Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Grzegorz Płuciennik 1971 Janikowo Janikowo na sportowo
102 Grzegorz Byrtek 1975 Bydgoszcz
103 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz
104 Henryk Dobrzyński 1962 Barczewko Kuropatwa Team
105 Hilary Jasiński 1961 Witkowo
106 Honorata Szablińska 1981 Kołaczkowo BBL SZUBIN
107 HONORATA CZYŻEWSKA 1979 Inowrocław
108 Izabela Hańska 1990 Inowrocław
109 Jacek Orlikowski 1976 Poznań
110 Jacek Szyszkowski 1970 Mogilno Mogilno Team
111 Jacek Rusin 1973 Brudzew KB Maraton Turek
112 Jacek Brzykcy 1981 Toruń AGB HD Runners
113 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły
114 Jakub Piszczek 1979 Poznań DotykMaroka.pl
115 JAKUB ADRJAŃCZYK 1988 KUTNO Kutno Biega
116 Jakub Szlinger 1986 Bydgoszcz #TEAMOCHAL
117 Jan Lewandowski 1975 Mogilno Mogilno Team
118 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Sołtys
119 Janina Rosińska 1936 PABIANICE
120 Janusz Stolarski 1955 Włocławek
121 Jarek Seweryn 1978 Wysoka Powolny
122 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team
123 Jarosław Dudek 1987 Piechcin PAKOŚĆ BIEGA
124 Jarosław Brzozowski 1964 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
125 jarosław storozum 1981 śWIERKÓWIEC
126 Jarosław Nurkiewicz 1971 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
127 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega
128 Jerzy Urbańczyk 1964 Turek KB Maraton Turek
129 Jerzy Wypijewski 1975 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
130 Joanna Bartkowska 1979 Brzozówka KM UMK Toruń
131 Joanna Sak 1989 Inowrocław BBL Inowrocław
132 Joanna Wronka 1983 Nakło nad Notecią
133 Joanna Pieczyńska 1983 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
134 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
135 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Dzikie kuny
136 Joanna Truszczyńska 1970 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
137 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz
138 JÓZEF NOWAK 1955 SKÓRZEWO BBC SKÓRZEWO
139 Józef Brandenburg 1955 Dopiewo SIM DOPIEWO
140 Józef Szatkowski 1956 Grudziądz Morsy z Grudziądza
141 Justyna Salwa 1987 Rożno-Parcele Polkrys Team
142 Justyna Wieczorek 1975 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
143 Justyna NALEWALSKA 1989 Bydgoszcz Serce Tybetu/ wkurw_team
144 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin #slimakibarcin
145 JUSTYNA FALKOWSKA 1982 KOWALEWO POMORSKIE
146 Justyna Sztypka 1980 WŁOCŁAWEK WKB
147 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski
148 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #Ślimaki barcin
149 Karol Malec 1976 BYDGOSZCZ BIUEL TEAM BYDGOSZCZ
150 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
151 Karol Bujak 1973 Janikowo
152 Karolina Adamska 1979 Mogilno Mogilno Team
153 Karolina Wysmolińska 1979 Biernatki
154 Karolina Łaganowska 1974 Janikowo
155 Katarzyna Błochowicz 1979 Strzelno Strzelno Biega
156 KATARZYNA PAŚ 1972 Gniezno Charty Szelejewo
157 Katarzyna Kuzera 1983 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
158 Katarzyna Banaszkiewicz 1968 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
159 Kazimierz Janiak 1954 Słupca PTTK Witkowo
160 Klaudiusz Kozłowski 1971 GNIEZNO Altom Gniezno
161 Konrad Strzelecki 1973 Kruszyn WKB Maratończyk Włocławek
162 Konrad Sztypka 1981 WŁOCŁAWEK WKB
163 Krystian Zasada 1973 Barcin #slimakibarcin
164 Krzesztof Górny 1956 Jankowo Dolne
165 Krzysztof Tomaszewski 1967 Turek KB Maraton Turek
166 Krzysztof Łobocki 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
167 Krzysztof Raczyński 1960 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
168 Krzysztof Głogowski 1977 Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO
169 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław KrzysieKN
170 Krzysztof Białous 1960 Bydgoszcz brak
171 Krzysztof Nowacki 1973 Koło NO NAME TEAM
172 Krzysztof Kowalski 1980 Kruszyn Krajeński OCELOTY Kruszyn Krajeński
173 Krzysztof Skrzypczak 1976 Gniezno Altom Gniezno
174 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team
175 Krzysztof Bukowski 1966 INowrocław Stowarzyszenie krwiodawców'' Fara'' Inowrocław
176 Krzysztof Golis 1998 Mogilno
177 Krzysztof Nowosielski 1976 Dąbie MKS Run Team Dąbie
178 Krzysztof Wiśniewski 1977 Inowrocław
179 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku
180 Krzysztof Meller 1983 Mogilno
181 Krzysztof Sobierański 1982 Kutno Kutno Biega
182 Krzysztof Czołgoszewski 1973 Inowrocław
183 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo
184 Krzysztof Dumowski 1966 Łochowice Ból To Ściema
185 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław
186 Kuba Nowaczyk 1980 Bydgoszcz
187 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
188 Leszek Kmitta 1988 Inowroclaw Janusze Joggingu
189 Leszek Wiśniewski 1969 Brzoza Brzoza Brzoza
190 LESZEK NOWICKI 1961 INOWROCŁAW
191 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
192 Leszek Ratajczak 1973 MOGILNO Mogilno Team
193 Leszek Popiołek 1979 Żnin
194 Maciej Szylman 1980 Łochowo
195 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM
196 Maciej Maćkowski 1986 Bydgoszcz UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHAL
197 Maciej Gumienny 1976 Bydgoszcz
198 Maciej Modrak 1969 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ
199 Magdalena Luzak 1991 Bydgoszcz
200 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo