Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
1 Mateusz Bernaciak 1991 Mogilno Klub Mogilno Team
2 Radosław ŁUCZAK 1979 TORUŃ PARK RUN TORUŃ
3 Tomasz Kamiński 1982 Kowalewo Pomorskie KS Perun
4 Rafał Welchowski 1982 Inowrocław dzikiBalczewo
5 Radosław Róg 2000 Balin BBL lNOWROCŁAW
6 Piotr Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
7 Joanna Truszczyńska 1970 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
8 Radosław Żabiński 1986 Włocławek WKB Mararończyk Włocławek
9 Przemysław Stęclik 1979 Poznań Parkieciarze Team
10 Henryk Dobrzyński 1962 Barczewko Kuropatwa Team
11 Weronika Mielnikiewicz 1984 Murzynowo Kuropatwa Team
12 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie
13 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie
14 Marcin Jaworski 1974 SOLEC KUJAWSKI FIDAL
15 Szymon Broda 1994 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
16 Danuta Makowska 1977 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
17 MAREK PAWLIK 1960 PRUSZCZ TAEM FARMVITA
18 Sylwia Jaworska Kaczmarek 1978 Toruń #4Fajter
19 Dawid Wenda 1990 Bydgoszcz Szkoła Jazdy TOMAS
20 Maciej Maćkowski 1986 Bydgoszcz UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHAL
21 Piotr Leszek ŚLÓSAREK 1956 Toruń Studio Nieruchomości Toruń
22 Jacek Brzykcy 1981 Toruń AGB HD Runners
23 Piotr Koniec 1977 Bydgoszcz IRONTATA
24 Damian Degner 1995 PŁOCK Active Runners Płock
25 Tomasz Szaprowski 1994 Bielice Tato! Biegnij
26 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz MLKS ORZEŁ KCYNIA
27 Konrad Sztypka 1981 WŁOCŁAWEK WKB
28 Justyna Sztypka 1980 WŁOCŁAWEK WKB
29 Angelika Masłowska 1984 Szubin BblSzubin
30 Piotr Krupa 1981 Bydgoszcz Woodrunners
31 Leszek Wiśniewski 1969 Brzoza Brzoza Brzoza
32 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Pruchnikone Tri Life
33 Jakub Szlinger 1986 Bydgoszcz #TEAMOCHAL
34 Remigiusz Rybak 1977 Biale Błota Bike U Up
35 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #Ślimaki barcin
36 Rafał Moritz 1976 Barcin #Ślimaki barcin
37 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
38 Karol Malec 1976 BYDGOSZCZ BIUEL TEAM BYDGOSZCZ
39 Artur Trzciński 1978 Tokarki Drugie OSP
40 Piotr Szymański 1976 Kleczew Sekcja Biegowa Kleczew
41 Krzysztof Raczyński 1960 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
42 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B
43 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B
44 Błażej Gregor 1986 Piechcin Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych Poznań
45 Jarek Seweryn 1978 Wysoka Powolny
46 Michał Falkowski 1985 Kowalewo pomorskie #zaliniamety
47 JAKUB ADRJAŃCZYK 1988 KUTNO Kutno Biega
48 Krzysztof Sobierański 1982 Kutno Kutno Biega
49 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Renegat Inowrocław
50 Maciej Modrak 1969 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ
51 Damian Ostrzycki 1978 Włocławek WKB Maratończyk
52 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
53 Aleksandra Sobolewska 1994 Bydgoszcz ReebokRunCrew Bydgoszcz
54 Jarosław Nurkiewicz 1971 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
55 Justyna NALEWALSKA 1989 Bydgoszcz Serce Tybetu/ wkurw_team
56 Przemysław Zieliński 1976 Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM/Team Jana
57 Artur Gliwka 1980 Inowrocław 1 BLWL
58 Szymon Rząd 2001 Toruń TSŻ TORUŃ
59 Dawid Jeziorek 1987 Toruń TSŻ TORUŃ
60 Maja Drabik 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners
61 Tomasz Stolarski 1966 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
62 ARTUR PRZYGODA 1975 BYDGOSZCZ Kobylarnia S.A.
63 Jakub Piszczek 1979 Poznań DotykMaroka.pl
64 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team
65 Patryk Sopata 1995 Drezdenko TurboDymoMan
66 Marcin Stefanowicz 1979 Szubin Victoria Kołaczkowo
67 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las CHMIELARZ TEAM
68 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Dzikie kuny
69 Krzysztof Bukowski 1966 INowrocław Stowarzyszenie krwiodawców'' Fara'' Inowrocław
70 Rafał Mokrzycki 1975 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo
71 Bartosz Górski 1983 Bydgoszcz Toruń Multisport Team
72 MIROSŁAW KORDYLA 1966 Inowrocław BBL Inowrocław
73 SZYMON KORDYLA 1992 Inowrocław BBL Inowrocław
74 Joanna Sak 1989 Inowrocław BBL Inowrocław
75 Arkadiusz Wilczyński 1984 Bydgoszcz biegam sam
76 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno Szybkie Rysie
77 Katarzyna Błochowicz 1979 Strzelno Strzelno Biega
78 Ewa Szadkowska 1979 Strzelno Strzelno Biega
79 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno Strzelno Biega
80 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław KrzysieKN
81 Rafał Pastusiak 1970 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
82 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
83 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
84 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
85 Justyna Salwa 1987 Rożno-Parcele Polkrys Team
86 Michał Ślot 1974 Toruń Polkrys Team
87 Aleksander Puszczykowski 1986 Inowrocław BBL Inowroclaw
88 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław BBL Inowroclaw
89 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa 33. BLTr Powidz
90 Anna Szygenda 1980 Budzisław Kościelny OSiR Kleczew
91 Piotr Prus 1970 Kleczew OSiR Kleczew
92 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 KLECZEW OSiR Kleczew
93 Michał Ziemkiewicz 1980 Kleczew OSiR Kleczew
94 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew
95 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM
96 Przemysław Ślusarski 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
97 Aleksandra Pękała 1984 Bydgoszcz RUN PASJA
98 Piotr Krawczak 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega
99 JÓZEF NOWAK 1955 SKÓRZEWO BBC SKÓRZEWO
100 Damian Mikołajczyk 1994 Uniejów KB Geotermia Uniejów