Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Piotr Leszek ŚLÓSAREK 1956 Toruń Studio Nieruchomości Toruń
102 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew
103 Krzysztof Skrzypczak 1976 Gniezno Altom Gniezno
104 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
105 Paulina Skibińska 1989 Bydgoszcz
106 Sebastian Siuda 1973 Bydgoszcz Soleccy Biegacze
107 Antoni Sikora 1949 Gąsawa Żninski Klub Biegacza 1992
108 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie
109 Jarek Seweryn 1978 Wysoka Powolny
110 Ewa Seroczyńska 1984 Włocławek
111 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team
112 Radek Schulz 1971 Lusówko 3:33 TEAM
113 Beata Schulz 1969 Lusówko 3:33 TEAM
114 Justyna Salwa 1987 Rożno-Parcele Polkrys Team
115 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
116 Ewa Sak 1981 Nakło
117 Joanna Sak 1989 Inowrocław BBL Inowrocław
118 Szymon Rząd 2001 Toruń TSŻ TORUŃ
119 Remigiusz Rybak 1977 Biale Błota Bike U Up
120 Jacek Rusin 1973 Brudzew KB Maraton Turek
121 Janina Rosińska 1936 PABIANICE
122 Adam Róg 1973 Balin BBL INOWROCŁAW
123 Radosław Róg 2000 Balin BBL lNOWROCŁAW
124 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno
125 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
126 Leszek Ratajczak 1973 MOGILNO Mogilno Team
127 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz MLKS ORZEŁ KCYNIA
128 Krzysztof Raczyński 1960 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
129 Grzegorz Płuciennik 1971 Janikowo Janikowo na sportowo
130 Adam Płuciennik 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
131 Regina Pydyn 1962 Złotów
132 Aleksander Puszczykowski 1986 Inowrocław BBL Inowroclaw
133 Elżbieta Puchalska 1977 Kleczew
134 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz
135 ARTUR PRZYGODA 1975 BYDGOSZCZ Kobylarnia S.A.
136 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
137 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
138 Piotr Prus 1970 Kleczew OSiR Kleczew
139 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Pruchnikone Tri Life
140 Mariusz Prątnicki 1972 Inowrocław
141 Rafał Półgęsek 1972 Solec Kujawski
142 viktoria Porazińska 1976 BYDGOSZCZ Bydgoszcz na Start
143 Leszek Popiołek 1979 Żnin
144 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM
145 Rafał Pokora 1970 Szpetal Górny GKS FABIANKI
146 Mariusz Podolski 1973 Łazieniec
147 Jakub Piszczek 1979 Poznań DotykMaroka.pl
148 Marta Piskorska 1981 Solec Kujawski
149 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz
150 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team
151 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team
152 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Pałuki Ranning Team
153 Arkadiusz Pietruszewski 2003 Dąbrowa
154 Joanna Pieczyńska 1983 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
155 Marcin Pieczątkiewicz 1983 Witkowo Altom Gniezno
156 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota
157 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz
158 Aleksandra Pękała 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
159 Marek Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
160 Stanisław Pawlik 1965 Osielsko
161 MAREK PAWLIK 1960 PRUSZCZ TAEM FARMVITA
162 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią
163 Remigiusz Paszkiet 1978 Barcin #slimakibarcin
164 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
165 Michał PAŚ 1977 Gniezno
166 KATARZYNA PAŚ 1972 Gniezno Charty Szelejewo
167 Damian Ostrzycki 1978 Włocławek WKB Maratończyk
168 Jacek Orlikowski 1976 Poznań
169 Marcin Opaska 1980 Bydgoszcz
170 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
171 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team
172 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
173 Piotr Olczak 1993 Poznań
174 Ewa Olczak 1992 Poznań
175 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo
176 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
177 Jarosław Nurkiewicz 1971 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
178 Krzysztof Nowosielski 1976 Dąbie MKS Run Team Dąbie
179 Andrzej Nowinowski 1976 Turek KB Maraton Turek
180 LESZEK NOWICKI 1961 INOWROCŁAW
181 Dariusz Nowakowski 1975 Toruń
182 Arkadiusz Nowak 2001 Janikowo
183 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL
184 JÓZEF NOWAK 1955 SKÓRZEWO BBC SKÓRZEWO
185 Sebastian Nowak 1978 Inowrocław
186 Kuba Nowaczyk 1980 Bydgoszcz
187 Krzysztof Nowacki 1973 Koło NO NAME TEAM
188 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo
189 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław KrzysieKN
190 Justyna NALEWALSKA 1989 Bydgoszcz Serce Tybetu/ wkurw_team
191 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Dzikie kuny
192 Violetta Mróz 1976 Drewno
193 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo
194 Michał Morzyk 1979 Osielsko
195 Rafał Moritz 1976 Barcin #Ślimaki barcin
196 Rafał Mokrzycki 1975 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo
197 Tomasz Mokos 1986 Inowrocław
198 Maciej Modrak 1969 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ
199 Damian Mikołajczyk 1994 Uniejów KB Geotermia Uniejów
200 Piotr Migdalski 1984 Ciechocinek