Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
101 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo
102 Błażej Gregor 1986 Piechcin Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych Poznań
103 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team
104 Krzysztof Głogowski 1977 Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO
105 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo
106 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
107 Patryk Bińczasrki 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
108 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno
109 Ryszard Kadow 1972 Bydgoszcz
110 Tomasz Stolarski 1966 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
111 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Pałuki Ranning Team
112 Jarosław Brzozowski 1964 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
113 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team
114 Remigiusz Rybak 1977 Biale Błota Bike U Up
115 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
116 Alicja Graczyk 1989 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
117 Janusz Stolarski 1955 Włocławek
118 Danuta Stolarska 1957 Włocławek
119 Łukasz Kujawa 1991 Janikowo
120 Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski
121 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
122 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
123 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa 33. BLTr Powidz
124 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega
125 Piotr Migdalski 1984 Ciechocinek
126 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM
127 Marcin Fertykowski 1980 Strzelno
128 Jan Lewandowski 1975 Mogilno Mogilno Team
129 Wojciech Bielec 1981 Bydgoszcz
130 Jacek Rusin 1973 Brudzew KB Maraton Turek
131 Magdalena Biernat 1981 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
132 Przemysław Zieliński 1976 Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM/Team Jana
133 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo
134 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Pałuki Running Team
135 Violetta Mróz 1976 Drewno
136 Krzysztof Raczyński 1960 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
137 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno
138 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca PTTK Witkowo
139 Kazimierz Janiak 1954 Słupca PTTK Witkowo
140 Arkadiusz Pietruszewski 2003 Dąbrowa
141 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota
142 Mirosława Krygier 1965 Drewno
143 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #Ślimaki barcin
144 Łukasz Stawicki 1978 Bydgoszcz
145 Agnieszka Janczewska 1979 Pawłówek
146 Bogusia Barwikowska 1974 Solec kujawski
147 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team
148 Anna Król-Górniak 1992 Toruń
149 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski
150 Artur Gliwka 1980 Inowrocław 1 BLWL
151 Dariusz Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
152 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin
153 Radosław ŁUCZAK 1979 TORUŃ PARK RUN TORUŃ
154 Krzysztof Kowalski 1980 Kruszyn Krajeński OCELOTY Kruszyn Krajeński
155 Justyna Wieczorek 1975 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
156 Krzysztof Łobocki 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
157 Leszek Kmitta 1988 Inowroclaw Janusze Joggingu
158 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław
159 MARCIN KODRANC 1985 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
160 Andrzej Czechorowski 1975 Kazimierz Biskupi Marathon Team Konin
161 Agnieszka Zielińska 1991 Bydgoszcz
162 Tomasz Kosiarski 1974 Bygdoszcz
163 Przemysław Ciesielski 1977 Gdynia Janusze Joggingu
164 Marta Witke Orlikowska 1984 Poznań
165 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM
166 Edmund Szulc 1964 Zielonka
167 Mariusz Kaczmarek 1976 Witkowo Witkowo Biega
168 Aniela Zapiec 1957 Wysoka
169 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
170 Józef Brandenburg 1955 Dopiewo SIM DOPIEWO
171 Justyna Sztypka 1980 WŁOCŁAWEK WKB
172 Konrad Sztypka 1981 WŁOCŁAWEK WKB
173 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo BBL SZUBIN
174 Krzysztof Wiśniewski 1977 Inowrocław
175 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM
176 Andrzej Nowinowski 1976 Turek KB Maraton Turek
177 Bogdan Hałasa 1960 Kruszwica
178 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna
179 Radek Jagieło 1978 Inowrocław
180 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Dzikie kuny
181 Mateusz Bernaciak 1991 Mogilno Klub Mogilno Team
182 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz
183 Jarosław Dudek 1987 Piechcin PAKOŚĆ BIEGA
184 Hilary Jasiński 1961 Witkowo
185 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
186 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno
187 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony
188 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna
189 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Pruchnikone Tri Life
190 Robert Jarzabek 1973 Strzalkowo ŚGB
191 Marek Czarnecki 1975 Chełmno
192 Adam Krajewski 1977 ŻNIN Pałuki Running Team
193 Arkadiusz Zmuda 1977 Janikowo Janikowo na sportowo
194 Paulina Skibińska 1989 Bydgoszcz
195 Marek Graczykowski 1982 Bydgoszcz
196 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz
197 Leszek Wiśniewski 1969 Brzoza Brzoza Brzoza
198 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław KrzysieKN
199 Rafał Mokrzycki 1975 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo
200 Bartosz Górski 1983 Bydgoszcz Toruń Multisport Team