Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
101 Robert Baczewski 1971 Tczew
102 Krzysztof Meller 1983 Mogilno
103 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią
104 Mariusz Prątnicki 1972 Inowrocław
105 Dariusz Nowakowski 1975 Toruń
106 Vanessa Andryszak 2001 Nowa Wieś Wielka
107 Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski
108 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna
109 Tomasz Kosiarski 1974 Bygdoszcz
110 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
111 Monika Kubera 1979 Chełmża
112 jarosław storozum 1981 śWIERKÓWIEC
113 Wojciech Konecki 1972 Łochowo
114 Paulina Beneturska 1988 Poznań
115 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno
116 Arkadiusz Pietruszewski 2003 Dąbrowa
117 Ryszard Kadow 1972 Bydgoszcz
118 Łukasz Kujawa 1991 Janikowo
119 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna
120 Agnieszka Zielińska 1991 Bydgoszcz
121 Arkadiusz Kaźmierczak 1976 Inowrocław
122 Karolina Wysmolińska 1979 Biernatki
123 Adam Beneturski 1986 Pakość
124 Piotr Gawryszewski 1973 Toruń
125 Grażyna Grylewicz 1981 Mogilno
126 Rafał Półgęsek 1972 Solec Kujawski
127 Sławomir Adamski 1961 Wiktorowo
128 Adam Brzykcy 1987 Żnin
129 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz
130 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno
131 Danuta Stolarska 1957 Włocławek
132 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław
133 Rafał Kozłowski 1977 Konin
134 Rafał Andrzejczak 1986 Grudziądz
135 Sławomir Kosmalski 1970 Kąkolewo
136 olga białoskórska 1965 Gostyń
137 Marcin Grylewicz 1980 Mogilno
138 Dawid Zborała 1990 Bydgoszcz
139 Maciej Gumienny 1976 Bydgoszcz
140 Krzysztof Czołgoszewski 1973 Inowrocław
141 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski
142 Janusz Stolarski 1955 Włocławek
143 Rafał Stępień 1977 Mogilno
144 Leszek Popiołek 1979 Żnin
145 Sławomir Winiecki 1984 Gąsawa
146 Karol Bujak 1973 Janikowo
147 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku
148 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony
149 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno
150 Krzysztof Skrzypczak 1976 Gniezno Altom Gniezno
151 Marcin Pieczątkiewicz 1983 Witkowo Altom Gniezno
152 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
153 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
154 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
155 Klaudiusz Kozłowski 1971 GNIEZNO Altom Gniezno
156 Mariusz Czapliński 1967 Gniezno Altom Gniezno
157 Antoni Sikora 1949 Gąsawa Żninski Klub Biegacza 1992
158 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL
159 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo
160 Arkadiusz Zmuda 1977 Janikowo Janikowo na sportowo
161 Grzegorz Płuciennik 1971 Janikowo Janikowo na sportowo
162 Agnieszka Kozaczyńska 1978 Janikowo Janikowo na sportowo
163 Adam Płuciennik 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
164 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
165 Robert Kozaczyński 1973 Janikowo Janikowo na sportowo
166 Roman Kąkolewski 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
167 Tomasz Jaszcz 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
168 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo
169 MARCIN KODRANC 1985 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
170 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Sołtys
171 Dorota Jasińska 1984 Września Night Runners
172 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Pałuki Running Team
173 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team
174 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Pałuki Running Team
175 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Running Team
176 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Pałuki Running Team
177 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team
178 Adam Krajewski 1977 ŻNIN Pałuki Running Team
179 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiąża Szlachecka Pałuki Running Team
180 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team
181 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin Pałuki Running Team
182 Piotr Wesołowski 1976 Inowrocław Barbell Squad Inowrocław
183 Krzysztof Białous 1960 Bydgoszcz brak
184 Konrad Strzelecki 1973 Kruszyn WKB Maratończyk Włocławek
185 Jerzy Wypijewski 1975 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
186 Patryk Bińczasrki 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
187 Tomasz Słuniecki 1975 Toruń Parkrun Toruń
188 Radosław Janiszewski 1970 Bydgoszcz -
189 Adam Chudzicki 1987 Luboń Ronin Running
190 Magdalena Biernat 1981 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
191 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
192 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
193 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
194 Piotr Dziedzic 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
195 Paweł Świątkowski 1981 Jastrzębowo TEAMOCHAL
196 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM
197 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM
198 Radek Schulz 1971 Lusówko 3:33 TEAM
199 Beata Schulz 1969 Lusówko 3:33 TEAM
200 KATARZYNA PAŚ 1972 Gniezno Charty Szelejewo