Lista startowa: WTF – WIĄZOWNA TRAIL & FUN - 10 km

Lp. Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Krzysztof Aniołkowski 1983 Warszawa Grupa Biegowa Um W-wa
2 Sylwia Babicka 1979 Warszawa
3 Mariola Bakalarska 1968 Warszawa BW RUNNING TEAM
4 Konrad Bartoszek 1983 Warszawa New Balance Run Club Warszawa
5 Rafał Belkiewicz 1980 Warszawa Kabaty Ultra
6 Karolina Besowska 1983 Warszawa
7 Adrianna Białowąs 1994 Konstancin-Jeziorna
8 Aleksander Biegański 1976 Warszawa
9 Bartosz Bilkiewicz 1982 Warszawa
10 Joanna Blicharska 1976 Warszawa 502 628 423
11 Michał Bocian 1981 Wiązowna
12 Agata Boguszewska 1993 Otwock
13 Łukasz Buzak 1986 Konstancin-Jeziorna
14 Diana Chilimoniuk 2003 Warszawa UKS Falenica
15 Paweł Chilimoniuk 1974 Warszawa Falenica
16 Paweł Chmarzyński 1989 Warszawa ŚlęzakTeam
17 Mateusz Chmielewski 1989 Otwock Hardcorowe Wychylylybymy
18 Michał Chodniewicz 1982 Warszawa
19 Marta Chojnowska 1986 Sulejówek
20 Olga Chrzanowska 1985 Warszawa TZD
21 Jolanta Cymborska 1981 Warszawa Warsaw run club
22 Piotr Daniszewski 1975 Reguły
23 Paweł Dobrzański 1979 Warszawa Posmakuj Run Team
24 Robert Dorosz 1975 Lipowo Team ZabieganeDni
25 Wioletta Dyderska 1979 Warszawa
26 Michał Dyżewski 1974 Warszawa Rembertów Team
27 Marcin Dzideczek 1980 Warszawa Team ZabieganeDni
28 Dorota Fronczak 1980 Józefów
29 Małgorzata Giaro 1976 Warszawa
30 Mariusz Gontarczyk 1982 Otwock Biegg
31 Piotr Górski 1977 Otwock Hard box otwock
32 Marcin Gołębiewski 1980 Warszawa
33 Marcin Grądzik 1990 Długosiodło
34 Robert Gredke 1972 Anielin Team ZabieganeDni
35 Tomasz Gula 1985 Warszawa GBY
36 Dariusz GUZOWSKI 1967 Płock HDK Legion Oddział przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Gliniance
37 Anna Głodek 1978 Góra Kalwaria Medicover Runners
38 Karol Herszfeld 1987 Warszawa Swińskie Cyce
39 Robert Jachymek 1977 Warszawa Team ZabieganeDni
40 Aleksandra Jakimiuk 1996 Warszawa Team ZabieganeDni
41 Michał Janiszewski 1983 Kobyłka Zabiegany Wołomin
42 Karina Jezierska 1979 Warszawa 12tri.pl / Team ZabieganeDni
43 Robert Józwik 1976 WARSZAWA HARX Team
44 Adam Kaczmarczyk 1974 Warszawa
45 Maciej Kamiński 1983 Otwock Obstacle Center Team
46 Aneta Karpiuk 1982 Warszawa
47 Marcin Kawałowski 1980 Warszawa
48 Corinne Klajda 1969 Warszawa
49 Lidia Kobus-Dunaj 1985 Ząbki Medicover Runners
50 Małgorzata Kocielińska-Kłos 1982 Wiązowna
51 Joanna Konkowska 1967 Warszawa TZD
52 Arkadiusz Kopik 1986 Łaskarzew
53 Klaudia Kossakowska 1975 Warszawa
54 Marlena Kostecka 1980 Warszawa Rembertów Team
55 Monika Kot 1972 Warszawa
56 Kasia Kowalska 1974 Warszawa Team ZabieganeDni
57 Jacek Kozłowski 1977 Płock HDK Legion Oddział przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Gliniance
58 Anastasia Kravchuk 1995 Warszawa Obstacle Center Team
59 Anna Kuc 1973 Warszawa Bractwo Biegowe BGK
60 Dominika Kujawska 1984 Warszawa
61 Dominika Kur 1989 Borowina Team ZabieganeDni
62 Dennis Kurashvili 1988 Kutaisi Memento Mori
63 Małgorzata Kwiatkowska 1978 Warszawa
64 Aleksandra Kłosowska-Junko 1980 Warszawa Rembertów Team
65 Marcin Lasocki 1979 WARSZAWA 12tri.pl / Team ZabieganeDni
66 Maciej Lech 1985 Warszawa in4mates
67 Krzysztof LELEŃ 1973 WIĄZOWNA 12tri.pl / Team ZabieganeDni
68 Barbara Leśniczak 1975 Zielonka
69 Katarzyna Maćkowska 1982 Warszawa
70 Radosław Maćkowski 1979 Warszawa
71 Aleksandra Mądzik 1981 Reguły
72 Julian Majchrzak 1988 Warszawa Team ZabieganeDni
73 Paulina Majszczyk 1989 Otwock Hardcorowe Wychylylybymy
74 Tomasz Malesa 1989 Pęclin
75 Robert Marasek 1966 Warszawa
76 Konrad Matyjasiak 1974 Warszawa #TeamZabieganeDni
77 Michał Mazurek 1973 Wola Karczewska Wola biega
78 Grzegorz Mazurkiewicz 1982 Otwock
79 Marcin Mendyka 1978 Warszawa ARP_RT
80 Wojciech Miąsko 1966 Warszawa 12tri.pl
81 Paulina Michalaj 1988 Otwock Hard box otwock
82 Edyta Michalska 1979 Józefosław
83 Paweł Mielczarek 1981 Marki
84 Anna Misiak 1988 Warszawa Team ZabieganeDni
85 Katarzyna Mruczyńska-Pietruczanis 1976 Węgrów Devi Himal Team / Aktywni Węgrów
86 Michał Mulak 1978 Warszawa #TeamZabieganeDni
87 Paweł Nerek 1988 Warszawa Fitbodies
88 Katarzyna Nowaczyńska 1976 Warszawa Team ZabieganeDni
89 Marcin Nowomiejski 1978 Mińsk mazowiecki PROGRES
90 Adam Obłudka 1978 Ząbki BeerSpirit
91 Janusz Ochab 1971 Warszawa
92 Piotr Olesiewicz 1992 Józefosław Team ZabieganeDni
93 Kasia Oleszczak 1983 Warszawa Rembertów Team
94 Arkadiusz Olkowicz 1990 Warszawa Warsaw Masters Team
95 Olga Ostrowska 1996 Warszawa Team ZabieganeDni
96 Romuald Paprzycki 1967 Warszawa
97 Agnieszka Partyka 1972 Warszawa Team ZabieganeDni
98 Dorota Pavillet 1975 Warszawa
99 Ewa Pazuła 1988 Wyszków KB Wyszków
100 Magdalena Piątek 1984 Warszawa Team ZabieganeDni