Lista startowa - IV Wartka Piątka i IV Wartka Dyszka

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Dagmara Bąk 1997 Szamotuły 5km
2 Krzysztof Bąk 1971 Wronki 5km
3 Aleks Bartkowiak 1996 Wągrowiec 10km
4 Elżbieta Bednarek 1969 Obrzycko Forest Runners 10km
5 Zbigniew Bombała 1972 Wronki Wroniecki Klub Biegacza 10km
6 Tomasz Bosiacki 1981 Szamotuły 10km
7 Roman Budych 1982 Wronki Wroniecki Klub Biegacza 10km
8 Katarzyna Burdajewicz 1987 Obrzycko 5km
9 Arleta Błoch 1972 Wronki Wroniecki Klub Biegacza 5km
10 Jakub Chudzicki 1989 Rosko 10km
11 Beata Deckert 1983 Kowanowko ----' 10km
12 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica Hernik Team 5km
13 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę 10km
14 Dariusz Dybizbanski 1967 Szamotuy 5km
15 Łukasz Feliksiak 1982 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny 5km
16 Joanna Fenton 1978 Chrzypsko Wielkie 10km
17 Dawid Figiel 1988 Ostroróg Wroniecki Klub Biegacza 5km
18 Zbigniew Garstka 1977 Wronki 10km
19 Viktor Gałęcki 1999 Poznań Viktor goni Anitę 10km
20 Anna Gierszewska 1981 Szamotuły KB Szamotuly 10km
21 Krzysztof Góra 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza 10km
22 Krzysztof Gorynia 1974 Poznań Amator 10km
23 Dariusz Górzny 1969 Chomecice 5km
24 Mateusz Gromadziński 1989 Obrzycko 10km
25 Marcin Grzemski 1989 Wronki Wroniecki Klub Biegacza 5km
26 Adrian Gumny 1992 Wronki Cross Wronki 10km
27 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. 10km
28 Arkadiusz Hahn 2000 Lubasz 5km
29 Mariusz Hoffmann 1968 Wronki Wroniecki Klub Biegacza 10km
30 Małgorzata Hoffmann 1970 Wronki 5km
31 Krystian Jach 1984 Wronki Kenijczycy Wronki 5km
32 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek Rozbiegany Lwówek 10km
33 Jan Kalinowski 1999 Wronki WRONKI 10km
34 Sławomir Kasprzak 1982 Wronki 5km
35 Natalia Kijek 1987 Szamotuły KB Szamotuly 5km
36 Karolina Konieczna 2000 Szamotuły 5km
37 Krzysztof Konieczny 1970 Szamotuły Amator 10km
38 Paweł Kostrzyński 1987 Plewiska Amigos 10km
39 Łukasz Kot 1982 Obrzycko 10km
40 Roma Kowalska 1983 Bytkowo #OwocBiega Team 5km
41 Michał Kowalski 1991 Wronki 10km
42 Nina Kowzan 1990 Szamotuły 5km
43 Ewa Kramer-Dwóżnik 1968 Wronki 5km
44 Jadzia Król 1991 Wronki 5km
45 Daniel Kruszona 1982 Obrzycko AK 10km
46 Marcin Kubiak 1990 Wronki 10km
47 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz 10km
48 Mateusz Kuczyński 1994 Szamotuły KB Szamotuły 5km
49 Wojciech Kulik 1987 Obrzycko Fajny Kolektyw 10km
50 Marlena Kurasz 1991 Wronki 5km
51 Magda Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły 10km
52 Violetta Michalak 1974 Wronki 10km
53 Mateusz Michalak 1981 Szamotuły Matmich Running Team 10km
54 Natalia Mikołajczak 1986 Obrzycko 5km
55 Mateusz Młynarczyk 1997 Wronki 10km
56 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki 5km
57 Błażej Niewiada 1991 Mutowo 5km
58 Marcin Nowacki 1982 Obrzycko 10km
59 Piotr Nowak 1983 Obrzycko 5km
60 Jolanta Nowak 1981 Obrzycko 5km
61 Sebastian Nowak 1990 Rosko 10km
62 Justyna Nowicka 1989 Ostroróg 5km
63 Agnieszka Nowicka 1987 Oborniki 5km
64 Mariusz Odwrot 1983 Obrzycko 10km
65 Adrianna Pawlaczyk 1998 Szamotuły 10km
66 Tobiasz Perz 1992 Wronki WRONKI 10km
67 Dorian Perz 1996 Wronki 10km
68 Arkadiusz Pohl 1976 Rokietnica ŁANIE I BYKI ;) 10km
69 Anna Pomianowska 1980 wtonki 5km
70 Mikołaj Pupiec 1997 Wronki 10km
71 Martyna Rakowska 1995 Szamotuły 5km
72 Adam Ratajczak 1973 Lubasz 10km
73 Mateusz Rodewald 1993 Wronki 5km
74 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno 10km
75 Zbigniew Rosada 1977 Szamotuły 5km
76 Kinga Roszyk 1987 Szamotuły 5km
77 Magda Rusin 1978 Wronki KOBIETY RAKIETY 5km
78 Izabela Rutkowska 1978 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ 10km
79 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa 5km
80 Maria Rybarczyk 1980 Wronki 5km
81 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10km
82 Marcin Skarupski 1974 Obrzycko 5km
83 Mariusz Smydra 1986 Jaryszewo 10km
84 Patrycjusz Soczka 1984 Połajewo Poła Poła Run&Bike Team 10km
85 Maciej Soloch 1991 Wronki @wronieckibiegacz WKB 10km
86 Jacek Spychała 1980 Rokietnica 5km
87 Monika Spychała 1999 Wronki 10km
88 Alicja Spychała 1961 Wronki 5km
89 Marek Spychała 1988 Obrzycko 10km
90 Stanisław Spychała 1954 Wronki Wroniecki Klub Biegacza 10km
91 Łukasz STACHOWIAK 1988 Piła #zaliniametyteam 10km
92 Sławomir Starosta 1973 Ostroróg Aktywnie w Pniewach 10km
93 Hubert Starosta 1997 Obrzycko Cross Wronki 10km
94 Dawid Stefaniak 1993 Szamotuły TEAM RUN GOŁAŃCZ 10km
95 Kacper Szmyt 1999 Obrzycko 5km
96 Marta Szwargot 1988 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ 10km
97 Anita Szymańska 1998 Poznań Anita biega bo lubi 10km
98 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega 10km
99 Richard Szymański 1977 Wronki 10km
100 Krzysztof Unger 1984 Obrzycko 5km