Lista startowa - V Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Maciej Adamczyk 1981 Oborniki Sks Oborniki 3800m
2 Malgorzata Adamczyk 1973 Oborniki Sks Oborniki 1900m
3 Piotr Bartkowiak 1972 KOŚCIAN TGV CLUB KOŚCIAN 3800m
4 Aleksandra Bocheńska 2005 Krośnice 1900m
5 Ewelina Braun 1976 Kielczewo 1900m
6 Tomasz Brett 1962 Koło MLUKS Triathlon 3800m
7 Marta Brukwińska 1990 Choryń TGV Club/SOLEUS 1900m
8 Anna Brygier 1979 Kościan 1900m
9 Józef Cejza 1961 Nowy Lubosz 1900m
10 Michał Chmielewski 1982 Poznań 3800m
11 Alicja Chrzanowska 2003 Kościan 1900m
12 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wielkoolski Staś Biega 3800m
13 Łukasz Duda 1983 Wrocław Dream Dudi Team 1900m
14 Andrzej Dworczak 1978 Psarskie 3800m
15 Wojciech Feledziak 1982 Gostyń 1900m
16 Cyprian Forc 1986 Pleszew 3800m
17 Henryk Gągola 1951 Rosnówko KS AZS AWF POZNAŃ 1900m
18 Maria Gajb 2008 Poznań KS AZS AWF POZNAŃ 1900m
19 Robert Giers 1979 Nowy Lubosz Kościan Team 1900m
20 Radosław Gluza 1991 Opalenica #SZTAFLONY / PKS CEBULA 1900m
21 Krzysztof Graniczny 1970 Wrocław 3800m
22 Maciej Grząślewicz 1988 Kościan 1900m
23 Tomasz Grzelczak 1985 Leszno amator - niezrzeszony 1900m
24 Bartosz Grzybek 1996 Poznań CityZen Poznań 1900m
25 Łukasz Habernik 1985 Czempiń Helios Czempiń Team 1900m
26 Bartek Jaczun 1974 Komorniki Zgrupka Team 3800m
27 Monika Jadczak 2001 Krotoszyn 1900m
28 Artur Jaworski 1988 Poznań 3800m
29 Łukasz Jędraś 1983 Warszawa 1900m
30 Kirill Kabalyk 1989 Lodz Politechnika Lodzka 3800m
31 Krzysztof Klimaszyk 1991 Kościan 1900m
32 Mateusz Konieczniak 2008 Rosnówko KS AZS AWF POZNAŃ 1900m
33 Marek Konieczniak 1972 Rosnówko Sin Corte Dogo Canario 1900m
34 Joanna Konieczniak 1974 Rosnówko Sin Corte Dogo Canario 1900m
35 Robert Korasiak 1996 Poznań 1900m
36 Oliwia Kordalska 2008 Poznań Sp14 1900m
37 Adam Kościański 1980 Kościan TGV Club/SOLEUS 3800m
38 Zofia Kotlińska 2008 Poznań KS UAM TRIATHLON POZNAŃ 1900m
39 Sławomir Krzysztofik 1970 Krzywiń - 1900m
40 Michał Kuźniarek 1973 Szczytniki Mocni w Gębie 3800m
41 Krzysztof Kwiatkowski 1978 Tarnowo Podgórne Zgrupka Team 3800m
42 Adam Liberacki 1976 Poznań 1900m
43 Marek Licznierski 1984 Plewiska Zone 3 Team 3800m
44 Michał Majchrzak 1985 Nowy Lubosz TGV Club/SOLEUS 3800m
45 Jan Majchrzak 1993 Kościan 1900m
46 Katarzyna Mantyk 1982 Oborniki Sks Oborniki 1900m
47 Bartosz Michałowski 1980 Kościan TGV Club / SOLEUS 3800m
48 Hubert Mikołajczak 1995 Kościan SZYMANOWSKI TEAM 1900m
49 Tomasz Naglik 1968 Stare Oborzyska Kościańskie Towarzystwo Pływackie 3800m
50 Jonasz Napiecek 2002 Osieczna Astromal 1900m
51 Samuel Napiecek 2007 Osieczna Astromal 1900m
52 Marcin Nawrot 1988 Kobylniki Kościańskie Towarzystwo Pływackie 1900m
53 Jacek Nogaj 1969 Lusowo 3800m
54 Paweł Nowak 1977 Opole Polskie Stowarzyszenie Trenerów Zdrowia 1900m
55 Hubert Piotrowicz 1979 Czempin Czempin 3800m
56 Filip Piotrowski 1977 Poznań Masters Warta Poznań 1900m
57 Iwona Popiel 1974 Kościan 1900m
58 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki KS AZS AWF POZNAŃ 1900m
59 Izabela Rybacka 1979 Szczytniki Mama_Debiutuje 1900m
60 JOANNA SIELCZAK-KUŚ 1968 KIEŁCZÓW 1900m
61 Paweł Skórzewski 1981 Kościan Kościańskie Towarzystwo Pływackie 1900m
62 Paweł Skrzypczak 1984 Śrem Tata emeryt 1900m
63 Piotr Sobczyk 1985 Wrocław 3800m
64 Waldemar Stachowiak 1978 Piaski 3800m
65 Monika Stefaniak 1976 Poznań Arena Ruchu 1900m
66 Magdalena Szerszeńska 1985 Poznań 3800m
67 Wieslaw Szmyt 1962 Kościan Szkółka Wodna 1900m
68 Marek Szydlowski 1981 Poznan Cbn/biegi wlkp 3800m
69 Agnieszka Szymańska 1981 Oborniki SKS Obornkki 1900m
70 Mikolaj Tomaszewski 1983 Kościan DMTrade Mikołaj Tomaszewski 3800m
71 MAGDALENA Tycner 1981 NOWY DĘBIEC 1900m
72 Robert Walenciak 1972 Kościan 1900m
73 Michalina Wardęga 1991 Osieczna Zgrupka Team 3800m
74 Mariusz Wesołowski 1981 Kościan Kościańskie Towarzystwo Pływackie 1900m
75 JAKUB Wesołowski 2003 Kościan Kościańskie Towarzystwo Pływackie 1900m
76 Rafał Wiatrowski 1975 Krzywiń EUROROWER.PL 1900m
77 Maciej Wożniak 1981 Poznań 3800m
78 Zbigniew Łukaszewicz 1955 Oleśnica 1900m