Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Paweł Migdalski 1980 Aleksandrów Kujawski
2 Adam Róg 1973 Balin BBL INOWROCŁAW
3 Radosław Róg 2000 Balin BBL lNOWROCŁAW
4 ROGER KUJAWA 1972 BARCIN #slimakibarcin
5 Mateusz Gawroński 1991 Barcin
6 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #Ślimaki barcin
7 Krystian Zasada 1973 Barcin #slimakibarcin
8 Remigiusz Paszkiet 1978 Barcin #slimakibarcin
9 Rafał Moritz 1976 Barcin #Ślimaki barcin
10 Henryk Dobrzyński 1962 Barczewko Kuropatwa Team
11 Remigiusz Rybak 1977 Biale Błota Bike U Up
12 Tomasz Szaprowski 1994 Bielice Tato! Biegnij
13 Karolina Wysmolińska 1979 Biernatki
14 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
15 Marlena Gołkowska 1973 Brodnica Brodnica Biega
16 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega
17 Jacek Rusin 1973 Brudzew KB Maraton Turek
18 Leszek Wiśniewski 1969 Brzoza Brzoza Brzoza
19 Jarosław Brzozowski 1964 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
20 Joanna Bartkowska 1979 Brzozówka KM UMK Toruń
21 Anna Szygenda 1980 Budzisław Kościelny OSiR Kleczew
22 Michalina Walczak-Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
23 Marek Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
24 Dawid Wenda 1990 Bydgoszcz Szkoła Jazdy TOMAS
25 Ryszard Kadow 1972 Bydgoszcz
26 Agnieszka Zielińska 1991 Bydgoszcz
27 Aleksandra Pękała 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
28 Dawid Zborała 1990 Bydgoszcz
29 Maciej Gumienny 1976 Bydgoszcz
30 Sebastian Siuda 1973 Bydgoszcz Soleccy Biegacze
31 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
32 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz
33 Bartosz Górski 1983 Bydgoszcz Toruń Multisport Team
34 Monika Witkowska 1986 Bydgoszcz
35 Przemysław Włodek 1980 Bydgoszcz
36 Aleksandra Sobolewska 1994 Bydgoszcz ReebokRunCrew Bydgoszcz
37 Krzysztof Raczyński 1960 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
38 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz MLKS ORZEŁ KCYNIA
39 Dawid Cyl 1980 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
40 Magdalena Luzak 1991 Bydgoszcz
41 Krzysztof Łobocki 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
42 Krzysztof Białous 1960 Bydgoszcz brak
43 Karol Malec 1976 BYDGOSZCZ BIUEL TEAM BYDGOSZCZ
44 Radosław Janiszewski 1970 Bydgoszcz -
45 Łukasz Stawicki 1978 Bydgoszcz
46 Marcin Opaska 1980 Bydgoszcz
47 Justyna NALEWALSKA 1989 Bydgoszcz Serce Tybetu/ wkurw_team
48 viktoria Porazińska 1976 BYDGOSZCZ Bydgoszcz na Start
49 Marcin Łatka 1975 Bydgoszcz
50 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz
51 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz
52 Michał Butowski 1973 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
53 Tomasz Barczak 1971 Bydgoszcz
54 Marek Graczykowski 1982 Bydgoszcz
55 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz
56 Joanna Pieczyńska 1983 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
57 Piotr Krupa 1981 Bydgoszcz Woodrunners
58 Paulina Skibińska 1989 Bydgoszcz
59 Adam Kuchczyński 1967 Bydgoszcz Ból To Ściema
60 Jakub Szlinger 1986 Bydgoszcz #TEAMOCHAL
61 ARTUR PRZYGODA 1975 BYDGOSZCZ Kobylarnia S.A.
62 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz
63 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz
64 Sebastian Kapeliński 1991 Bydgoszcz RODOS Team
65 Wojciech Bielec 1981 Bydgoszcz
66 Przemysław Ślusarski 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
67 Wojciech Gawlik 1981 Bydgoszcz
68 Grzegorz Byrtek 1975 Bydgoszcz
69 Agnieszka Jeleń-Kotlarek 1984 Bydgoszcz Vege Runners
70 Piotr Koniec 1977 Bydgoszcz IRONTATA
71 Kuba Nowaczyk 1980 Bydgoszcz
72 Andrzej Święcicki 1973 Bydgoszcz
73 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz Run Pasja Bydgoszcz
74 Piotr Gołębiewski 1975 Bydgoszcz
75 Arkadiusz Wilczyński 1984 Bydgoszcz biegam sam
76 Piotr Kubowicz 1966 Bydgoszcz
77 Maciej Maćkowski 1986 Bydgoszcz UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHAL
78 Jarosław Nurkiewicz 1971 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
79 Tomasz Kosiarski 1974 Bygdoszcz
80 Marek Czarnecki 1975 Chełmno
81 Monika Kubera 1979 Chełmża
82 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiąża Szlachecka Pałuki Running Team
83 Piotr Migdalski 1984 Ciechocinek
84 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony
85 Krzysztof Nowosielski 1976 Dąbie MKS Run Team Dąbie
86 Arkadiusz Pietruszewski 2003 Dąbrowa
87 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa 33. BLTr Powidz
88 Ryszard Szymański 1970 Dąbrówka
89 Józef Brandenburg 1955 Dopiewo SIM DOPIEWO
90 Violetta Mróz 1976 Drewno
91 Mirosława Krygier 1965 Drewno
92 Patryk Sopata 1995 Drezdenko TurboDymoMan
93 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna
94 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna
95 Sławomir Winiecki 1984 Gąsawa
96 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team
97 Antoni Sikora 1949 Gąsawa Żninski Klub Biegacza 1992
98 Joanna Truszczyńska 1970 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
99 Przemysław Ciesielski 1977 Gdynia Janusze Joggingu
100 Daniel Kaczmarczyk 1975 Gębocin ANIRO RUN TEAM