Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Bartosz Górski 1983 Bydgoszcz Toruń Multisport Team
102 Bartłomiej Zieliński 1983 Mogilno Mogilno Team
103 Joanna Wronka 1983 Nakło nad Notecią
104 Krzysztof Meller 1983 Mogilno
105 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
106 Katarzyna Kuzera 1983 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
107 Joanna Pieczyńska 1983 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
108 Marek Graczykowski 1982 Bydgoszcz
109 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią
110 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie
111 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo BBL SZUBIN
112 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team
113 Marek Fredyk 1982 Kołodziejewo Mogilno Team
114 Rafał Welchowski 1982 Inowrocław dzikiBalczewo
115 Tomasz Kamiński 1982 Kowalewo Pomorskie KS Perun
116 Łukasz Typek 1982 Toruń
117 Agnieszka Sójka 1982 Toruń
118 JUSTYNA FALKOWSKA 1982 KOWALEWO POMORSKIE
119 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno
120 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Renegat Inowrocław
121 Krzysztof Sobierański 1982 Kutno Kutno Biega
122 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo
123 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #Ślimaki barcin
124 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
125 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux-Gniezno
126 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo
127 Piotr Krupa 1981 Bydgoszcz Woodrunners
128 Honorata Szablińska 1981 Kołaczkowo BBL SZUBIN
129 Magdalena Biernat 1981 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
130 Grażyna Grylewicz 1981 Mogilno
131 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL
132 Michał Piniarski 1981 Mogilno Mogilno Team
133 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie
134 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team
135 Patryk Bińczasrki 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
136 Agnieszka Ciesielska 1981 Naklo nad Notecia
137 jarosław storozum 1981 śWIERKÓWIEC
138 Wojciech Bielec 1981 Bydgoszcz
139 Konrad Sztypka 1981 WŁOCŁAWEK WKB
140 Jacek Brzykcy 1981 Toruń AGB HD Runners
141 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski
142 Ewa Sak 1981 Nakło
143 Marta Piskorska 1981 Solec Kujawski
144 Wojciech Gawlik 1981 Bydgoszcz
145 Paweł Świątkowski 1981 Jastrzębowo TEAMOCHAL
146 Paweł Migdalski 1980 Aleksandrów Kujawski
147 Michał Sołecki 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
148 Anna Szygenda 1980 Budzisław Kościelny OSiR Kleczew
149 Przemysław Włodek 1980 Bydgoszcz
150 Marcin Janczarski 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
151 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz Run Pasja Bydgoszcz
152 Krzysztof Kowalski 1980 Kruszyn Krajeński OCELOTY Kruszyn Krajeński
153 Justyna Sztypka 1980 WŁOCŁAWEK WKB
154 Marcin Grylewicz 1980 Mogilno
155 Marcin Opaska 1980 Bydgoszcz
156 Marcin Fertykowski 1980 Strzelno
157 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Pruchnikone Tri Life
158 Kuba Nowaczyk 1980 Bydgoszcz
159 Artur Gliwka 1980 Inowrocław 1 BLWL
160 Maciej Szylman 1980 Łochowo
161 Michał Ziemkiewicz 1980 Kleczew OSiR Kleczew
162 Dawid Cyl 1980 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
163 Monika Kuczek 1980 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
164 Bogusław Wełniak 1980 Mogilno Mogilno Team
165 HONORATA CZYŻEWSKA 1979 Inowrocław
166 Marcin Stefanowicz 1979 Szubin Victoria Kołaczkowo
167 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
168 Przemysław Stęclik 1979 Poznań Parkieciarze Team
169 Karolina Wysmolińska 1979 Biernatki
170 Michał Zurel 1979 Rypin KB LECH RYPIN
171 Ewa Szadkowska 1979 Strzelno Strzelno Biega
172 Agata Wiewióra 1979 Żnin
173 Karolina Adamska 1979 Mogilno Mogilno Team
174 Adam Płuciennik 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
175 Michał Morzyk 1979 Osielsko
176 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
177 Leszek Popiołek 1979 Żnin
178 Katarzyna Błochowicz 1979 Strzelno Strzelno Biega
179 Radosław ŁUCZAK 1979 TORUŃ PARK RUN TORUŃ
180 Agnieszka Janczewska 1979 Pawłówek
181 Joanna Bartkowska 1979 Brzozówka KM UMK Toruń
182 Jakub Piszczek 1979 Poznań DotykMaroka.pl
183 Monika Kubera 1979 Chełmża
184 Sylwia Jaworska Kaczmarek 1978 Toruń #4Fajter
185 Piotr Kuczek 1978 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
186 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM
187 Marcin Biniszkiewicz 1978 Tczew
188 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna
189 Maria Walerowska 1978 Niepruszewo
190 Jarek Seweryn 1978 Wysoka Powolny
191 Damian Ostrzycki 1978 Włocławek WKB Maratończyk
192 Łukasz Stawicki 1978 Bydgoszcz
193 Radek Jagieło 1978 Inowrocław
194 Edyta Cała 1978 Mogilno Mogilno Team
195 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin #slimakibarcin
196 Agnieszka Kozaczyńska 1978 Janikowo Janikowo na sportowo
197 ADAM TUŃSKI 1978 Gniezno
198 Artur Trzciński 1978 Tokarki Drugie OSP
199 Remigiusz Paszkiet 1978 Barcin #slimakibarcin
200 Sebastian Nowak 1978 Inowrocław