Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
101 Dariusz Sójkowski 1987 Gniewkowo
102 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
103 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
104 Krzysztof Skrzypczak 1976 Gniezno Altom Gniezno
105 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno
106 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
107 Michał PAŚ 1977 Gniezno
108 KATARZYNA PAŚ 1972 Gniezno Charty Szelejewo
109 Mariusz Czapliński 1967 Gniezno Altom Gniezno
110 ADAM TUŃSKI 1978 Gniezno
111 Klaudiusz Kozłowski 1971 GNIEZNO Altom Gniezno
112 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux-Gniezno
113 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno
114 TERESA KAMIŃSKA 1976 GÓRZNO KB LECH RYPIN
115 olga białoskórska 1965 Gostyń
116 Wojciech Adamski 1977 Gowino Janusze Joggingu
117 Rafał Andrzejczak 1986 Grudziądz
118 Józef Szatkowski 1956 Grudziądz Morsy z Grudziądza
119 Maciej Modrak 1969 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ
120 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
121 Leszek Kmitta 1988 Inowroclaw Janusze Joggingu
122 Emilia Dobruchowska 1966 Inowroclaw
123 Justyna Wieczorek 1975 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
124 Joanna Sak 1989 Inowrocław BBL Inowrocław
125 Rafał Welchowski 1982 Inowrocław dzikiBalczewo
126 Krzysztof Bukowski 1966 INowrocław Stowarzyszenie krwiodawców'' Fara'' Inowrocław
127 Izabela Hańska 1990 Inowrocław
128 LESZEK NOWICKI 1961 INOWROCŁAW
129 Michał Kmitta 1986 Inowrocław Janusze Joggingu
130 Piotr Wesołowski 1976 Inowrocław Barbell Squad Inowrocław
131 Magdalena Biernat 1981 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
132 HONORATA CZYŻEWSKA 1979 Inowrocław
133 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Renegat Inowrocław
134 Krzysztof Wiśniewski 1977 Inowrocław
135 ROBERT CZYŻEWSKI 1975 Inowrocław
136 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Dzikie kuny
137 Beniamin Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
138 Paweł FERENS 1972 Inowrocław
139 Mariusz Prątnicki 1972 Inowrocław
140 Radek Jagieło 1978 Inowrocław
141 Dariusz Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
142 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław BBL Inowroclaw
143 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
144 Tomasz Stolarski 1966 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
145 Arkadiusz Kaźmierczak 1976 Inowrocław
146 Artur Gliwka 1980 Inowrocław 1 BLWL
147 Krzysztof Czołgoszewski 1973 Inowrocław
148 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław
149 Piotr Dziedzic 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
150 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław
151 Tomasz Mokos 1986 Inowrocław
152 Aleksander Puszczykowski 1986 Inowrocław BBL Inowroclaw
153 MIROSŁAW KORDYLA 1966 Inowrocław BBL Inowrocław
154 Rafał Mokrzycki 1975 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo
155 Sebastian Nowak 1978 Inowrocław
156 SZYMON KORDYLA 1992 Inowrocław BBL Inowrocław
157 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław KrzysieKN
158 Szymon Broda 1994 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
159 Danuta Makowska 1977 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
160 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo
161 Arkadiusz Zmuda 1977 Janikowo Janikowo na sportowo
162 Grzegorz Płuciennik 1971 Janikowo Janikowo na sportowo
163 Agnieszka Kozaczyńska 1978 Janikowo Janikowo na sportowo
164 Adam Płuciennik 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
165 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
166 Robert Kozaczyński 1973 Janikowo Janikowo na sportowo
167 Arkadiusz Nowak 2001 Janikowo
168 Roman Kąkolewski 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
169 Tomasz Jaszcz 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
170 Łukasz Kujawa 1991 Janikowo
171 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo
172 Karol Bujak 1973 Janikowo
173 Karolina Łaganowska 1974 Janikowo
174 Krzesztof Górny 1956 Jankowo Dolne
175 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL
176 Piotr Krawczak 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega
177 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski
178 Paweł Świątkowski 1981 Jastrzębowo TEAMOCHAL
179 Katarzyna Banaszkiewicz 1968 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
180 Daniel Wilk 1972 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
181 Sławomir Kosmalski 1970 Kąkolewo
182 Andrzej Czechorowski 1975 Kazimierz Biskupi Marathon Team Konin
183 Magdalena Majchrzak 1986 Kcynia
184 Elżbieta Puchalska 1977 Kleczew
185 Piotr Prus 1970 Kleczew OSiR Kleczew
186 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 KLECZEW OSiR Kleczew
187 Michał Ziemkiewicz 1980 Kleczew OSiR Kleczew
188 Piotr Szymański 1976 Kleczew Sekcja Biegowa Kleczew
189 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew
190 Patryk Chyliński 1986 Komorniki
191 Rafał Kozłowski 1977 Konin
192 Krzysztof Głogowski 1977 Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO
193 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
194 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
195 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
196 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
197 Sławomir Szymeczko 1978 Kowalewo Pomorskie
198 JUSTYNA FALKOWSKA 1982 KOWALEWO POMORSKIE
199 Tomasz Kamiński 1982 Kowalewo Pomorskie KS Perun
200 Michał Falkowski 1985 Kowalewo pomorskie #zaliniamety