikora 1949 Gąsawa Żninski Klub Biegacza 1992
291 Sebastian Siuda 1973 Bydgoszcz Soleccy Biegacze
292 Paulina Skibińska 1989 Bydgoszcz
293 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
294 Krzysztof Skrzypczak 1976 Gniezno Altom Gniezno
295 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew
296 Piotr Leszek ŚLÓSAREK 1956 Toruń Studio Nieruchomości Toruń
297 Michał Ślot 1974 Toruń Polkrys Team
298 Przemysław Ślusarski 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
299 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo
300 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo