Tropem Wilczym Poznań 2022 - biegi dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO
2 Bartosz Lis 2010 Gościejewo LPFA ROGOŹNO
3 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
4 Michalina Chwaliszewska 2015 Jarocin
5 Antek Kosmala 2012 Kobylnica
6 Anna Łuczak 2013 Konarzewo SP 2 Skórzewo
7 Jakub Łuczak 2017 Konarzewo Przedszkole Kolorowa Wyspa Skórzewo
8 Hubert Straburzyński 2011 Kórnik
9 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
10 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin
11 Maja Pol 2016 Kurza Góra # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN
12 Wojtek Żukowski 2014 Leszno
13 Dawid Wichtowski 2013 Luboń
14 Karolina Anders 2013 Mrowino RKL Kusy Rokietnica
15 Zofia Anders 2016 Mrowino RKL Kusy Rokietnica
16 Julita Gustowska 2015 Oborniki
17 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica
18 Nadia Krajewska 2017 Opalenica
19 Marianna Stokfisz 2018 Palędzie
20 Janek Szymanowski 2013 Plewiska
21 Marysia Szymanowska 2016 Plewiska
22 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
23 Milan Piątek 2018 Plewiska Małe talenty
24 Leon Degórski 2017 Plewiska Tęczowe kredki
25 Borys Degórski 2019 Plewiska
26 Alexander Degórski 2011 Plewiska Grom Plewiska
27 Jakub Akcelikli 2014 Poznań
28 Franciszek Śmiechowski 2017 Poznań
29 Maja Mielcarek 2015 Poznań Szkoła Sportowa nr 14 Poznań
30 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
31 Mikołaj Bandurski 2016 Poznań
32 Helena Michalak 2022 Poznań
33 Jakub Śmiechowski 2018 Poznań
34 Gabriela Szajkowska 2018 Poznań
35 Konstanty Szajkowski 2015 Poznań
36 Atanazy Prager 2015 Poznań Rycerze Maryji
37 WANDA Woroch 2016 Poznan
38 Walcz Prager 2013 Poznań Rycerze Maryji
39 Teresa Kramer 2013 Poznań
40 Maria Prager 2011 Poznań Rycerze Maryji
41 Zofia Szymańska 2017 Poznań
42 Eryk Grzęda 2011 Poznań
43 Aleksander Świderski 2015 Poznań
44 MATUESZ HACZEK 2016 POZNAŃ
45 Tomasz Marciniak 2012 Poznań
46 Witold Szymaniak 2015 Poznań
47 Filip Marciniak 2016 Poznań
48 Barbara Szymaniak 2014 Poznań
49 Nikodem Kasprowicz 2015 Poznań
50 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
51 Michał Ryczak 2014 Poznań Marta & Michałek Team
52 Michał Pochylski 2016 Poznan
53 Marta Ryczak 2016 Poznań Marta & Michałek Team
54 Michal Ziembinski 2016 Poznan
55 Borys Bączkowski 2015 Poznań
56 Liliana Witkowska 2011 Poznań Podstawowa szkoła sportowa nr 14 Poznań
57 Szymon Ziembinski 2018 Poznan
58 Barbara Bączkowska 2018 Poznań
59 Dominik Akcelikli 2017 Poznań
60 Nikodem Tomczak 2014 Przyborowo
61 Kornelia Kulpińska 2011 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie
62 Gabriel Maćkowiak 2014 Swarzędz
63 Rafał Maćkowiak 2012 Swarzędz
64 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz Unia Swarzędz
65 Oliwia Coda 2012 Swarzędz Unia Swarzędz
66 Amelia Budzińska 2012 Swarzędz Sp4 Swarzędz
67 Amelia Kulpińska 2010 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie
68 Jaś Leśniewski 2014 Swarzędz Unia Swarzędz
69 Wiktor Bajer 2019 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
70 Hanna Kaminska 2017 Wolsztyn