Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
1 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony
2 Rafał Mokrzycki 1975 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo
3 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław KrzysieKN
4 Leszek Wiśniewski 1969 Brzoza Brzoza Brzoza
5 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz
6 Marek Graczykowski 1982 Bydgoszcz
7 Paulina Skibińska 1989 Bydgoszcz
8 Arkadiusz Zmuda 1977 Janikowo Janikowo na sportowo
9 Adam Krajewski 1977 ŻNIN Pałuki Running Team
10 Marek Czarnecki 1975 Chełmno
11 Bogdan Hałasa 1960 Kruszwica
12 Bartosz Górski 1983 Bydgoszcz Toruń Multisport Team
13 Robert Jarzabek 1973 Strzalkowo ŚGB
14 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Pruchnikone Tri Life
15 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno
16 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
17 Hilary Jasiński 1961 Witkowo
18 Jarosław Dudek 1987 Piechcin PAKOŚĆ BIEGA
19 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz
20 Mateusz Bernaciak 1991 Mogilno Klub Mogilno Team
21 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Dzikie kuny
22 Radek Jagieło 1978 Inowrocław
23 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna
24 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna
25 Andrzej Nowinowski 1976 Turek KB Maraton Turek
26 Tomasz Kosiarski 1974 Bygdoszcz
27 Krzysztof Wiśniewski 1977 Inowrocław
28 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo BBL SZUBIN
29 Konrad Sztypka 1981 WŁOCŁAWEK WKB
30 Justyna Sztypka 1980 WŁOCŁAWEK WKB
31 Józef Brandenburg 1955 Dopiewo SIM DOPIEWO
32 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
33 Aniela Zapiec 1957 Wysoka
34 Mariusz Kaczmarek 1976 Witkowo Witkowo Biega
35 Edmund Szulc 1964 Zielonka
36 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin
37 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM
38 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM
39 Marta Witke Orlikowska 1984 Poznań
40 Agnieszka Zielińska 1991 Bydgoszcz
41 Andrzej Czechorowski 1975 Kazimierz Biskupi Marathon Team Konin
42 MARCIN KODRANC 1985 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
43 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław
44 Leszek Kmitta 1988 Inowroclaw Janusze Joggingu
45 Krzysztof Łobocki 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
46 Justyna Wieczorek 1975 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
47 Krzysztof Kowalski 1980 Kruszyn Krajeński OCELOTY Kruszyn Krajeński
48 Radosław ŁUCZAK 1979 TORUŃ PARK RUN TORUŃ
49 Przemysław Ciesielski 1977 Gdynia Janusze Joggingu
50 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo
51 Agata Wiewióra 1979 Żnin
52 Dariusz Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
53 Artur Gliwka 1980 Inowrocław 1 BLWL
54 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski
55 Anna Król-Górniak 1992 Toruń
56 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team
57 Bogusia Barwikowska 1974 Solec kujawski
58 Agnieszka Janczewska 1979 Pawłówek
59 Łukasz Stawicki 1978 Bydgoszcz
60 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #Ślimaki barcin
61 Mirosława Krygier 1965 Drewno
62 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota
63 Arkadiusz Pietruszewski 2003 Dąbrowa
64 Kazimierz Janiak 1954 Słupca PTTK Witkowo
65 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca PTTK Witkowo
66 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno
67 Krzysztof Raczyński 1960 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
68 Violetta Mróz 1976 Drewno
69 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Pałuki Running Team
70 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo
71 Przemysław Zieliński 1976 Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM/Team Jana
72 Magdalena Biernat 1981 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
73 Jacek Rusin 1973 Brudzew KB Maraton Turek
74 Wojciech Bielec 1981 Bydgoszcz
75 Jan Lewandowski 1975 Mogilno Mogilno Team
76 Marcin Fertykowski 1980 Strzelno
77 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM
78 Piotr Migdalski 1984 Ciechocinek
79 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega
80 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa 33. BLTr Powidz
81 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
82 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
83 Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski
84 Łukasz Kujawa 1991 Janikowo
85 Danuta Stolarska 1957 Włocławek
86 Janusz Stolarski 1955 Włocławek
87 Alicja Graczyk 1989 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
88 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
89 Remigiusz Rybak 1977 Biale Błota Bike U Up
90 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team
91 Jarosław Brzozowski 1964 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
92 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Pałuki Ranning Team
93 Tomasz Stolarski 1966 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
94 Ryszard Kadow 1972 Bydgoszcz
95 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno
96 Patryk Bińczasrki 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
97 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
98 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo
99 Krzysztof Głogowski 1977 Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO
100 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team