Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Pałuki Running Team
102 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Pałuki Running Team
103 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz
104 Radek Grzelak 1977 Łochowo
105 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las CHMIELARZ TEAM
106 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team
107 Maciej Gumienny 1976 Bydgoszcz
108 Krzysztof Głogowski 1977 Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO
109 Przemysław Głuchowski 1976 Żuchlin
110 Izabela Hańska 1990 Inowrocław
111 Bogdan Hałasa 1960 Kruszwica
112 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Running Team
113 Radek Jagieło 1978 Inowrocław
114 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team
115 Marcin Janczarski 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
116 Agnieszka Janczewska 1979 Pawłówek
117 Kazimierz Janiak 1954 Słupca PTTK Witkowo
118 Radosław Janiszewski 1970 Bydgoszcz -
119 Robert Jarzabek 1973 Strzalkowo ŚGB
120 Dorota Jasińska 1984 Września Night Runners
121 Hilary Jasiński 1961 Witkowo
122 Tomasz Jaszcz 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
123 Sylwia Jaworska Kaczmarek 1978 Toruń #4Fajter
124 Marcin Jaworski 1974 SOLEC KUJAWSKI FIDAL
125 Agnieszka Jeleń-Kotlarek 1984 Bydgoszcz Vege Runners
126 Dawid Jeziorek 1987 Toruń TSŻ TORUŃ
127 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team
128 Piotr Jurek 1967 Szubin BBL SZUBIN
129 Daniel Kaczmarczyk 1975 Gębocin ANIRO RUN TEAM
130 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
131 Mariusz Kaczmarek 1976 Witkowo Witkowo Biega
132 Ryszard Kadow 1972 Bydgoszcz
133 Roman Kąkolewski 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
134 TERESA KAMIŃSKA 1976 GÓRZNO KB LECH RYPIN
135 Tomasz Kamiński 1982 Kowalewo Pomorskie KS Perun
136 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin
137 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony
138 Sebastian Kapeliński 1991 Bydgoszcz RODOS Team
139 Piotr Kasprzyk 1969 Toruń ANIRO RUN TEAM
140 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca PTTK Witkowo
141 Arkadiusz Kaźmierczak 1976 Inowrocław
142 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiąża Szlachecka Pałuki Running Team
143 Leszek Kmitta 1988 Inowroclaw Janusze Joggingu
144 Michał Kmitta 1986 Inowrocław Janusze Joggingu
145 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
146 MARCIN KODRANC 1985 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
147 Wojciech Konecki 1972 Łochowo
148 Piotr Koniec 1977 Bydgoszcz IRONTATA
149 MIROSŁAW KORDYLA 1966 Inowrocław BBL Inowrocław
150 SZYMON KORDYLA 1992 Inowrocław BBL Inowrocław
151 Tomasz Kosiarski 1974 Bygdoszcz
152 Sławomir Kosmalski 1970 Kąkolewo
153 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław
154 Krzysztof Kowalski 1980 Kruszyn Krajeński OCELOTY Kruszyn Krajeński
155 Agnieszka Kozaczyńska 1978 Janikowo Janikowo na sportowo
156 Robert Kozaczyński 1973 Janikowo Janikowo na sportowo
157 Klaudiusz Kozłowski 1971 GNIEZNO Altom Gniezno
158 Rafał Kozłowski 1977 Konin
159 Adam Krajewski 1977 ŻNIN Pałuki Running Team
160 Piotr Krawczak 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega
161 Anna Król-Górniak 1992 Toruń
162 Andrzej Królikowski 1960 Lipka
163 Piotr Krupa 1981 Bydgoszcz Woodrunners
164 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
165 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna
166 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna
167 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz
168 Mirosława Krygier 1965 Drewno
169 Monika Kubera 1979 Chełmża
170 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
171 Piotr Kubowicz 1966 Bydgoszcz
172 Adam Kuchczyński 1967 Bydgoszcz Ból To Ściema
173 Piotr Kuczek 1978 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
174 Monika Kuczek 1980 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
175 Łukasz Kujawa 1991 Janikowo
176 ROGER KUJAWA 1972 BARCIN #slimakibarcin
177 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo
178 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Pałuki Running Team
179 Katarzyna Kuzera 1983 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
180 Jan Lewandowski 1975 Mogilno Mogilno Team
181 Magdalena Luzak 1991 Bydgoszcz
182 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz
183 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #Ślimaki barcin
184 Maciej Maćkowski 1986 Bydgoszcz UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHAL
185 Magdalena Majchrzak 1986 Kcynia
186 Danuta Makowska 1977 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
187 Karol Malec 1976 BYDGOSZCZ BIUEL TEAM BYDGOSZCZ
188 Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski
189 MAREK MARCHEWKA 1973 TORUŃ ANIRO RUN TEAM
190 Mirosław Maśliński 1965 Szubin
191 Angelika Masłowska 1984 Szubin BblSzubin
192 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz
193 Krzysztof Meller 1983 Mogilno
194 Piotr Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
195 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo Kuropatwa Team
196 Paweł Migdalski 1980 Aleksandrów Kujawski
197 Piotr Migdalski 1984 Ciechocinek
198 Damian Mikołajczyk 1994 Uniejów KB Geotermia Uniejów
199 Maciej Modrak 1969 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ
200 Tomasz Mokos 1986 Inowrocław