Tropem Wilczym Poznań 2022 - biegi dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
2 Aleksander Świderski 2015 Poznań
3 Alexander Degórski 2011 Plewiska Grom Plewiska
4 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
5 Amelia Budzińska 2012 Swarzędz Sp4 Swarzędz
6 Amelia Kulpińska 2010 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie
7 Anna Łuczak 2013 Konarzewo SP 2 Skórzewo
8 Antek Kosmala 2012 Kobylnica
9 Atanazy Prager 2015 Poznań Rycerze Maryji
10 Barbara Szymaniak 2014 Poznań
11 Barbara Bączkowska 2018 Poznań
12 Bartosz Lis 2010 Gościejewo LPFA ROGOŹNO
13 Borys Degórski 2019 Plewiska
14 Borys Bączkowski 2015 Poznań
15 Dawid Wichtowski 2013 Luboń
16 Dominik Akcelikli 2017 Poznań
17 Eryk Grzęda 2011 Poznań
18 Filip Marciniak 2016 Poznań
19 Franciszek Śmiechowski 2017 Poznań
20 Gabriel Maćkowiak 2014 Swarzędz
21 Gabriela Szajkowska 2018 Poznań
22 Hanna Kaminska 2017 Wolsztyn
23 Helena Michalak 2022 Poznań
24 Hubert Straburzyński 2011 Kórnik
25 Jakub Łuczak 2017 Konarzewo Przedszkole Kolorowa Wyspa Skórzewo
26 Jakub Śmiechowski 2018 Poznań
27 Jakub Akcelikli 2014 Poznań
28 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO
29 Janek Szymanowski 2013 Plewiska
30 Jaś Leśniewski 2014 Swarzędz Unia Swarzędz
31 Julita Gustowska 2015 Oborniki
32 Karolina Anders 2013 Mrowino RKL Kusy Rokietnica
33 Konstanty Szajkowski 2015 Poznań
34 Kornelia Kulpińska 2011 Swarzędz Wataha Łączy Nas Bieganie
35 Leon Degórski 2017 Plewiska Tęczowe kredki
36 Liliana Witkowska 2011 Poznań Podstawowa szkoła sportowa nr 14 Poznań
37 Maja Mielcarek 2015 Poznań Szkoła Sportowa nr 14 Poznań
38 Maja Pol 2016 Kurza Góra # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN
39 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
40 Maria Prager 2011 Poznań Rycerze Maryji
41 Marianna Stokfisz 2018 Palędzie
42 Marta Ryczak 2016 Poznań Marta & Michałek Team
43 Marysia Szymanowska 2016 Plewiska
44 MATUESZ HACZEK 2016 POZNAŃ
45 Michal Ziembinski 2016 Poznan
46 Michalina Chwaliszewska 2015 Jarocin
47 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica
48 Michał Ryczak 2014 Poznań Marta & Michałek Team
49 Michał Pochylski 2016 Poznan
50 Mikołaj Bandurski 2016 Poznań
51 Milan Piątek 2018 Plewiska Małe talenty
52 Nadia Krajewska 2017 Opalenica
53 Nikodem Kasprowicz 2015 Poznań
54 Nikodem Tomczak 2014 Przyborowo
55 Oliwia Coda 2012 Swarzędz Unia Swarzędz
56 Rafał Maćkowiak 2012 Swarzędz
57 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin
58 Szymon Ziembinski 2018 Poznan
59 Teresa Kramer 2013 Poznań
60 Tomasz Marciniak 2012 Poznań
61 Walcz Prager 2013 Poznań Rycerze Maryji
62 WANDA Woroch 2016 Poznan
63 Wiktor Bajer 2019 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
64 Witold Szymaniak 2015 Poznań
65 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
66 Wojtek Żukowski 2014 Leszno
67 Zofia Szymańska 2017 Poznań
68 Zofia Anders 2016 Mrowino RKL Kusy Rokietnica
69 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
70 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz Unia Swarzędz