Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Radosław ŁUCZAK 1979 TORUŃ PARK RUN TORUŃ
2 Krzysztof Łobocki 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
3 Marcin Łatka 1975 Bydgoszcz
4 Zbigniew Łąkowski 1975 Koziegłowy
5 Karolina Łaganowska 1974 Janikowo
6 Michał Zurel 1979 Rypin KB LECH RYPIN
7 Arkadiusz Zmuda 1977 Janikowo Janikowo na sportowo
8 Beniamin Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
9 Dariusz Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
10 Michał Ziemkiewicz 1980 Kleczew OSiR Kleczew
11 Przemysław Zieliński 1976 Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM/Team Jana
12 Bartłomiej Zieliński 1983 Mogilno Mogilno Team
13 Agnieszka Zielińska 1991 Bydgoszcz
14 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski
15 Dawid Zborała 1990 Bydgoszcz
16 Krystian Zasada 1973 Barcin #slimakibarcin
17 Aniela Zapiec 1957 Wysoka
18 Radosław Żabiński 1986 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek
19 Przemysław Włodek 1980 Bydgoszcz
20 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
21 Karolina Wysmolińska 1979 Biernatki
22 Jerzy Wypijewski 1975 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
23 Joanna Wronka 1983 Nakło nad Notecią
24 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team
25 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
26 Daria Wodzińska 1991 Szubin BBL SZUBIN
27 Przemysław Wodzień 1977 Poznań
28 Monika Witkowska 1986 Bydgoszcz
29 Marta Witke Orlikowska 1984 Poznań
30 Krzysztof Wiśniewski 1977 Inowrocław
31 Leszek Wiśniewski 1969 Brzoza Brzoza Brzoza
32 ALEKSANDER WIŚNIEWSKI 1977 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY
33 Sławomir Winiecki 1984 Gąsawa
34 Dariusz Wilmański 1974 Włocławek
35 Daniel Wilk 1972 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
36 Arkadiusz Wilczyński 1984 Bydgoszcz biegam sam
37 Agata Wiewióra 1979 Żnin
38 Justyna Wieczorek 1975 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
39 Bogusław Wełniak 1980 Mogilno Mogilno Team
40 Piotr Wesołowski 1976 Inowrocław Barbell Squad Inowrocław
41 Dawid Wenda 1990 Bydgoszcz Szkoła Jazdy TOMAS
42 Rafał Welchowski 1982 Inowrocław dzikiBalczewo
43 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno
44 Maria Walerowska 1978 Niepruszewo
45 Michalina Walczak-Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
46 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski
47 Jerzy Urbańczyk 1964 Turek KB Maraton Turek
48 Łukasz Typek 1982 Toruń
49 ADAM TUŃSKI 1978 Gniezno
50 Artur Trzciński 1978 Tokarki Drugie OSP
51 Joanna Truszczyńska 1970 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
52 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Złotów
53 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM
54 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM
55 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Szybkie Rysie
56 Krzysztof Tomaszewski 1967 Turek KB Maraton Turek
57 Tomasz Słuniecki 1975 Toruń Parkrun Toruń
58 Jacek Szyszkowski 1970 Mogilno Mogilno Team
59 Agnieszka Szyszkowska 1973 Mogilno Mogilno Team
60 Sławomir Szymeczko 1978 Kowalewo Pomorskie
61 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 KLECZEW OSiR Kleczew
62 Piotr Szymański 1976 Kleczew Sekcja Biegowa Kleczew
63 Ryszard Szymański 1970 Dąbrówka
64 Maciej Szylman 1980 Łochowo
65 Anna Szygenda 1980 Budzisław Kościelny OSiR Kleczew
66 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno
67 Edmund Szulc 1964 Zielonka
68 Konrad Sztypka 1981 WŁOCŁAWEK WKB
69 Justyna Sztypka 1980 WŁOCŁAWEK WKB
70 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno Strzelno Biega
71 Jakub Szlinger 1986 Bydgoszcz #TEAMOCHAL
72 Józef Szatkowski 1956 Grudziądz Morsy z Grudziądza
73 Tomasz Szaprowski 1994 Bielice Tato! Biegnij
74 Arkadiusz Szafkowski 1974 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
75 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław BBL Inowroclaw
76 Ewa Szadkowska 1979 Strzelno Strzelno Biega
77 Honorata Szablińska 1981 Kołaczkowo BBL SZUBIN
78 Andrzej Święcicki 1973 Bydgoszcz
79 Paweł Świątkowski 1981 Jastrzębowo TEAMOCHAL
80 Konrad Strzelecki 1973 Kruszyn WKB Maratończyk Włocławek
81 jarosław storozum 1981 śWIERKÓWIEC
82 Tomasz Stolarski 1966 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
83 Janusz Stolarski 1955 Włocławek
84 Danuta Stolarska 1957 Włocławek
85 Rafał Stępień 1977 Mogilno
86 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław
87 Marcin Stefanowicz 1979 Szubin Victoria Kołaczkowo
88 Przemysław Stęclik 1979 Poznań Parkieciarze Team
89 Edmund Steckiewicz 1973 Rypin KB LECH RYPIN
90 Łukasz Stawicki 1978 Bydgoszcz
91 Michał Sołecki 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
92 Patryk Sopata 1995 Drezdenko TurboDymoMan
93 Dariusz Sójkowski 1987 Gniewkowo
94 Agnieszka Sójka 1982 Toruń
95 Aleksandra Sobolewska 1994 Bydgoszcz ReebokRunCrew Bydgoszcz
96 Krzysztof Sobierański 1982 Kutno Kutno Biega
97 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo
98 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo
99 Przemysław Ślusarski 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
100 Michał Ślot 1974 Toruń Polkrys Team