Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Krystian Zasada 1973 Barcin #slimakibarcin
102 Robert Jarzabek 1973 Strzalkowo ŚGB
103 Jacek Rusin 1973 Brudzew KB Maraton Turek
104 Karol Bujak 1973 Janikowo
105 Piotr Gawryszewski 1973 Toruń
106 MAREK MARCHEWKA 1973 TORUŃ ANIRO RUN TEAM
107 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Pałuki Running Team
108 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo
109 Krzysztof Czołgoszewski 1973 Inowrocław
110 Krzysztof Nowacki 1973 Koło NO NAME TEAM
111 Agnieszka Szyszkowska 1973 Mogilno Mogilno Team
112 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa 33. BLTr Powidz
113 Adam Róg 1973 Balin BBL INOWROCŁAW
114 Andrzej Święcicki 1973 Bydgoszcz
115 Konrad Strzelecki 1973 Kruszyn WKB Maratończyk Włocławek
116 Robert Kozaczyński 1973 Janikowo Janikowo na sportowo
117 Marlena Gołkowska 1973 Brodnica Brodnica Biega
118 Mariusz Podolski 1973 Łazieniec
119 Edmund Steckiewicz 1973 Rypin KB LECH RYPIN
120 Arkadiusz Szafkowski 1974 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
121 Bogusia Barwikowska 1974 Solec kujawski
122 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz MLKS ORZEŁ KCYNIA
123 Dariusz Wilmański 1974 Włocławek
124 Marcin Jaworski 1974 SOLEC KUJAWSKI FIDAL
125 Michał Ślot 1974 Toruń Polkrys Team
126 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz
127 Tomasz Kosiarski 1974 Bygdoszcz
128 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team
129 Karolina Łaganowska 1974 Janikowo
130 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław KrzysieKN
131 Dariusz Nowakowski 1975 Toruń
132 Jan Lewandowski 1975 Mogilno Mogilno Team
133 Piotr Gołębiewski 1975 Bydgoszcz
134 Grzegorz Byrtek 1975 Bydgoszcz
135 Andrzej Czechorowski 1975 Kazimierz Biskupi Marathon Team Konin
136 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew
137 Piotr Dziedzic 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
138 Marcin Łatka 1975 Bydgoszcz
139 Zbigniew Łąkowski 1975 Koziegłowy
140 ROBERT CZYŻEWSKI 1975 Inowrocław
141 Jerzy Wypijewski 1975 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
142 ARTUR PRZYGODA 1975 BYDGOSZCZ Kobylarnia S.A.
143 Marek Czarnecki 1975 Chełmno
144 Daniel Kaczmarczyk 1975 Gębocin ANIRO RUN TEAM
145 Rafał Mokrzycki 1975 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo
146 Angelika Grobelna 1975 Niemcz Bydgoszcz na Start
147 Justyna Wieczorek 1975 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
148 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM
149 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
150 Tomasz Słuniecki 1975 Toruń Parkrun Toruń
151 Krzysztof Nowosielski 1976 Dąbie MKS Run Team Dąbie
152 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Złotów
153 Karol Malec 1976 BYDGOSZCZ BIUEL TEAM BYDGOSZCZ
154 Mariusz Kaczmarek 1976 Witkowo Witkowo Biega
155 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
156 Rafał Moritz 1976 Barcin #Ślimaki barcin
157 Andrzej Durałek 1976 Pruszcz
158 Maciej Gumienny 1976 Bydgoszcz
159 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B
160 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Szybkie Rysie
161 Andrzej Nowinowski 1976 Turek KB Maraton Turek
162 Przemysław Głuchowski 1976 Żuchlin
163 viktoria Porazińska 1976 BYDGOSZCZ Bydgoszcz na Start
164 Krzysztof Skrzypczak 1976 Gniezno Altom Gniezno
165 TERESA KAMIŃSKA 1976 GÓRZNO KB LECH RYPIN
166 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
167 Piotr Wesołowski 1976 Inowrocław Barbell Squad Inowrocław
168 Jacek Orlikowski 1976 Poznań
169 Arkadiusz Kaźmierczak 1976 Inowrocław
170 Violetta Mróz 1976 Drewno
171 Przemysław Zieliński 1976 Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM/Team Jana
172 Marek Frąckowiak 1976 Rogowo
173 Piotr Szymański 1976 Kleczew Sekcja Biegowa Kleczew
174 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM
175 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
176 Przemysław Wodzień 1977 Poznań
177 Krzysztof Głogowski 1977 Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO
178 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
179 Elżbieta Puchalska 1977 Kleczew
180 Wojciech Adamski 1977 Gowino Janusze Joggingu
181 Piotr Koniec 1977 Bydgoszcz IRONTATA
182 Krzysztof Wiśniewski 1977 Inowrocław
183 Daniel Biskup 1977 Turek KB Maraton Turek
184 Remigiusz Rybak 1977 Biale Błota Bike U Up
185 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
186 Danuta Makowska 1977 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
187 Radek Grzelak 1977 Łochowo
188 Rafał Stępień 1977 Mogilno
189 Adam Krajewski 1977 ŻNIN Pałuki Running Team
190 Michał PAŚ 1977 Gniezno
191 ALEKSANDER WIŚNIEWSKI 1977 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY
192 Rafał Kozłowski 1977 Konin
193 Przemysław Ciesielski 1977 Gdynia Janusze Joggingu
194 Arkadiusz Zmuda 1977 Janikowo Janikowo na sportowo
195 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B
196 Sławomir Szymeczko 1978 Kowalewo Pomorskie
197 Sebastian Nowak 1978 Inowrocław
198 Remigiusz Paszkiet 1978 Barcin #slimakibarcin
199 Artur Trzciński 1978 Tokarki Drugie OSP
200 ADAM TUŃSKI 1978 Gniezno