Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Adrian Ciesielski 2003 Nakło
2 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo
3 Arkadiusz Pietruszewski 2003 Dąbrowa
4 Szymon Rząd 2001 Toruń TSŻ TORUŃ
5 Vanessa Andryszak 2001 Nowa Wieś Wielka
6 Arkadiusz Nowak 2001 Janikowo
7 Radosław Róg 2000 Balin BBL lNOWROCŁAW
8 Krzysztof Golis 1998 Mogilno
9 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin Pałuki Running Team
10 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław
11 Patryk Sopata 1995 Drezdenko TurboDymoMan
12 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód RehaBalance Team
13 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno
14 Damian Degner 1995 PŁOCK Active Runners Płock
15 Aleksandra Sobolewska 1994 Bydgoszcz ReebokRunCrew Bydgoszcz
16 Tomasz Szaprowski 1994 Bielice Tato! Biegnij
17 Damian Mikołajczyk 1994 Uniejów KB Geotermia Uniejów
18 Szymon Broda 1994 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
19 Beniamin Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
20 Dariusz Ziółkowski 1994 Inowrocław Janusze Joggingu
21 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno Strzelno Biega
22 Piotr Olczak 1993 Poznań
23 Piotr Barszcz 1993 Ostrowo
24 Maja Drabik 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners
25 Ewa Olczak 1992 Poznań
26 SZYMON KORDYLA 1992 Inowrocław BBL Inowrocław
27 Anna Król-Górniak 1992 Toruń
28 Szymon Belzyt 1991 Sztum LKS Zantyr Sztum
29 Emil Pietryszyn 1991 Żnin Pałuki Ranning Team
30 Łukasz Kujawa 1991 Janikowo
31 Magdalena Luzak 1991 Bydgoszcz
32 Daria Wodzińska 1991 Szubin BBL SZUBIN
33 Agnieszka Zielińska 1991 Bydgoszcz
34 Mateusz Gawroński 1991 Barcin
35 Mateusz Bernaciak 1991 Mogilno Klub Mogilno Team
36 Sebastian Kapeliński 1991 Bydgoszcz RODOS Team
37 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiąża Szlachecka Pałuki Running Team
38 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno
39 Dawid Wenda 1990 Bydgoszcz Szkoła Jazdy TOMAS
40 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team
41 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
42 Dawid Zborała 1990 Bydgoszcz
43 Izabela Hańska 1990 Inowrocław
44 Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski
45 Joanna Sak 1989 Inowrocław BBL Inowrocław
46 Paulina Skibińska 1989 Bydgoszcz
47 Justyna NALEWALSKA 1989 Bydgoszcz Serce Tybetu/ wkurw_team
48 Alicja Graczyk 1989 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
49 JAKUB ADRJAŃCZYK 1988 KUTNO Kutno Biega
50 Leszek Kmitta 1988 Inowroclaw Janusze Joggingu
51 Krzysztof Olszewski 1988 Laski Małe Pałuki Running Team
52 Paulina Beneturska 1988 Poznań
53 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski
54 Dariusz Sójkowski 1987 Gniewkowo
55 Dawid Jeziorek 1987 Toruń TSŻ TORUŃ
56 Adam Chudzicki 1987 Luboń Ronin Running
57 Jarosław Dudek 1987 Piechcin PAKOŚĆ BIEGA
58 Adam Brzykcy 1987 Żnin
59 Justyna Salwa 1987 Rożno-Parcele Polkrys Team
60 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Pałuki Running Team
61 Aleksander Puszczykowski 1986 Inowrocław BBL Inowroclaw
62 Adam Beneturski 1986 Pakość
63 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team
64 Jakub Szlinger 1986 Bydgoszcz #TEAMOCHAL
65 Radosław Żabiński 1986 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek
66 Michał Kmitta 1986 Inowrocław Janusze Joggingu
67 Rafał Andrzejczak 1986 Grudziądz
68 Monika Witkowska 1986 Bydgoszcz
69 Magdalena Majchrzak 1986 Kcynia
70 Piotr Krawczak 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega
71 Maciej Maćkowski 1986 Bydgoszcz UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHAL
72 Tomasz Mokos 1986 Inowrocław
73 Patryk Chyliński 1986 Komorniki
74 Błażej Gregor 1986 Piechcin Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych Poznań
75 Michał Falkowski 1985 Kowalewo pomorskie #zaliniamety
76 WIOLETA BOROWIEC 1985 SZUBIN BBL SZUBIN
77 MARCIN KODRANC 1985 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
78 Piotr Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
79 Paweł Piniarski 1985 Mogilno Mogilno Team
80 Aleksandra Pękała 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
81 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo
82 Michalina Walczak-Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
83 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
84 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo Kuropatwa Team
85 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz
86 Arkadiusz Wilczyński 1984 Bydgoszcz biegam sam
87 Marek Pecyna 1984 Budzisław Stary NO NAME TEAM
88 Dorota Jasińska 1984 Września Night Runners
89 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Dzikie kuny
90 Agnieszka Jeleń-Kotlarek 1984 Bydgoszcz Vege Runners
91 Przemysław Ślusarski 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
92 Ewa Seroczyńska 1984 Włocławek
93 Marta Witke Orlikowska 1984 Poznań
94 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota
95 Angelika Masłowska 1984 Szubin BblSzubin
96 Piotr Migdalski 1984 Ciechocinek
97 Sławomir Winiecki 1984 Gąsawa
98 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna
99 Krzysztof Łobocki 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
100 Marcin Pieczątkiewicz 1983 Witkowo Altom Gniezno