Lista startowa: WTF – WIĄZOWNA TRAIL & FUN - 5 km

Lp. Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Marek Banaszek 1964 Ząbki
2 Emil Bednarczyk 1986 Warszawa
3 Jacek Bodalski 1972 Warszawa Warsaw run club
4 Paweł Boratyński 1983 Józefosław Pluton Alpha
5 Olga Borkowska 1987 Warszawa
6 Aleksandra Bożek 1986 Warszawa Team ZabieganeDni
7 Marta Buler 1983 Warszawa Sąsiadki
8 Paweł Chrzanowski 1984 Warszawa
9 Paweł Chylak 1983 Piaseczno
10 Marcin Cichorzewski 1978 WIĄZOWNA Team ZabieganeDni
11 Katarzyna Deresz 1975 Warszawa
12 Bartłomiej Drach 1986 Otwock biegacz nowosolna
13 Ewa Dziedzic 1970 Dziechciniec
14 Krzysztof Godlewski 1980 Warszawa
15 Anna Górecka 1974 Warszawa
16 Marek Grabski 1980 Warszawa Green Goblins
17 Renata Grzechnik 1974 Mińsk Mazowiecki samotna
18 Elżbieta Głowacka 1955 Warszawa Team ZabieganeDni
19 Andrzej Jagielski 1963 Chotomów
20 Rafał Jakubowski 1985 Warszawa
21 Marzena Jankowska 1973 Józefów
22 Marcin Jarosz 1988 Warszawa
23 Remigiusz Jaworowski 2003 Halinów
24 Joanna Jaworska 1982 Warszawa
25 Dominika Kalinowska 1991 KARCZEW Akademia Sportu Otwock
26 Monika Karpińska-Gromek 1977 Warszawa Lemiesz Team
27 Natalia Kielak 1988 Warszawa Team ZabieganeDni
28 Dariusz Korzeniowski 1977 Warszawa Accelerating Poland
29 Mariola Kosim 1990 Warszawa Team Zabiegane Dni
30 Katarzyna Kowalewska 1974 Warszawa
31 KINGA KOWALSKA 1978 WARSZAWA 12tri.pl
32 TOMASZ KOWALSKI 1980 WARSZAWA 12tri.pl
33 Małgorzata Kozłowska 1978 Płock HDK Legion Oddział przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Gliniance
34 Anna Kołacz 1980 Warszawa
35 HUBERT KOŁACZEK 1995 Wieluń Akademia Wojsk Lądowych
36 Agata Krupa 1982 Otwock
37 Wiola Krupińska 1993 warszawa
38 Edyta Krzewska 1977 Dębe Wielkie RACEFIGHTER GOSiR Dębe Wielkie
39 Marta Kubaś 1976 SKÓRZEC (SIEDLECKI) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
40 Arkadiusz Kubaś 1980 SKÓRZEC (SIEDLECKI) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
41 Karolina Kukielska 1981 Warszawa
42 Piotr Kunka 1983 Jakubów Team ZabieganeDni
43 Anna LELEŃ 1974 WIĄZOWNA 12tri.pl / Team ZabieganeDni
44 Bartłomiej Lewiński 1978 Warszawa Team ZabieganeDni
45 Dariusz Litwiński 1977 Warszawa
46 Agnieszka Madejska 1979 Wiązowna SmartDigo Team
47 Przemysław Madejski 1979 Wiązowna SmartDigo Team
48 Jan Majchrzak 1984 Warszawa
49 Jerzy Majchrzak 1982 Warszawa
50 Marcin Maksymowicz 1978 Góraszka Team ZabieganeDni
51 Agnieszka Matusik 1978 Ząbki
52 Przemysław Mazan 1975 Warszawa Vege Runners
53 Paweł Mazurkiewicz 1983 Warszawa Team ZabieganeDni
54 Renata Miąsko 1966 Warszawa 12tri.pl
55 Roman Mikoś 1966 Otwock
56 Teresa Mikoś 1963 Otwock
57 Mikołaj Milewski 2003 Stare Babice
58 Mariusz Milewski 1975 Stare Babice
59 Janusz Miller 1984 Mińsk Mazowiecki
60 Katarzyna Muranty 1992 Warszawa
61 Kasia Nowakowska 1984 Ząbki
62 Beata Nowakowska 1977 Hipolitów Race Fighter GOSiR Dębe Wielkie
63 Cezary Nowicki 1986 Konstancin - Jeziorna Biegnący z Dzikami
64 Marcin Nurzyński 1976 Warszawa Team ZabieganeDni/GrzybkiTeam
65 Aleksander Ostasiuk 1990 PIASECZNO Małże z Bordeaux
66 Paulina Rękawek 1986 Lipowo Akademia Sportu Otwock
67 Elżbieta Różańska 1978 Wiazowna Półmaraton Wiązowski
68 Beata Różycka 1963 Warszawa TeamZabieganeDni
69 Mateusz Rutkowski 1991 Warszawa
70 Zbigniew Sierecki 1977 Żelechów Team ZabieganeDni / Wolf Team
71 Hubert Sierzycki 1988 Warszawa
72 Katarzyna Siestrzykowska 1993 Warszawa
73 Kinga Smolak 1987 Pęclin
74 Katarzyna Stachurska 1985 Warszawa Run%Fun
75 Dominika Stańczak 1979 Warszawa Stańczak Skład
76 Krzysztof Starko 1986 Warszawa Osir Wawer
77 Aleksander Sutyła 1973 Warszawa #TeamZabieganeDni
78 Ewa Szajkowska 1973 WARSZAWA
79 Agnieszka Szymczak 1982 Warszawa
80 Ewa Tabencka 1977 Otwock
81 Tomasz Wilk 1984 Wiązowna PGB sportowa paczka
82 Sylwia Woźniak 1988 Ząbki
83 Michał Woźniak 1979 Ząbki
84 Piotr Zagubieniak 1983 Warszawa
85 Jola Zawiślak 1970 Warszawa
86 Bartosz Zdanowski 1989 Kotuń
87 Karolina Zielińska 1993 Warszawa
88 Karolina Żolkowska 1984 Marki Run % Fun
89 Marcin Żołek 2003 Józefów Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie
90 Paweł Żywno 1980 Warszawa TeamZabieganeDni