Lista startowa - Wielkopolska Ofensywa Rowerowa

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Miejsce startu rajdu
1 Witold Aleksandrzak 1965 Pudliszki Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
2 Stefan Jacek Andrzejewski 1952 Łęka Mała Gmina Poniec
3 Helena Bartlewska 1956 Piaski Gmina Piaski
4 Mieczysław Bartlewski 1955 Piaski Gmina Piaski
5 Anastasiia Bondarenko 1994 Gostyń Gmina Gostyń
6 Artur Borowczyk 1997 Gostyń Gmina Gostyń
7 Krzysztof Brylczak 1991 Stary Gostyń Gmina Gostyń
8 Mikołaj Burdajewicz 2000 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
9 Wanda Burkiewicz 1945 Pudliszki Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
10 Monika Busz 1975 Gostyń Gmina Piaski
11 Monika Busz 1975 Gostyń Gmina Piaski
12 Monika Chałupniczak 1992 Borek Wielkopolski Gmina Gostyń
13 Tomasz Cholewa 2002 Bodzewko Drugie - Gmina Piaski
14 Małgorzata Chuda 1982 Piaski Gmina Gostyń
15 Marcelina Chuda 2019 Gostyń Gmina Gostyń
16 Karolina Chuda 1990 Gostyń Gmina Gostyń
17 Tomasz Chudy 1979 Piaski Gmina Piaski
18 Arkadiusz Chudy 1973 Gostyń Gmina Gostyń
19 Bartek Chudy 2007 Piaski Gmina Gostyń
20 Olek Chudy 2011 Piaski Gmina Gostyń
21 Tomasz Chudy 1982 Piaski Gmina Gostyń
22 Maciej Chudy 1989 Gostyń Gmina Gostyń
23 Urszula Czerwińska 1952 Tarchalin Gmina Poniec
24 Zenon Dąbrowski 1956 Pudliszki Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
25 Anna Dubowik 1980 Gostyń Gmina Gostyń
26 Marcelina Dubowik 2008 Gostyń Gmina Gostyń
27 Wojciech Duda 1987 Piaski Gmina Piaski
28 Bartosz Duda 2018 Piaski Gmina Piaski
29 Agnieszka Dudkkowiak 1980 Gostyń Gmina Piaski
30 Agnieszka Dudkkowiak 2010 Gostyń Gmina Piaski
31 Agnieszka Dudkowiak 1980 Gostyń Gmina Piaski
32 Wojciech Dudkowiak 1980 Gostyn Gmina Piaski
33 Weronika Dudkowiak 2010 Gostyń Gmina Piaski
34 Wojciech Dudkowik 1980 Gostyn Gmina Piaski
35 Adrian Dziubałka 1984 Kunowo Gmina Gostyń
36 Piotr Figielek 1972 Piaski Gmina Piaski
37 paulina Figielek 1975 Piaski Gmina Piaski
38 Radek Frydryszak 1972 Gostyń Gostyński Klub Rowerowy Gmina Piaski
39 Mateusz Gano 2003 Piaski Gmina Piaski
40 Mateusz Gano 2003 Piaski Gmina Piaski
41 Mateusz Gano 2003 Piaski Gmina Piaski
42 Tomasz Gardzielewski 1985 Piaski Gmina Piaski
43 Maciej Gaszek 1970 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
44 Wioleta Gała 1992 Krobia Gmina Gostyń
45 Aleksander Gałuszkiewicz 1951 Pudliszki Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
46 Katarzyna Gendera 1979 Gostyń DAGBUD TEAM GOSTYŃ Gmina Piaski
47 Dariusz Gendera 1969 Gostyń DAGBUD TEAM GOSTYŃ Gmina Piaski
48 Tymon Gendera 2011 Gostyń DAGBUD TEAM GOSTYŃ Gmina Piaski
49 Martyn Gendera 2009 Gostyń DAGBUD TEAM GOSTYŃ Gmina Piaski
50 Jan Grodzki 1952 Dzięczyna Gmina Poniec
51 Teresa Grotych 1955 Krobia Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
52 Robert Grupa 1966 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
53 Kaja Gubańska 2013 Poniec Gmina Poniec
54 Krzysztof Głowacz 1971 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
55 Joanna Handke 1976 Gostyń Gmina Gostyń
56 Maciej Handke 1972 Gostyń Gmina Gostyń
57 Mikołaj Handke 2004 Gostyń Gmina Gostyń
58 Aleksandra Haremska 1956 Krobia Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
59 Włodzimierz Haremski 1955 Krobia Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
60 Krzysztof Hofmann 1960 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Krobia
61 Piotr Hofmann 1991 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
62 Maria Hoszowska 2000 Gostyń Gmina Piaski
63 Maria Hoszowska 2010 Gostyń Gmina Piaski
64 Alicja Jagodzińska 1976 Gostyń Gmina Gostyń
65 Aleksander Jagodziński 1976 Gostyń Gmina Gostyń
66 Edmund Jakubczak 1952 Poniec Gmina Poniec
67 Marian Jakubowski 1938 Poniec Gmina Poniec
68 Krzysztof Jakuszek 1975 Piaski Gmina Piaski
69 Paweł Jakuszek 1979 Piaski CEGIELNIA Piaski Gmina Piaski
70 Zosia Jakuszkowiak 2006 Piaski Gmina Piaski
71 Dawid Jakuszkowiak 2009 Piaski Gmina Piaski
72 Marzena Jakuszkowiak 1978 Piaski Gmina Piaski
73 Maciej Jakuszkowiak 1977 Piaski Gmina Piaski
74 Anderzej Jankowiak 1955 Piaski Gmina Piaski
75 Lukasz Jankowiak 1982 Rawicz Gmina Gostyń
76 Lukasz Jankowiak 1982 Rawicz Gmina Gostyń
77 Stanisław Janowski 1946 Pudliszki Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
78 Jarosław Janowski 1970 Pudliszki Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
79 Lena Jaskierska 2010 Gostyń Gmina Gostyń
80 Michał Jaskierski 1975 Gostyń Gmina Gostyń
81 Ireneusz Jędryczka 1965 Piaski Gmina Piaski
82 Ewa Jeniec 1980 Gostyń Gmina Piaski
83 Rafał Jeniec 1973 Gostyń Gmina Piaski
84 Janusz Jeske 1956 osieczna Gmina Poniec
85 Łucja Jurkowska 1957 Krobia Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
86 Adam Kajczyk 1960 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
87 Zofia Karolczak 2013 Gostyń Gmina Piaski
88 Katarzyna Karolczak 1986 Gostyń Gmina Piaski
89 Katarzyna Karolczak 1986 Gostyń Gmina Piaski
90 Adam Karolczak 1985 Gostyń Gmina Piaski
91 Maria Kaźmierczak 1963 Borek Wielkopolski Gmina Borek
92 Rafał Kaźmierczak 1969 Gostyń Gmina Piaski
93 JOANNA KLUPŚ 1959 Piaski Gmina Piaski
94 Walerian Klupś 1957 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
95 Bożena Koncewicz 1967 Wziąchów Gmina Pogorzela
96 Henryk Koncewicz 1965 Wziąchów Gmina Pogorzela
97 Tomasz Konieczny 1988 Gostyń Gmina Piaski
98 Krystyna Kordus 1968 Gostyń TR Piaski Gmina Piaski
99 Sandra Kosowicz 2010 Gostyń Gmina Gostyń
100 Przemysław Kosowicz 1976 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
101 Jakub Kosowicz 2002 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
102 Kacper Kosowicz 2005 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
103 Iwona Kosowicz 1979 Gostyń Gmina Gostyń
104 Laura Kosowicz 2000 Gostyń Gmina Gostyń
105 Aldona Kostrzewska 1980 Gostyń Gmina Gostyń
106 Kinga Krówka 2006 Gostyń - Gmina Gostyń
107 Grzegorz Krysicki 1960 Gostyń Gmina Gostyń
108 Jakub Kubiak 1989 Piaski Gmina Piaski
109 Jakub Kubiak 1989 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
110 Regina Lammel 1958 Piaski Gmina Piaski
111 Zuzanna Lammel-Duda 1987 Piaski Gmina Piaski
112 Paweł Leciej 1965 Gostyń Gmina Gostyń
113 Lucyna Lisiecka 1970 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
114 Szymon Machowiak 2009 Piaski Gmina Piaski
115 Andrzej Machowiak 1969 Pudliszki Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
116 Marcin Machowiak 1981 Piaski TR Piaski Gmina Piaski
117 Agnieszka Machowiak 1983 Piaski TR Piaski Gmina Piaski
118 Mateusz Maćkowiak 1991 Poniec Gmina Poniec
119 Andrzej Maćkowiak 1973 Gostyń Gmina Piaski
120 Kazimierz Madej 1953 Piaski Piaski Biegają / TRPiaski Gmina Piaski
121 Jan Majchrzak 2013 Gostyń Gmina Piaski
122 Aleksandra Majchrzak 2014 Gostyń Gmina Piaski
123 Patryk Majewski 1986 Gostyń Gmina Gostyń
124 Maciej Malczyk 1982 Śmiłowo Gmina Poniec
125 Henryk Malesiński 1947 Dzięczyna 8/1 Gmina Poniec
126 Jakub Maleszka 2001 Piaski Gmina Piaski
127 Sylwia Maleszka 1973 Piaski Gmina Piaski
128 Hanna Marciniak 1961 Gostyn Gmina Gostyń
129 Hanna Marciniak 1961 Gostyń Gmina Gostyń
130 Sranislaw Marciniak 1960 GOSTYŃ Gmina Gostyń
131 Stanisław Matuszak 1947 Piaski TR Piaski Gmina Piaski
132 Anna Matuszak-Zboralska 1984 Piaski TR Piaski Gmina Piaski
133 Magdalena Małecka 2006 Piaski Gmina Piaski
134 Andrzej Małecki 1955 Gostyń Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
135 Martin Małecki 2005 Piaski Gmina Piaski
136 Arkadiusz Małecki 2010 Piaski Gmina Piaski
137 mieczysław Mikołajczak 1964 Kościan Gmina Kościan
138 mieczysław Mikołajczak 1964 Kościan Gmina Kościan
139 Maria Mikołajczak 1968 Kościan Gmina Kościan
140 Martyna Mikołajczak 1997 Gostyń Gmina Piaski
141 Sławomir Mikołajczak 1970 Gostyń Gmina Piaski
142 Zosia Mikołajczak 2015 Gostyń Gmina Piaski
143 Piotr Mikołajczyk 1955 Pawłowice Gmina Poniec
144 Lucyna Musielak 1951 Krzemieniewo Gmina Poniec
145 Jerzy Musielak 1956 Krzemieniewo Gmina Poniec
146 Dariusz Naskręt 1984 Piaski TR Piaski Gmina Piaski
147 Maria Naskręt 1962 Piaski TR PIASKI Gmina Piaski
148 Grzegorz Naskręt 1956 Piaski TR Piaski Gmina Piaski
149 Agnieszka Nawrocka 1977 Borek Wielkopolski Gmina Borek
150 Robert Nawrocki 1971 Borek Wielkopolski Gmina Borek
151 Andrzej Neumann 1957 Krobia Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
152 Dominika Nowacka 1995 Pogorzela Gmina Pogorzela
153 Rafał Nowacki 1990 Pogorzela Gmina Pogorzela
154 Mateusz Nowak 2006 Gostyń - Gmina Gostyń
155 Ewa Nowak 1980 Krobia Gmina Krobia
156 Marcin NOWAK 1982 Krobia Gmina Krobia
157 Michał Nowak 2018 Krobia Gmina Krobia
158 Sylwia Nowak 1982 Gostyń Gmina Gostyń
159 Waldemar Nowak 1973 Gostyń Gmina Gostyń
160 Wiktor Nowak 2009 Gostyń Gmina Gostyń
161 Julia Nowak 2005 Gostyń Gmina Gostyń
162 Ewelina Obecna 1989 Wziąchów Gmina Pogorzela
163 Julia Obecna 2017 Wziąchów Gmina Pogorzela
164 Kalikst Obecny 1987 Wziąchów Gmina Pogorzela
165 Karolina Olejniczak 1988 Piaski Gmina Piaski
166 Filip Olejniczak 2013 Piaski Gmina Piaski
167 Janina Osiecka 1944 Bojanowo Gmina Poniec
168 Paulina Ostojska 1992 Piaski Gmina Piaski
169 Teresa Ostojska 1960 Piaski Gmina Piaski
170 Slawomir Paczynski 1991 Piaski Gmina Piaski
171 Mieczysław Pawlak 1953 Piaski Gmina Piaski
172 Małgorzata Pawlak 1959 Piaski Gmina Piaski
173 Mirosława Paździerska 1965 Borek Wielkopolski Gmina Borek
174 Mirosława Paździerska 1965 Borek Wielkopolski Gmina Borek
175 Bożena Pazoła 1952 Krobia Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
176 Tomasz Piecuch 1981 Piaski Gmina Piaski
177 Zbigniew Pietras 1976 Chwałkowo Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
178 Lidia Pietras 1979 Chwałkowo Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
179 Robert Poszywała 1980 Piaski Gmina Piaski
180 Jacek Przybylak 1976 Borek Wielkopolski Gmina Borek
181 Mieczysław Przybył 1932 Krobia Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
182 Wojciech Ptak 1951 Zduny Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
183 Mateusz Pytel 1987 Gostyń NETBOX Gmina Gostyń
184 Paulina Rogowicz 1995 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
185 Szymon Rogowicz 1992 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
186 Tadeusz Ropaszewski 1960 Czachorowo Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
187 Sylwia Roszak 1976 Gostyń Gmina Gostyń
188 Anna Roszak 2004 Gostyń Gmina Gostyń
189 Irena Rufael 1964 Pudliszki Stowarzyszenie Na Szlaku Gmina Krobia
190 Bartłomiej Ruta 1985 Gostyń Gostyński Klub Rowerowy Gmina Gostyń
191 Mikołaj Rychlik 2004 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń
192 Alicja Sadowczyk 1962 Tarchalin Gmina Poniec
193 Agnieszka Siama 1983 Gostyń Gmina Gostyń
194 Piotr Siama 1980 Gostyń Gmina Gostyń
195 Maria Sikora 1974 Gostyń Gmina Piaski
196 Zbigniew Sikora 1971 Gostyń Gmina Piaski
197 Marcin Sikora 2006 Gostyń Gmina Piaski
198 Piotr Sikora 2008 Gostyń Gmina Piaski
199 Mikołaj Skrzypczak 1984 Miechcin Gmina Poniec
200 Mariusz Sobecki 1971 Gostyń www.gaso-gostyn.pl Gmina Gostyń