Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Łukasz Typek 1982 Toruń
2 Łukasz Stawicki 1978 Bydgoszcz
3 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B
4 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód RehaBalance Team
5 Łukasz Kujawa 1991 Janikowo
6 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
7 Zbigniew Łąkowski 1975 Koziegłowy
8 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiąża Szlachecka Pałuki Running Team
9 Wojciech Gawlik 1981 Bydgoszcz
10 Wojciech Bielec 1981 Bydgoszcz
11 Wojciech Konecki 1972 Łochowo
12 Wojciech Adamski 1977 Gowino Janusze Joggingu
13 WIOLETA BOROWIEC 1985 SZUBIN BBL SZUBIN
14 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo Kuropatwa Team
15 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B
16 Violetta Mróz 1976 Drewno
17 viktoria Porazińska 1976 BYDGOSZCZ Bydgoszcz na Start
18 Vanessa Andryszak 2001 Nowa Wieś Wielka
19 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
20 Tomasz Mokos 1986 Inowrocław
21 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo
22 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Pałuki Running Team
23 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin
24 Tomasz Barczak 1971 Bydgoszcz
25 Tomasz Szaprowski 1994 Bielice Tato! Biegnij
26 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
27 Tomasz Słuniecki 1975 Toruń Parkrun Toruń
28 Tomasz Stolarski 1966 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
29 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL
30 Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski
31 Tomasz Jaszcz 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
32 Tomasz Kosiarski 1974 Bygdoszcz
33 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team
34 Tomasz Kamiński 1982 Kowalewo Pomorskie KS Perun
35 TERESA KAMIŃSKA 1976 GÓRZNO KB LECH RYPIN
36 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski
37 Sławomir Foremski 1968 Torun
38 Sławomir Szymeczko 1978 Kowalewo Pomorskie
39 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM
40 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo
41 Sławomir Adamski 1961 Wiktorowo
42 Sławomir Kosmalski 1970 Kąkolewo
43 Sławomir Winiecki 1984 Gąsawa
44 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
45 Szymon Rząd 2001 Toruń TSŻ TORUŃ
46 SZYMON KORDYLA 1992 Inowrocław BBL Inowrocław
47 Szymon Belzyt 1991 Sztum LKS Zantyr Sztum
48 Szymon Broda 1994 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
49 Sylwia Jaworska Kaczmarek 1978 Toruń #4Fajter
50 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony
51 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo
52 Stanisław Pawlik 1965 Osielsko
53 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team
54 Sebastian Siuda 1973 Bydgoszcz Soleccy Biegacze
55 Sebastian Nowak 1978 Inowrocław
56 Sebastian Kapeliński 1991 Bydgoszcz RODOS Team
57 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie
58 Ryszard Szymański 1970 Dąbrówka
59 Ryszard Kadow 1972 Bydgoszcz
60 Roman Kąkolewski 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
61 Roman Berebecki 1951 Rypin KB LECH RYPIN
62 ROGER KUJAWA 1972 BARCIN #slimakibarcin
63 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Running Team
64 ROBERT CZYŻEWSKI 1975 Inowrocław
65 Robert Kozaczyński 1973 Janikowo Janikowo na sportowo
66 Robert Baczewski 1971 Tczew
67 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna
68 Robert Jarzabek 1973 Strzalkowo ŚGB
69 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna
70 Remigiusz Rybak 1977 Biale Błota Bike U Up
71 Remigiusz Paszkiet 1978 Barcin #slimakibarcin
72 Regina Pydyn 1962 Złotów
73 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Szybkie Rysie
74 Rafał Pokora 1970 Szpetal Górny GKS FABIANKI
75 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
76 Rafał Mokrzycki 1975 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo
77 Rafał Welchowski 1982 Inowrocław dzikiBalczewo
78 Rafał Moritz 1976 Barcin #Ślimaki barcin
79 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
80 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
81 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz
82 Rafał Półgęsek 1972 Solec Kujawski
83 Rafał Kozłowski 1977 Konin
84 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Pruchnikone Tri Life
85 Rafał Andrzejczak 1986 Grudziądz
86 Rafał Stępień 1977 Mogilno
87 Radosław Róg 2000 Balin BBL lNOWROCŁAW
88 Radosław Janiszewski 1970 Bydgoszcz -
89 Radosław Żabiński 1986 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek
90 Radosław ŁUCZAK 1979 TORUŃ PARK RUN TORUŃ
91 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
92 Radek Grzelak 1977 Łochowo
93 Radek Jagieło 1978 Inowrocław
94 Radek Schulz 1971 Lusówko 3:33 TEAM
95 Przemysław Włodek 1980 Bydgoszcz
96 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz MLKS ORZEŁ KCYNIA
97 Przemysław Wodzień 1977 Poznań
98 Przemysław Ciesielski 1977 Gdynia Janusze Joggingu
99 Przemysław Zieliński 1976 Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM/Team Jana
100 Przemysław Ślusarski 1984 Bydgoszcz RUN PASJA