Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Janina Rosińska 1936 PABIANICE
2 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno
3 Antoni Sikora 1949 Gąsawa Żninski Klub Biegacza 1992
4 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
5 Roman Berebecki 1951 Rypin KB LECH RYPIN
6 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Sołtys
7 Marek CZUK 1953 Toruń
8 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca PTTK Witkowo
9 Kazimierz Janiak 1954 Słupca PTTK Witkowo
10 JÓZEF NOWAK 1955 SKÓRZEWO BBC SKÓRZEWO
11 Józef Brandenburg 1955 Dopiewo SIM DOPIEWO
12 Janusz Stolarski 1955 Włocławek
13 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz
14 Piotr Leszek ŚLÓSAREK 1956 Toruń Studio Nieruchomości Toruń
15 Józef Szatkowski 1956 Grudziądz Morsy z Grudziądza
16 Krzesztof Górny 1956 Jankowo Dolne
17 Aniela Zapiec 1957 Wysoka
18 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz
19 Danuta Stolarska 1957 Włocławek
20 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły
21 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław BBL Inowroclaw
22 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz
23 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
24 Krzysztof Raczyński 1960 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
25 Bogdan Hałasa 1960 Kruszwica
26 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
27 Andrzej Królikowski 1960 Lipka
28 MAREK PAWLIK 1960 PRUSZCZ TAEM FARMVITA
29 Krzysztof Białous 1960 Bydgoszcz brak
30 LESZEK NOWICKI 1961 INOWROCŁAW
31 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
32 Hilary Jasiński 1961 Witkowo
33 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz
34 Sławomir Adamski 1961 Wiktorowo
35 Henryk Dobrzyński 1962 Barczewko Kuropatwa Team
36 Regina Pydyn 1962 Złotów
37 stanisław kanarkowski 1962 czarnowo amator - niezrzeszony
38 Aleksandra Dzierzkowska 1962 Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
39 Jarosław Brzozowski 1964 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
40 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las CHMIELARZ TEAM
41 Edmund Szulc 1964 Zielonka
42 Jerzy Urbańczyk 1964 Turek KB Maraton Turek
43 Mirosława Krygier 1965 Drewno
44 olga białoskórska 1965 Gostyń
45 Stanisław Pawlik 1965 Osielsko
46 Mirosław Maśliński 1965 Szubin
47 Tomasz Stolarski 1966 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
48 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega
49 Emilia Dobruchowska 1966 Inowroclaw
50 Piotr Kubowicz 1966 Bydgoszcz
51 MIROSŁAW KORDYLA 1966 Inowrocław BBL Inowrocław
52 Krzysztof Dumowski 1966 Łochowice Ból To Ściema
53 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz
54 Krzysztof Bukowski 1966 INowrocław Stowarzyszenie krwiodawców'' Fara'' Inowrocław
55 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 KLECZEW OSiR Kleczew
56 Krzysztof Tomaszewski 1967 Turek KB Maraton Turek
57 Mariusz Czapliński 1967 Gniezno Altom Gniezno
58 Adam Kuchczyński 1967 Bydgoszcz Ból To Ściema
59 Piotr Jurek 1967 Szubin BBL SZUBIN
60 Roman Kąkolewski 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
61 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin
62 Katarzyna Banaszkiewicz 1968 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
63 Tomasz Jaszcz 1968 Janikowo Janikowo na sportowo
64 Sławomir Foremski 1968 Torun
65 Leszek Wiśniewski 1969 Brzoza Brzoza Brzoza
66 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Running Team
67 Beata Schulz 1969 Lusówko 3:33 TEAM
68 Piotr Kasprzyk 1969 Toruń ANIRO RUN TEAM
69 Maciej Modrak 1969 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ
70 Piotr Prus 1970 Kleczew OSiR Kleczew
71 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Pałuki Running Team
72 Radosław Janiszewski 1970 Bydgoszcz -
73 Joanna Truszczyńska 1970 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
74 Ryszard Szymański 1970 Dąbrówka
75 Rafał Pokora 1970 Szpetal Górny GKS FABIANKI
76 Sławomir Kosmalski 1970 Kąkolewo
77 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
78 Jacek Szyszkowski 1970 Mogilno Mogilno Team
79 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław
80 Grzegorz Płuciennik 1971 Janikowo Janikowo na sportowo
81 Klaudiusz Kozłowski 1971 GNIEZNO Altom Gniezno
82 Radek Schulz 1971 Lusówko 3:33 TEAM
83 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
84 Jarosław Nurkiewicz 1971 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
85 Robert Baczewski 1971 Tczew
86 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku
87 Tomasz Barczak 1971 Bydgoszcz
88 Ryszard Kadow 1972 Bydgoszcz
89 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team
90 Mariusz Prątnicki 1972 Inowrocław
91 Rafał Półgęsek 1972 Solec Kujawski
92 Daniel Wilk 1972 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
93 Piotr Niemczyk 1972 Janikowo Janikowo na sportowo
94 Paweł FERENS 1972 Inowrocław
95 Wojciech Konecki 1972 Łochowo
96 KATARZYNA PAŚ 1972 Gniezno Charty Szelejewo
97 ROGER KUJAWA 1972 BARCIN #slimakibarcin
98 Michał Butowski 1973 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
99 Sebastian Siuda 1973 Bydgoszcz Soleccy Biegacze
100 Leszek Ratajczak 1973 MOGILNO Mogilno Team