Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Karolina Adamska 1979 Mogilno Mogilno Team
2 Sławomir Adamski 1961 Wiktorowo
3 Wojciech Adamski 1977 Gowino Janusze Joggingu
4 JAKUB ADRJAŃCZYK 1988 KUTNO Kutno Biega
5 Vanessa Andryszak 2001 Nowa Wieś Wielka
6 Rafał Andrzejczak 1986 Grudziądz
7 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega
8 Robert Baczewski 1971 Tczew
9 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa 33. BLTr Powidz
10 Katarzyna Banaszkiewicz 1968 Kaczory Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
11 Tomasz Barczak 1971 Bydgoszcz
12 Piotr Barszcz 1993 Ostrowo
13 Joanna Bartkowska 1979 Brzozówka KM UMK Toruń
14 Bogusia Barwikowska 1974 Solec kujawski
15 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
16 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B
17 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia_B
18 Szymon Belzyt 1991 Sztum LKS Zantyr Sztum
19 Paulina Beneturska 1988 Poznań
20 Adam Beneturski 1986 Pakość
21 Roman Berebecki 1951 Rypin KB LECH RYPIN
22 Mateusz Bernaciak 1991 Mogilno Klub Mogilno Team
23 olga białoskórska 1965 Gostyń
24 Krzysztof Białous 1960 Bydgoszcz brak
25 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Renegat Inowrocław
26 Wojciech Bielec 1981 Bydgoszcz
27 Magdalena Biernat 1981 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
28 Patryk Bińczasrki 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
29 Marcin Biniszkiewicz 1978 Tczew
30 Daniel Biskup 1977 Turek KB Maraton Turek
31 WIOLETA BOROWIEC 1985 SZUBIN BBL SZUBIN
32 Józef Brandenburg 1955 Dopiewo SIM DOPIEWO
33 Szymon Broda 1994 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
34 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku
35 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin #slimakibarcin
36 Jarosław Brzozowski 1964 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
37 Adam Brzykcy 1987 Żnin
38 Jacek Brzykcy 1981 Toruń AGB HD Runners
39 Karol Bujak 1973 Janikowo
40 Krzysztof Bukowski 1966 INowrocław Stowarzyszenie krwiodawców'' Fara'' Inowrocław
41 Michał Butowski 1973 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
42 Grzegorz Byrtek 1975 Bydgoszcz
43 Katarzyna Błochowicz 1979 Strzelno Strzelno Biega
44 Edyta Cała 1978 Mogilno Mogilno Team
45 Adam Chudzicki 1987 Luboń Ronin Running
46 Patryk Chyliński 1986 Komorniki
47 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux-Gniezno
48 Agnieszka Ciesielska 1981 Naklo nad Notecia
49 Adrian Ciesielski 2003 Nakło
50 Przemysław Ciesielski 1977 Gdynia Janusze Joggingu
51 Dawid Cyl 1980 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
52 Mariusz Czapliński 1967 Gniezno Altom Gniezno
53 Marek Czarnecki 1975 Chełmno
54 Andrzej Czechorowski 1975 Kazimierz Biskupi Marathon Team Konin
55 Krzysztof Czołgoszewski 1973 Inowrocław
56 Marek CZUK 1953 Toruń
57 HONORATA CZYŻEWSKA 1979 Inowrocław
58 ROBERT CZYŻEWSKI 1975 Inowrocław
59 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Sołtys
60 Damian Degner 1995 PŁOCK Active Runners Płock
61 Emilia Dobruchowska 1966 Inowroclaw
62 Henryk Dobrzyński 1962 Barczewko Kuropatwa Team
63 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz Run Pasja Bydgoszcz
64 Maja Drabik 1992 Łabiszyn Łabiszyn Runners
65 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły
66 Jarosław Dudek 1987 Piechcin PAKOŚĆ BIEGA
67 Krzysztof Dumowski 1966 Łochowice Ból To Ściema
68 Andrzej Durałek 1976 Pruszcz
69 Piotr Dziedzic 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
70 Aleksandra Dzierzkowska 1962 Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
71 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód RehaBalance Team
72 JUSTYNA FALKOWSKA 1982 KOWALEWO POMORSKIE
73 Michał Falkowski 1985 Kowalewo pomorskie #zaliniamety
74 Paweł FERENS 1972 Inowrocław
75 Marcin Fertykowski 1980 Strzelno
76 Marcin Foltyński 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
77 Sławomir Foremski 1968 Torun
78 Marek Frąckowiak 1976 Rogowo
79 Marek Fredyk 1982 Kołodziejewo Mogilno Team
80 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
81 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie
82 Wojciech Gawlik 1981 Bydgoszcz
83 Mateusz Gawroński 1991 Barcin
84 Piotr Gawryszewski 1973 Toruń
85 Artur Gliwka 1980 Inowrocław 1 BLWL
86 Krzysztof Golis 1998 Mogilno
87 Krzesztof Górny 1956 Jankowo Dolne
88 Bartosz Górski 1983 Bydgoszcz Toruń Multisport Team
89 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
90 Piotr Gołębiewski 1975 Bydgoszcz
91 Marlena Gołkowska 1973 Brodnica Brodnica Biega
92 Alicja Graczyk 1989 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
93 Marek Graczykowski 1982 Bydgoszcz
94 Błażej Gregor 1986 Piechcin Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych Poznań
95 Angelika Grobelna 1975 Niemcz Bydgoszcz na Start
96 Grażyna Grylewicz 1981 Mogilno
97 Marcin Grylewicz 1980 Mogilno
98 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo BBL SZUBIN
99 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno
100 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin Pałuki Running Team