Tropem Wilczym Poznań 2022 - biegi dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Anna Łuczak 2013 Konarzewo SP 2 Skórzewo
2 Jakub Łuczak 2017 Konarzewo Przedszkole Kolorowa Wyspa Skórzewo
3 Wojtek Żukowski 2014 Leszno
4 Michal Ziembinski 2016 Poznan
5 Szymon Ziembinski 2018 Poznan
6 WANDA Woroch 2016 Poznan
7 Liliana Witkowska 2011 Poznań Podstawowa szkoła sportowa nr 14 Poznań
8 Dawid Wichtowski 2013 Luboń
9 Nikodem Tomczak 2014 Przyborowo
10 Zofia Szymańska 2017 Poznań
11 Janek Szymanowski 2013 Plewiska
12 Marysia Szymanowska 2016 Plewiska
13 Witold Szymaniak 2015 Poznań
14 Barbara Szymaniak 2014 Poznań
15 Konstanty Szajkowski 2015 Poznań
16 Gabriela Szajkowska 2018 Poznań
17 Aleksander Świderski 2015 Poznań
18 Hubert Straburzyński 2011 Kórnik
19 Marianna Stokfisz 2018 Palędzie
20 Jakub Śmiechowski 2018 Poznań
21 Franciszek Śmiechowski 2017 Poznań
22 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
23 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
24 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO
25 Michał Ryczak 2014 Poznań Marta & Michałek Team
26 Marta Ryczak 2016 Poznań Marta & Michałek Team
27 Atanazy Prager 2015 Poznań Rycerze Maryji
28 Walcz Prager 2013 Poznań Rycerze Maryji
29 Maria Prager 2011 Poznań Rycerze Maryji
30 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
31 Maja Pol 2016 Kurza Góra # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN
32 Michał Pochylski 2016 Poznan
33 Milan Piątek 2018 Plewiska Małe talenty
34 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin
35 Maja Mielcarek 2015 Poznań Szkoła Sportowa nr 14 Poznań
36 Helena Michalak 2022 Poznań
37 Tomasz Marciniak 2012 Poznań
38 Filip Marciniak 2016 Poznań
39 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
40 Gabriel Maćkowiak 2014 Swarzędz
41 Rafał Maćkowiak 2012 Swarzędz
42 Bartosz Lis 2010 Gościejewo LPFA ROGOŹNO
43 Jaś Leśniewski 2014 Swarzędz Unia Swarzędz
44 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
45 Amelia Kulpińska 2010 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie
46 Kornelia Kulpińska 2011 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie
47 Teresa Kramer 2013 Poznań
48 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica
49 Nadia Krajewska 2017 Opalenica
50 Antek Kosmala 2012 Kobylnica
51 Nikodem Kasprowicz 2015 Poznań
52 Hanna Kaminska 2017 Wolsztyn
53 MATUESZ HACZEK 2016 POZNAŃ
54 Julita Gustowska 2015 Oborniki
55 Eryk Grzęda 2011 Poznań
56 Leon Degórski 2017 Plewiska Tęczowe kredki
57 Borys Degórski 2019 Plewiska
58 Alexander Degórski 2011 Plewiska Grom Plewiska
59 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz Unia Swarzędz
60 Oliwia Coda 2012 Swarzędz Unia Swarzędz
61 Michalina Chwaliszewska 2015 Jarocin
62 Amelia Budzińska 2012 Swarzędz Sp4 Swarzędz
63 Mikołaj Bandurski 2016 Poznań
64 Wiktor Bajer 2019 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
65 Borys Bączkowski 2015 Poznań
66 Barbara Bączkowska 2018 Poznań
67 Karolina Anders 2013 Mrowino RKL Kusy Rokietnica
68 Zofia Anders 2016 Mrowino RKL Kusy Rokietnica
69 Dominik Akcelikli 2017 Poznań
70 Jakub Akcelikli 2014 Poznań