Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski
2 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna
3 Tomasz Kosiarski 1974 Bygdoszcz
4 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
5 Monika Kubera 1979 Chełmża
6 jarosław storozum 1981 śWIERKÓWIEC
7 Wojciech Konecki 1972 Łochowo
8 Paulina Beneturska 1988 Poznań
9 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno
10 Arkadiusz Pietruszewski 2003 Dąbrowa
11 Ryszard Kadow 1972 Bydgoszcz
12 Łukasz Kujawa 1991 Janikowo
13 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna
14 Agnieszka Zielińska 1991 Bydgoszcz
15 Arkadiusz Kaźmierczak 1976 Inowrocław
16 Karolina Wysmolińska 1979 Biernatki
17 Adam Beneturski 1986 Pakość
18 Piotr Gawryszewski 1973 Toruń
19 Grażyna Grylewicz 1981 Mogilno
20 Rafał Półgęsek 1972 Solec Kujawski
21 Sławomir Adamski 1961 Wiktorowo
22 Adam Brzykcy 1987 Żnin
23 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz
24 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno
25 Danuta Stolarska 1957 Włocławek
26 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław
27 Rafał Kozłowski 1977 Konin
28 Rafał Andrzejczak 1986 Grudziądz
29 Sławomir Kosmalski 1970 Kąkolewo
30 olga białoskórska 1965 Gostyń
31 Marcin Grylewicz 1980 Mogilno
32 Dawid Zborała 1990 Bydgoszcz
33 Maciej Gumienny 1976 Bydgoszcz
34 Krzysztof Czołgoszewski 1973 Inowrocław
35 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski
36 Janusz Stolarski 1955 Włocławek
37 Rafał Stępień 1977 Mogilno
38 Leszek Popiołek 1979 Żnin
39 Sławomir Winiecki 1984 Gąsawa
40 Karol Bujak 1973 Janikowo
41 Anna Król-Górniak 1992 Toruń
42 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław
43 Aniela Zapiec 1957 Wysoka
44 Marek Frąckowiak 1976 Rogowo
45 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz
46 Monika Witkowska 1986 Bydgoszcz
47 Karolina Łaganowska 1974 Janikowo
48 Tomasz Mokos 1986 Inowrocław
49 Magdalena Majchrzak 1986 Kcynia
50 Andrzej Królikowski 1960 Lipka
51 Marta Piskorska 1981 Solec Kujawski
52 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno
53 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo
54 Mateusz Gawroński 1991 Barcin
55 Maria Walerowska 1978 Niepruszewo
56 Przemysław Włodek 1980 Bydgoszcz
57 Bogusia Barwikowska 1974 Solec kujawski
58 Agata Wiewióra 1979 Żnin
59 Edmund Szulc 1964 Zielonka
60 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski
61 Dariusz Wilmański 1974 Włocławek
62 Magdalena Luzak 1991 Bydgoszcz
63 Paweł Migdalski 1980 Aleksandrów Kujawski
64 Emilia Dobruchowska 1966 Inowroclaw
65 Przemysław Wodzień 1977 Poznań
66 Sebastian Nowak 1978 Inowrocław
67 Łukasz Typek 1982 Toruń
68 Violetta Mróz 1976 Drewno
69 Agnieszka Janczewska 1979 Pawłówek
70 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin
71 Michał Morzyk 1979 Osielsko
72 Mariusz Podolski 1973 Łazieniec
73 Patryk Chyliński 1986 Komorniki
74 Joanna Wronka 1983 Nakło nad Notecią
75 Elżbieta Puchalska 1977 Kleczew
76 Łukasz Stawicki 1978 Bydgoszcz
77 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz
78 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo
79 Marcin Łatka 1975 Bydgoszcz
80 Andrzej Durałek 1976 Pruszcz
81 Marcin Opaska 1980 Bydgoszcz
82 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły
83 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz
84 Ewa Olczak 1992 Poznań
85 Stanisław Kurek 2003 Szczepanowo
86 Marek Graczykowski 1982 Bydgoszcz
87 Jacek Orlikowski 1976 Poznań
88 Tomasz Barczak 1971 Bydgoszcz
89 Agnieszka Sójka 1982 Toruń
90 Sławomir Foremski 1968 Torun
91 Agnieszka Ciesielska 1981 Naklo nad Notecia
92 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz
93 Izabela Hańska 1990 Inowrocław
94 Mirosława Krygier 1965 Drewno
95 Hilary Jasiński 1961 Witkowo
96 Paulina Skibińska 1989 Bydgoszcz
97 Sławomir Szymeczko 1978 Kowalewo Pomorskie
98 Adrian Ciesielski 2003 Nakło
99 Piotr Barszcz 1993 Ostrowo
100 LESZEK NOWICKI 1961 INOWROCŁAW