Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
1 Radek Grzelak 1977 Łochowo
2 Maciej Szylman 1980 Łochowo
3 Wojciech Konecki 1972 Łochowo
4 Krzysztof Dumowski 1966 Łochowice Ból To Ściema
5 Mariusz Podolski 1973 Łazieniec
6 Maja Drabik 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners
7 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Złotów
8 Regina Pydyn 1962 Złotów
9 Przemysław Głuchowski 1976 Żuchlin
10 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Pałuki Running Team
11 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Pałuki Running Team
12 Agata Wiewióra 1979 Żnin
13 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin
14 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Running Team
15 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Pałuki Running Team
16 Adam Krajewski 1977 ŻNIN Pałuki Running Team
17 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Pałuki Ranning Team
18 Adam Brzykcy 1987 Żnin
19 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team
20 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin Pałuki Running Team
21 Leszek Popiołek 1979 Żnin
22 Edmund Szulc 1964 Zielonka
23 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo
24 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku
25 Dariusz Wilmański 1974 Włocławek
26 Radosław Żabiński 1986 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek
27 Damian Ostrzycki 1978 Włocławek WKB Maratończyk
28 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM
29 Ewa Seroczyńska 1984 Włocławek
30 Konrad Sztypka 1981 WŁOCŁAWEK WKB
31 Jerzy Wypijewski 1975 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
32 Justyna Sztypka 1980 WŁOCŁAWEK WKB
33 Danuta Stolarska 1957 Włocławek
34 Patryk Bińczasrki 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
35 Janusz Stolarski 1955 Włocławek
36 Aniela Zapiec 1957 Wysoka
37 Jarek Seweryn 1978 Wysoka Powolny
38 Dorota Jasińska 1984 Września Night Runners
39 Mariusz Kaczmarek 1976 Witkowo Witkowo Biega
40 Marcin Pieczątkiewicz 1983 Witkowo Altom Gniezno
41 Hilary Jasiński 1961 Witkowo
42 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team
43 Sławomir Adamski 1961 Wiktorowo
44 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team
45 Damian Mikołajczyk 1994 Uniejów KB Geotermia Uniejów
46 Krzysztof Tomaszewski 1967 Turek KB Maraton Turek
47 Daniel Biskup 1977 Turek KB Maraton Turek
48 Jerzy Urbańczyk 1964 Turek KB Maraton Turek
49 Andrzej Nowinowski 1976 Turek KB Maraton Turek
50 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Szybkie Rysie
51 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B
52 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B
53 MARCIN KODRANC 1985 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
54 Anna Król-Górniak 1992 Toruń
55 Szymon Rząd 2001 Toruń TSŻ TORUŃ
56 Marcin Janczarski 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
57 Łukasz Typek 1982 Toruń
58 Dawid Jeziorek 1987 Toruń TSŻ TORUŃ
59 ALEKSANDER WIŚNIEWSKI 1977 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY
60 Agnieszka Sójka 1982 Toruń
61 Sławomir Foremski 1968 Torun
62 Radosław ŁUCZAK 1979 TORUŃ PARK RUN TORUŃ
63 Michał Ślot 1974 Toruń Polkrys Team
64 Piotr Leszek ŚLÓSAREK 1956 Toruń Studio Nieruchomości Toruń
65 Piotr Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
66 Michał Sołecki 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
67 Piotr Kasprzyk 1969 Toruń ANIRO RUN TEAM
68 MAREK MARCHEWKA 1973 TORUŃ ANIRO RUN TEAM
69 Marek CZUK 1953 Toruń
70 Dariusz Nowakowski 1975 Toruń
71 Tomasz Słuniecki 1975 Toruń Parkrun Toruń
72 Piotr Gawryszewski 1973 Toruń
73 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Pruchnikone Tri Life
74 Jacek Brzykcy 1981 Toruń AGB HD Runners
75 Sylwia Jaworska Kaczmarek 1978 Toruń #4Fajter
76 Artur Trzciński 1978 Tokarki Drugie OSP
77 Marcin Biniszkiewicz 1978 Tczew
78 Robert Baczewski 1971 Tczew
79 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca PTTK Witkowo
80 Kazimierz Janiak 1954 Słupca PTTK Witkowo
81 WIOLETA BOROWIEC 1985 SZUBIN BBL SZUBIN
82 Mirosław Maśliński 1965 Szubin
83 Daria Wodzińska 1991 Szubin BBL SZUBIN
84 Angelika Masłowska 1984 Szubin BblSzubin
85 Marcin Stefanowicz 1979 Szubin Victoria Kołaczkowo
86 Piotr Jurek 1967 Szubin BBL SZUBIN
87 Szymon Belzyt 1991 Sztum LKS Zantyr Sztum
88 Rafał Pokora 1970 Szpetal Górny GKS FABIANKI
89 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo
90 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły
91 jarosław storozum 1981 śWIERKÓWIEC
92 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
93 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
94 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las CHMIELARZ TEAM
95 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Sołtys
96 Katarzyna Błochowicz 1979 Strzelno Strzelno Biega
97 Ewa Szadkowska 1979 Strzelno Strzelno Biega
98 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno Strzelno Biega
99 Marcin Fertykowski 1980 Strzelno
100 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września