Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Adam Chudzicki 1987 Luboń Ronin Running
2 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz
3 Adam Kuchczyński 1967 Bydgoszcz Ból To Ściema
4 Adam Krajewski 1977 ŻNIN Pałuki Running Team
5 Adam Płuciennik 1979 Janikowo Janikowo na sportowo
6 ADAM TUŃSKI 1978 Gniezno
7 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz Run Pasja Bydgoszcz
8 Adam Beneturski 1986 Pakość
9 Adam Brzykcy 1987 Żnin
10 Adam Róg 1973 Balin BBL INOWROCŁAW
11 Adrian Ciesielski 2003 Nakło
12 Agata Wiewióra 1979 Żnin
13 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Pałuki Running Team
14 Agnieszka Janczewska 1979 Pawłówek
15 Agnieszka Ciesielska 1981 Naklo nad Notecia
16 Agnieszka Sójka 1982 Toruń
17 Agnieszka Szyszkowska 1973 Mogilno Mogilno Team
18 Agnieszka Kozaczyńska 1978 Janikowo Janikowo na sportowo
19 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Renegat Inowrocław
20 Agnieszka Jeleń-Kotlarek 1984 Bydgoszcz Vege Runners
21 Agnieszka Zielińska 1991 Bydgoszcz
22 Aleksander Puszczykowski 1986 Inowrocław BBL Inowroclaw
23 ALEKSANDER WIŚNIEWSKI 1977 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY
24 Aleksandra Sobolewska 1994 Bydgoszcz ReebokRunCrew Bydgoszcz
25 Aleksandra Dzierzkowska 1962 Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
26 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM
27 Aleksandra Pękała 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
28 Alicja Graczyk 1989 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
29 Andrzej Królikowski 1960 Lipka
30 Andrzej Durałek 1976 Pruszcz
31 Andrzej Nowinowski 1976 Turek KB Maraton Turek
32 Andrzej Święcicki 1973 Bydgoszcz
33 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca PTTK Witkowo
34 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew
35 Andrzej Czechorowski 1975 Kazimierz Biskupi Marathon Team Konin
36 Angelika Grobelna 1975 Niemcz Bydgoszcz na Start
37 Angelika Masłowska 1984 Szubin BblSzubin
38 Aniela Zapiec 1957 Wysoka
39 Anna Król-Górniak 1992 Toruń
40 Anna Szygenda 1980 Budzisław Kościelny OSiR Kleczew
41 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław BBL Inowroclaw
42 Antoni Sikora 1949 Gąsawa Żninski Klub Biegacza 1992
43 Arkadiusz Szafkowski 1974 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
44 Arkadiusz Zmuda 1977 Janikowo Janikowo na sportowo
45 Arkadiusz Nowak 2001 Janikowo
46 Arkadiusz Wilczyński 1984 Bydgoszcz biegam sam
47 Arkadiusz Kaźmierczak 1976 Inowrocław
48 Arkadiusz Pietruszewski 2003 Dąbrowa
49 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin Pałuki Running Team
50 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team
51 Artur Trzciński 1978 Tokarki Drugie OSP
52 ARTUR PRZYGODA 1975 BYDGOSZCZ Kobylarnia S.A.
53 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las CHMIELARZ TEAM
54 Artur Gliwka 1980 Inowrocław 1 BLWL
55 Bartosz Górski 1983 Bydgoszcz Toruń Multisport Team
56 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Pałuki Running Team
57 Bartłomiej Zieliński 1983 Mogilno Mogilno Team
58 Beata Schulz 1969 Lusówko 3:33 TEAM
59 Beniamin Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
60 Bogdan Hałasa 1960 Kruszwica
61 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno
62 Bogusia Barwikowska 1974 Solec kujawski
63 Bogusław Wełniak 1980 Mogilno Mogilno Team
64 Błażej Gregor 1986 Piechcin Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych Poznań
65 Damian Mikołajczyk 1994 Uniejów KB Geotermia Uniejów
66 Damian Degner 1995 PŁOCK Active Runners Płock
67 Damian Ostrzycki 1978 Włocławek WKB Maratończyk
68 Daniel Wilk 1972 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
69 Daniel Biskup 1977 Turek KB Maraton Turek
70 Daniel Kaczmarczyk 1975 Gębocin ANIRO RUN TEAM
71 Danuta Makowska 1977 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
72 Danuta Stolarska 1957 Włocławek
73 Daria Wodzińska 1991 Szubin BBL SZUBIN
74 Dariusz Wilmański 1974 Włocławek
75 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 KLECZEW OSiR Kleczew
76 Dariusz Sójkowski 1987 Gniewkowo
77 Dariusz Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
78 Dariusz Nowakowski 1975 Toruń
79 Dawid Cyl 1980 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
80 Dawid Jeziorek 1987 Toruń TSŻ TORUŃ
81 Dawid Wenda 1990 Bydgoszcz Szkoła Jazdy TOMAS
82 Dawid Zborała 1990 Bydgoszcz
83 Dorota Jasińska 1984 Września Night Runners
84 Edmund Szulc 1964 Zielonka
85 Edmund Steckiewicz 1973 Rypin KB LECH RYPIN
86 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
87 Edyta Cała 1978 Mogilno Mogilno Team
88 Elżbieta Puchalska 1977 Kleczew
89 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno Strzelno Biega
90 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz
91 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Pałuki Ranning Team
92 Emilia Dobruchowska 1966 Inowroclaw
93 Ewa Szadkowska 1979 Strzelno Strzelno Biega
94 Ewa Olczak 1992 Poznań
95 Ewa Sak 1981 Nakło
96 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
97 Ewa Seroczyńska 1984 Włocławek
98 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią
99 Grażyna Grylewicz 1981 Mogilno
100 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz